Прескочи до съдържание

Лисабон до Намибия от €276


Препоръчани мнения

http://www.fly4free.com/flight-deals/europe/error-fare-xmas-and-nye-flights-from-lisbon-to-namibia-for-e276/

 

Пробвах линка и през шведското Момондо наистина излиза цената. Успех ако на някой му се ходи до Намибия (мен ми е мечта) :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Здравей, chandni! Супер си! Много ти благодаря! Уж имах планове за Южна Африка-Намибия-Ботсуана през май-юни, но с тази цена ме разби и реших да купувам смело! Тъй като не разбирам шведски, превключих на испански, но дори и на испански с 1-2 допълнителни такси за застраховка платих Лисабон-Виндхук-Лисабон 28 декември-6 януари 325 евро!!! Това е супер цена!

 

Ще гледам да се възползвам максимално от времето там. Ще се наложи и паспортът си да сменям, че е валиден до март 2018, а според информацията от канадското външно министерство трябва канадският паспорт да е валиден миниум 6 месеца след датата на влизане в Намибия. А, за българи трябва виза, нали?

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 2 часа, Crazy Horse каза:

Здравей, chandni! Супер си! Много ти благодаря! Уж имах планове за Южна Африка-Намибия-Ботсуана през май-юни, но с тази цена ме разби и реших да купувам смело! Тъй като не разбирам шведски, превключих на испански, но дори и на испански с 1-2 допълнителни такси за застраховка платих Лисабон-Виндхук-Лисабон 28 декември-6 януари 325 евро!!! Това е супер цена!

 

Ще гледам да се възползвам максимално от времето там. Ще се наложи и паспортът си да сменям, че е валиден до март 2018, а според информацията от канадското външно министерство трябва канадският паспорт да е валиден миниум 6 месеца след датата на влизане в Намибия. А, за българи трябва виза, нали?

Честито. Цената е супер. Но ние ще си гоним сезона. А и на теб Лисабон ти е близо, а от България си трябва две прекачвания и цената литва над 500 евро. Не е това нашата оферта....

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 27 минути , Таньо каза:

Мерси , Таньо.  Аз търся за юни-юли 2018. Тези оферти ми говорят, че може и да ме огрее по-нататък...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
3 hours ago, ruwenzogy said:

Честито. Цената е супер. Но ние ще си гоним сезона. А и на теб Лисабон ти е близо, а от България си трябва две прекачвания и цената литва над 500 евро. Не е това нашата оферта....

Да, прав си. От България не е толкова удобно. Аз ще се пробвам зимата, макар че щеше да е супер с вас лятото. Но, от друга страна, за съжаление нищо не мога да планирам за другото лято, че имаме нов ректор и още отсега ме предупреждава, че иска да съм на линия за другото лято и ще ми каже в последния момент кой месец ще почивам, а това не е добре при планиране на африкански тур.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

Тази изключително добра оферта все още е валидна и излизат дати включително до 17 Юли 2018.

 

Връщането се съчетава прекрасно с директния полет Лисабон-София на Wizz.

 

Който се оглежда в посока Намибия да не се ослушва дълго :)

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 15 минути , FlyTraveler каза:

Някой намира ли добра оферта за Юли 2018 (от поста на Жоро Матеев разбрах, че най-късните дати са за Юли 2018) с около 16-20 дни престой?

За целия юли има, но цената е по-висока. 7-14 юли е  288€. Всички други комбинации, които пробвах, бяха по 441€. 7-21, 25, 26... каквото и да изберях - все е 441€

Редактирано от chandni
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 20 минути , FlyTraveler каза:

Някой намира ли добра оферта за Юли 2018 (от поста на Жоро Матеев разбрах, че най-късните дати са за Юли 2018) с около 16-20 дни престой?

Виж дали това ти върши работа? (3-17 Юли)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Благодаря на @chandni и @Георги Матеев!

Наистина има за 03 -17 Юли за 288 евро билети от Лисабон. Доста ме е яд, че най-вероятно ще изтърва такава хубава оферта. За сафари никога не купувам самолетни билети преди да съм организирал другите неща, иначе изкушението е голямо. Катарците излизат двойно, даже и да заложа 200 евро за билет от София до Лисабон и обратно... Миналата година направих една Намибия де, но ми остават още места там, които бих искал да видя...

Редактирано от FlyTraveler
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Ако направиш тръгването края на юни , цената е все 288 евро, и могат да се съберат колкото дни искаш. То нали и ние се гласим по това време няколко човека, но не сме се организирали още и тази прекрасна оферта ни хваща малко неподготвени....

Между другото гледах в този период цените на УИЗ и меко казано са си убийствени... Може да излязат с багажа и повече от офертата...

Връзка към коментар
преди 18 часа, ruwenzogy каза:

Ако направиш тръгването края на юни , цената е все 288 евро, и могат да се съберат колкото дни искаш. То нали и ние се гласим по това време няколко човека, но не сме се организирали още и тази прекрасна оферта ни хваща малко неподготвени....

Между другото гледах в този период цените на УИЗ и меко казано са си убийствени... Може да излязат с багажа и повече от офертата...

Даже и да дадеш 200 евро за Wizzair от София до Лисабон и обратно с багаж, пак стъпваш на около 500 евро общо на човек, което е много по-добре от 800+ на катарците или други оферти.

Не съм решил още дали другото лято искам Намибия + Зимбабве или нещо друго (Замбия, Ю. Африка или Кения), а и края на Юни ми е още малко рано за Намибия / Зимбабве.

Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...
преди 33 минути , chandni каза:

@FlyTraveler, it's Still working:lol: 3-ти - 17-ти юли все още е по 285€ :girlwacko:

Благодаря ти много! Трябва да си намеря някакво оправдание да не купя сега :) Не знам още какво евентуално (и дали) ще успея да направя зимата като сафари... Както споменах, в Намибия съм ходил един път и ако отида пак, идеалният ми вариант би бил да забия директно в Етоша, където да изкарам примерно 6 вечери. От там с около две междинни преспивания (и посещения на резервати) в ивицата Каприви да се отиде до водопада Виктория, откъдето да се отиде за още 4-6 вечери в парка Хуанге в Зимбабве. Евентуално бих повторил и северно Чобе в Ботсвана за един ден, че е наблизо, евтино е и ми харесва много. За такъв план идеални биха били open jaw билети до Виндхук и после от Ливингстън или Victoria Falls (през Йоханесбург).

Даже и да е с връщане до Виндхук, не биха стигнали от 3-ти до 17-ти дните за подобен план.

Вие взехте ли си билети от тази промоция? Ще правите ли някакво сафари скоро?

Редактирано от FlyTraveler
Връзка към коментар
Преди 1 час, FlyTraveler каза:

Даже и да е с връщане до Виндхук, не биха стигнали от 3-ти до 17-ти дните за подобен план.

Оправдания, оправдания.. :lol:  3 - 19, 20, 21, 22... цената си е все 285€ :P

 

Преди 1 час, FlyTraveler каза:

Вие взехте ли си билети от тази промоция? Ще правите ли някакво сафари скоро?

За съжаление не. Още през април бяхме купили билети за Бразилия за догодина.... Сега следим събитията там със затаен дъх... :blackeye:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, chandni каза:

За съжаление не. Още през април бяхме купили билети за Бразилия за догодина.... Сега следим събитията там със затаен дъх... :blackeye:

E то до догодина има доста време, предполагам ще се уталожат нещата дотогава...

Лошото е че тази същата война вече я гледах преди няколко години, оправия няма явно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
В момента, ruwenzogy каза:

Ами ние  които ще ходим тогава, защо още се ослушваме....

Ами не знам... Сигурно чакате Wizz да пуснат билетите по 10€ до Лисабон... :lol:

  • Харесвам 2
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.