Прескочи до съдържание

Билети до Тайланд от gotogate


Препоръчани мнения

Ива Миланова

Здравейте, не знам дали темата е подходяща, но реших да не отварям нова..Планираме пътуванe до Тайланд ноември тази година, в момента има билети до Банкок за 747лв. с FlyDubai, но през Gotogate. Цената ни устройва и предвид ситуацията с Катар, мисля че оферта е добра... Притеснява ме единствено, че трябва да ги резервираме, чрез Gotogate. Някой случайно да е купувал чрез тях или да има информация? 

Връзка към коментар
Дани Магелани

Хубавото е, че си спестяваш доплащане за вътрешни полети, а и това, че Уиз летят да Женева. Дано датите те устройват. Има доста за ноември и няколко за декември.

Редактирано от Dani Magelan
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Проблемът ти в случая не е gotogate, а FlyDubai. Имаме доста случаи тук, при които сменят разписанието, в последствие отказват да възстановят пари, а само дават кредит за друг полет и т.н. Лично за мен резервирането с Qatar е по-малко рисково от това с FlyDubai. При промяна в разписанието с билет купен от посредник ще се вкараш в допълнителни премеждия, колко е разликата между gotogate и цената в сайта на FlyDubai?

Връзка към коментар
Ива Миланова
преди 12 минути , Георги каза:

Проблемът ти в случая не е gotogate, а FlyDubai. Имаме доста случаи тук, при които сменят разписанието, в последствие отказват да възстановят пари, а само дават кредит за друг полет и т.н. Лично за мен резервирането с Qatar е по-малко рисково от това с FlyDubai. При промяна в разписанието с билет купен от посредник ще се вкараш в допълнителни премеждия, колко е разликата между gotogate и цената в сайта на FlyDubai?

Разликата е около 100лв. Не знаех, че FlyDubai са проблемни, да не кажа, че мислих, че са доста по- надеждни от Qatar и Turkish airlines на този етап.. Така или иначе има доста време и мисля да поизчакаме още малко(края на август, началото на септември), а току- виж Qatar да пуснат промоция- в момента цените са от 1150лв., но на моменти падат под 900лв. Благодаря много за мнението!

Връзка към коментар

Да, за ноември може да поизчакате. А иначе прегледай тази тема, последните няколко страници мисля, че обсъждат какво се случва като променят часове на полет: 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.