Прескочи до съдържание

Пътуване до Мексико


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 4 минути , mililia каза:

За моите дати полета е малко след 6 сутринта. Това означава 4 на летището. Даже влаковете не вървят по това време.

Иначе хотели бол, ама и цените им едни. Аз успях да намеря нещо, та не се оплаквам.

 

Алекс, ти за Мексико ли ще летиш през Мадрид? Моля в някоя от подходящите теми да разкажеш повече около плановете ти за там.

Да, за Мексико.Но аз съм купила 14 дневни пакети от испански тур - оператор и ще летим с чартър на Иберия директно до Канкун.Оттам вече ще се шматкаме насам-натам.Имаше промоция и цената ми хареса.

  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 22 минути , AlexandraKo каза:

Да, за Мексико.Но аз съм купила 14 дневни пакети от испански тур - оператор и ще летим с чартър на Иберия директно до Канкун.Оттам вече ще се шматкаме насам-натам.Имаше промоция и цената ми хареса.

Мен, точно шматкането насам-натам ме интересува :)

Я кажи какви екскурзии са ти предложили? Някъде беше писала, че всичко си закупила през хотела, ако съм разбрала правилно.

 

 

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , mililia каза:

Мен, точно шматкането насам-натам ме интересува :)

Я кажи какви екскурзии са ти предложили? Някъде беше писала, че всичко си закупила през хотела, ако съм разбрала правилно.

И 

 

 

 

Аааа, предвидила съм много шматкане - Чичен Ица, Тулум,  Коба+сеноте , Козумел като джип -сафари с гмуркане, 3 дни в Хавана, 3 дни в Мексико сити и наоколо.

Ако си харесам още нещо на място, ще го добавя. Тези са вече сигурни и платени.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
В момента, AlexandraKo каза:

Аааа, предвидила съм много шматкане - Чичен Ица, Тулум,  Коба+сеноте , Козумел като джип -сафари с гмуркане, 3 дни в Хавана, 3 дни в Мексико сити и наоколо.

Ако си харесам още нещо на място, ще го добавя. Тези са вече сигурни и платени.

Да разкажеш за джип-сафарито с гмуркане. Такова и аз харесах на Козумел. Харесах и туровете с яхта, ама като чели повече клоня към джипа.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , mililia каза:

Да разкажеш за джип-сафарито с гмуркане. Такова и аз харесах на Козумел. Харесах и туровете с яхта, ама като чели повече клоня към джипа.

Добре.Само не разбрах вие кога ще ходите?

Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...
На 13.07.2017 г. в 19:27, AlexandraKo каза:

аз съм купила 14 дневни пакети от испански тур - оператор и ще летим с чартър на Иберия директно до Канкун.

Алекс, може ли да споделиш от къде точно си взела пакетите. Искам да проверя за декември дали излизат някакви добри оферти.

Връзка към коментар

Дали някой знае, като ще пътувам до Мексико,  мога ли, оттам да си взема виза за  Куба, като си купя някакъв организиран трип, например?

Или трябва да си извадя оттук?Проблемът ми е, че имам билети само до Мексико,  пък мисля оттам да го мисля нататък. 

Връзка към коментар
преди 14 часа, AlexandraKo каза:

Дали някой знае, като ще пътувам до Мексико,  мога ли, оттам да си взема виза за  Куба, като си купя някакъв организиран трип, например?

Или трябва да си извадя оттук?Проблемът ми е, че имам билети само до Мексико,  пък мисля оттам да го мисля нататък. 

Няма ли някой, който да купувал виза от Мексико за Куба?

Или, както му викат в Трипадвайзор - Туристическа карта.

Връзка към коментар
Преди 1 час, AlexandraKo каза:

Няма ли някой, който да купувал виза от Мексико за Куба?

Или, както му викат в Трипадвайзор - Туристическа карта.

Аз нямам опит, но често тези карти могат да се купуват от авиокомпаниите, така че може би да провериш тези които летят между двете държави, дори да нямаш билет още. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ние закупихме едната на гишето за регистрация, когато установихме, че е загубена. Струваше 25 евро. Но това се случи в Германия. Би трябвало и тези, които ти предлагат тура, да ти съдействат.

Връзка към коментар
Преди 1 час, Childish каза:

Ние закупихме едната на гишето за регистрация, когато установихме, че е загубена. Струваше 25 евро. Но това се случи в Германия. Би трябвало и тези, които ти предлагат тура, да ти съдействат.

 

преди 2 часа, Георги каза:

Аз нямам опит, но често тези карти могат да се купуват от авиокомпаниите, така че може би да провериш тези които летят между двете държави, дори да нямаш билет още. 

Много ви благодаря, погледнах в сайта на Кубана, точно така е.:rtfm:

Както казвате - може да се купи на летището в Канкун.

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

и ние тръгваме за Мекскико в края на октомври месец! В края на пътуването имаме 3 дни на Ривиера Мая и ми се искаше да видим Екс Карет, Тулум, Коба и Сеноте.  Ще препоръчате ли някоя не много скъпа екскурзия за там и какво още може да се види и прави, хапва и пийва? 

Връзка към коментар
На 12.10.2017 в 9:55, veseliache каза:

и ние тръгваме за Мекскико в края на октомври месец! В края на пътуването имаме 3 дни на Ривиера Мая и ми се искаше да видим Екс Карет, Тулум, Коба и Сеноте.  Ще препоръчате ли някоя не много скъпа екскурзия за там и какво още може да се види и прави, хапва и пийва? 

В Плая Камен има много туристически агенции  и може да се изберат екскурзии. 

Нашите са букнати през Jolidays.Ние взехме пакетна цена.

Препоръчвам ти Hubiku сеноте,  комбинирано с Чичен Ица.Тази екскурзия е целодневна, с включен обяд и гидове. Тулум ми хареса много, а в Коба трябва да се види поне голямата пирамида. В тази екскурзия също има сенот,  но е по-скоро пещера с подземна река за къпане. 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Благодаря много. За съжаление на нас Чиченица ни е включена в общата екскурзия и няма планирано посещение на сенота, но понеже имаме 3 свободни дни на Ривиера Мая и ми хареса твоята програма за Тулум, Кобе и сенота

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.