Прескочи до съдържание

Еднопосочен билет от София до Барселона


Препоръчани мнения

Здравейте на всички!  :bye:  Търся еднопосочен билет от София до Барселона на приемлива цена. Човека който ще лети е 13 години, може и с прикачване някъде. Ще пътува сам без придружител или стюардеса. Дата на пътуване между 1 септември и 11 септември. България Ер, Буелинг и Уизз(автоматично отпада) не стават, защото цената е много висока.  

Връзка към коментар

Здравей, набързо успях да намеря това за 07.09.2013:

 

Wizz Air

  • София (SOF) → Милано Бергамо (BGY)W6 4351  7.9.2013 г. 12:30 ч. - 13:35 ч.

Общо вBGN174,99 lv

 

И след това на същия ден с Ryan Air:

 

 

Sat 07 Sep 13
Flight FR636722:00 Depart
23:35 Arrive

Depart

Milan (Bergamo) 22:00

Arrive

Barcelona T2 23:35

Total Price:28.99 EUR

 

Общо излиза към 232 лева.

Редактирано от Hayasko
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здравей, набързо успях да намеря това за 07.09.2013:

 

Изпревари ме :) , но има една подробност, че детето трябва  да пътува  с възрастен придружител. Това са условия на WIZZ и RYAN,а може би и на другите компании.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Придружител е необходим за Уиз, едно на ръка. Макар че може на летището да помолите някой от другите пътуващи да е придружител, стига полета да е директен. 

 

Но аз лично бих много внимавал да пусна дете при нискотарифен полет с прекачване, трябва всички страни да са сигурни какво правят, тия дни при уиз имаше закъснения, ако се случи да увисне в междинното летище може големи главоболия да станат. Аз лично мисля подобен ход за безотговорен малко. 

 

Над 13 години може да пътува само в easyjet, но и техните цени са високи. Лошото е, че тоя период са седмиците на голямото изнасяне на студенти от България и цените винаги са високи...

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

 

 

Не си отчел, че не можеш да купиш билет само за това дете, а трябва да купиш и билет за един възрастен или това са 2 билетa или общо 4 за двата полета.

ilkosem   

не е написал дали ще пътува с куфар, с ръчен само или с двете. Това вече май има ли значение. Май ще трябва да купуваш скъп билет от някой национален превозвач.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да, и аз мисля, че при зададените параметри най-добре е билет от национален превозвач, пък бил той и по-скъп. Ако беше възрастен, иди-дойди, но за дете на 13 е доста рисковано.

Връзка към коментар

Аз доколкото видях Уиз и Ийзиджет не позволяват деца да пътуват сами. А за Вуелинг възрастен е над 12г и може и да стане. Само че цените са сериозни, освен на 16 септ. - последния полет. Иначе идват най-евтино някъде 450 лв с търкиш.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Точно така, най-евтино е с турците през Стамбул за около 230 евра, ама за дете с прекачване не бих препоръчал.

13 години мисля, че е достатъчно голямо, особено ако се вземе unaccompanied minor услуга не би трябвало да е проблем. Разбира се, прекачване с един билет, някаква каскада с нискотарифни не бих опитвал. 

Само че пак си е скъпо, че и доста време в повече. Ако датата не е толкова важна, бих взел Вуелинг на 16 септ., още повече, че на 13 г се води възрастен и може да лети сам без усложнения (така поне ми изглежда от сайта).

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Илко, как не те е срам, не мога да разбера....Не стига, че ти замина ами почна и да прилъгваш и невръстни деца с ЕДНОПОСОЧНИ билети...

 

 

Срам нямам!!!  :)  Това е брат ми и той учи тук вече трета година. ;)  Иначе само Уизз трябва да е над 14, за Буелинг е 12, мисля, че и за Националния превозвач е 12, и за Търкиш също. Иначе не е проблем да го пуснем защото е оправен, пък и го е правил вече.  :P

Но с прикачване от нискотарифни не става, там вече е много сложно. 

Да разбира се, че с регистриран багаж. 

Редактирано от ilkosem
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Лошото е, че тоя период са седмиците на голямото изнасяне на студенти от България и цените винаги са високи...

Студенти друг път. Качи се на нискотарифна в края на август - началото на септемвери, да ти се уплаши окото от "студенти"  :lol:

Направо студент до студент ти казвам...

Не че няма и студенти, но са единици в сравнение с основната маса пътуващи.

Не е ли то лелка на средна възраст да се провикне гръмогласно на Гатуик в 5 часа сутринта: "Ицоооу давай към сто и двие, там сми!" И гледаш Ицо пуфти с два сака запотен към гейт 102, който е забит на другия край на North. ;)

 

Илко, аз да те питам леко в страни от основния въпрос на темата - брат ти като учи и той там за трета година, а и ти, не сте ли наясно с нашенския смисъл на "Великото преселение на народите" от България към почти цяла Европа, особено към Испания, а и Италия, Германия, Англия в началото на септември. Аз всяка година ходя точно тогава в Барселона и още след първия път си научих урока - билет за тогава се взима още като излезе разписанието. Още повече, че ви е бил ясен и периода на пътуването.

Нямаш кой знае какъв избор, затова взимай на FB, и за следващата година вече да знаеш как стоят нещата. ;)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.