Прескочи до съдържание

Booking.com - безплатни входове по атракции


Препоръчани мнения

В момента, mamaivy каза:

Да,те защото не ги знаят.:lol:

Че ги знаят - знаят ги. Въпросът е да те видят дали ти ги имаш запазени в първоначалния вид. :) Защото както се казваше в един филм "It doesn't matter what you know, but what you can prove in a court of law" :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 12 минути , mamaivy каза:

Да,те защото не ги знаят.:lol:

Bonboneva,стискам палци да ти се подредят нещата.И моля,дръж ни в течение.

За съжаление,за Дубай не мога да помогна,но имам всички първоначални атракции и турове в Лондон.Успех!

И аз им казах, че ги знаят. Искат да знаят какво имам.  Заради европейски потребителски център.  От централата в Амстердам се обадиха. 

Връзка към коментар
преди 3 часа, mamaivy каза:

Да,те защото не ги знаят.:lol:

Bonboneva,стискам палци да ти се подредят нещата.И моля,дръж ни в течение.

За съжаление,за Дубай не мога да помогна,но имам всички първоначални атракции и турове в Лондон.Успех!

 

Може ли за Лондон ако имаш отдолу текста, че няма ограничения (ако е в pdf)? 

Връзка към коментар
преди 20 часа, bonboneva каза:

На  няколко,  пусках да се застраховам. Ще ги пиша.  Пътувам 

experienceshelp@booking.com
 customer.service@booking.com 

 

От втория имейл получавах писма от бг служители. На тях изпратих жалбата на български език.

Мисля, че нещата се развиха след като изпратих  официално преведена жалбата до ръководството на Букинг на първия имейл.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Кога е пътувнето ти? Аз получих моя код на 01.08 и в условията не стои ограничението.

Are there any extra charges to use the code?

No, there are no extra fees or charges. If you don’t visit any attractions, you won’t need to pay anything.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 38 минути , Vyara каза:

Кога е пътувнето ти? Аз получих моя код на 01.08 и в условията не стои ограничението.

Are there any extra charges to use the code?

No, there are no extra fees or charges. If you don’t visit any attractions, you won’t need to pay anything.

 

Т.е. нямаш лимита от 100 Е ли?А атракциите за които е валиден кода са всички първоначални с туровете или новия съкратен вариант?

преди 18 часа, Христиан каза:

 

Може ли за Лондон ако имаш отдолу текста, че няма ограничения (ако е в pdf)? 

В понеделник нали няма да е късно?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , mamaivy каза:

А атракциите за които е валиден кода са всички първоначални с туровете или новия съкратен вариант?

Не няма го като текст, което далеч не означава, че за мен ограничението няма да важи. Не съм ги сравнявала, но мисля, че е обновения, тъй като има хеликоптера и хидроплан, и цените на някои екскурзиите, напр. Сафари са различни от тези, които помня в началото (за Дубай е кода ми.).

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 4.08.2017 г. в 20:23, Христиан каза:

 

Може ли за Лондон ако имаш отдолу текста, че няма ограничения (ако е в pdf)? 

Както обещах,днес си прегледах екранните снимки и...точно този текст го нямам сниман,но пък имам всички турове и атракции,от което вече на дали има смисъл,но ако ти трябват мога да ги пусна.

Връзка към коментар
преди 17 минути , bonboneva каза:

Някой друг дали е пускал жалба?

Аз в събота изпратих сканирани старите условия за Дубай и Рим, както ми поискаха... очаквам да се свържат с мен...

Аз пуснах миналата седмица със старите условия за Рим. Но все още нищо. Само че аз я пуснах до букинг само. Не съм пускала още до институциите.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
В момента, Алекс каза:

Аз пуснах миналата седмица със старите условия за Рим. Но все още нищо. Само че аз я пуснах до букинг само. Не съм пускала още до институциите.

Аз също само до Букинг.  В сайта на Европейски потребителски център пише, че е редно първо да получим отговор от тях. Аз изчаквам. Ако се наложи ще се обърна към ЕПЦ.

преди 2 минути , Алекс каза:

Аз пуснах миналата седмица със старите условия за Рим. Но все още нищо. Само че аз я пуснах до букинг само. Не съм пускала още до институциите.

На мен от Букинг ми отговориха на петия ден от изпращането на жалбата.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Току що получих код за Барселона.Оказва се ,ченамалението на атракционите е от порядъка от 3 до 5 евро на посещение.На две оферти пише пропусни линията,което не мога да разбера какво означава. Имам питане дали някой е получил код за Барселона и какви са намаленията.Струва ми се ,че нещо се гъбаркат с нас.

Връзка към коментар
преди 31 минути , valpet каза:

Току що получих код за Барселона.Оказва се ,ченамалението на атракционите е от порядъка от 3 до 5 евро на посещение.На две оферти пише пропусни линията,което не мога да разбера какво означава. Имам питане дали някой е получил код за Барселона и какви са намаленията.Струва ми се ,че нещо се гъбаркат с нас.

Пропусни линията означава, че няма да чакаш на опашки (ако има такива). На някои атракции опашките са убийствени и трябва да висиш с часове (като сопол), за да си платиш и да влезеш, а с този код просто ще прередиш хората :) 

Това не е лошо и май идеята на тоя код е била точно такава, само дето тия в букинг нацапаха гащите и пуснаха нещо,което сега размазват и мирише навсякъде :)

А и по 2-3 евро намаление пак си е нещо, за хората които са решили да отидат в точно определен град и да посетят точно определена атракция. Това си им е вид намаление. Друг е въпроса, че първоначално доста хора "намазаха" и успяха безплатно да влезнат по маса атракции. На такъв фон всичко друго се приема като гъбаркане за жалост.

Трябва да се оплаквате и да пускате жаби. Изтръскайте им джобовете на тия в букинг, щом не могат да си контролират промоциите.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Георги помоли да се прекратят вече дискусиите може ли Booking да променя условията по промоцията или не може и темата да остане само за това кои атракции са включени и какво може да се разгледа безплатно с кодовете. 

 

Доста бих могла и аз да напиша по въпроса, но ще се въздържа. Моля останалите също да се съобразят с това и да не излизат извън темата. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, valpet каза:

Току що получих код за Барселона.Оказва се ,ченамалението на атракционите е от порядъка от 3 до 5 евро на посещение.На две оферти пише пропусни линията,което не мога да разбера какво означава. Имам питане дали някой е получил код за Барселона и какви са намаленията.Струва ми се ,че нещо се гъбаркат с нас.

Кодът само една фиксирана цена ли предлага или има възможност за детски и семейни билети?Кодът само за атракции ли е или има и турове?

Връзка към коментар
преди 10 часа, Алекс каза:

Аз пуснах миналата седмица със старите условия за Рим. Но все още нищо. Само че аз я пуснах до букинг само. Не съм пускала още до институциите.

Здравей, дали можеш да ми изпратиш условията за Рим (старите), защото ще водя майка ми и тамън мислех да мина по-метър :)

Връзка към коментар
преди 7 часа, MARTiNSHO каза:

Здравей, дали можеш да ми изпратиш условията за Рим (старите), защото ще водя майка ми и тамън мислех да мина по-метър :)

Мога, само че условията са разпечатани от моя акаунт и на тях стои моето име с моите дати. Не зная дали ще ти завършат работа. Иначе няма проблем. Ще ти ги пусна. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.