Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Промоция от A & O Hostels и Ebay: само 7,25 евро на нощувка в хостел с включена закуска  - 23 места в 34 страни.

Може да изберете нощувка в Аахен, Берлин, Амстердам, Бремен, Дортмунд, Дрезден, Дюселдорф, Франкфурт, Грац, Карлсруе, Gambruge, Копенхаген, Кьолн, Лайпциг, Мюнхен, Нюрнберг, Прага, Залцбург, Щутгарт, Венеция, Ваймар и Виена.

 

Начин на резервиране:
     1. Проверка на наличността  за желаната дата, град и т.н. и избор за настаняване от сайта:

          http://voucher.aohostels.com/availability_check.php.
     2.  Закупуване на ваучер онлайн:

          http://www.ebay.de/itm/272676321682?clk_rvr_id=1218801334115&rmvSB=true

 

За 29 евро можете да се направи резервация за два дни за двама със закуска, която е 7,5 евро на човек.

s.png

 

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 16
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение

Нещо неразбирам, не съм купувала чрез ибей. Това валчер ли е, купон ли е...? Купувам го, но кагато когато отида на хотела, не ми се активират дати. Няма свободни места ли....ама никакви дати не мога да избера. 

Редактирано от ZORI
Връзка към мнение
преди 3 минути , ZORI каза:

Нещо неразбирам, не съм купувала чрез ибей. Това валчер ли е, купон ли е...? Купувам го, но как си избирам града, дати къде да ги видя... как го ползвам?

Това е ваучер, с помощта на който после можеш да си направиш резервация при посочените условия. 
Добре е като купувате ваучера, да напишете забележка да ви го пратят и по е-mail, защото по подразбиране доставката е с традиционна поща. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Валчера то купих, но от къде ще си избера хотела неразрах. Видях, че има свободни места, но датите, неискаха да се активират, явно не се купува от там.

Връзка към мнение
преди 22 минути , ZORI каза:

Валчера то купих, но от къде ще си избера хотела неразрах. Видях, че има свободни места, но датите, неискаха да се активират, явно не се купува от там.

А какво се случва, след като въведеш номера на ваучера и натиснеш бутона Redeem code ? Допускам, че на тази стъпка ще се отвори прозорец за резервации за избор на хотел и желани дати.

Връзка към мнение

e нямам още № на  ваучера, но ако нямат места за моя хотел и моя град, незнам какво правим...... Купих то на сляпо. всъщност видях, че има свободни дати , но никъде не съм ги заявила.

Връзка към мнение

На първия линк се проверява наличността в хотела,който сте си избрали.Ако не ползвате немски като мен,най-добре си преведете страницата горе от флагчетата.Под флагчетата са вариантите за настаняване.След избиране прехвърля към избор на хотел в съответния град.Най-накрая преди плащане има опция за въвеждане на номер на ваучер.Предполагам,че там вече излиза намалението.Не стигнах до там,защото за моите дати всичко е фул.Но това е супер предложение:)Браво на Таньо!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

благодарности! ...уф....стана най накрая...много ме измъчи, не е искало да премине датите, защото нямало за моите дати, пък на страницата за проверка ги има, смених хотела, въпреки ,че оня беше по в центъра, но ми писна и така ще бъде. Благодарности на Таньо!.....и пак имам да черпя. А бе този човек Таньо , прекрасен човек кога ще се появи, толкова оферти пуща тук не ежедневно, а ежеминутно.........Поли, когато правиш срещи специална покана и свиркаш...аз вече списък си правя....имам много да черпя! 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 11 часа, ZORI каза:

...... Поли, когато правиш срещи специална покана и свиркаш...аз вече списък си правя....имам много да черпя! 

Много, много хора дават знания, време, идеи и емоции на сайта и обществото и това е важното. В мене няма нищо специално и ще се почувствам недобре ако има такава покана. С радост ще бъда на някоя от сбирките в края на септември или октомври. Благодаря за позитивното отношение. Хубаво лято, здраве, усмивки и попътен вятър на всички! :)

  • Харесвам 13
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 15 минути , Krum4ov каза:

Някой дали разбра, за тия 29 евро нощувките за двама дали са в двойна стая или в някоя обща голяма с много легла?

Ако имаш конкретно питане и не намираш желаното сподели за къде, за да потърсим.

Вчера прегледах и имаше общи стаи, както и самостоятелни за два или трима. До самостоятелни бани не стигнах, но за 15 лева със закуска не се сещам в гореизброените градове къде такива има.

Връзка към мнение

Аз си взех двойна стая, еее....с обща баня , то друго какво да се очаква. Но за  легло в общите спални на хостелите съм плащала по 15-20 евро на човек, тук какво да искам, че и закуска има. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

А супер. Да, не ме интересува дали банята е обща или не за тия пари,  а само да е двойна стая, пък ако ще с едно легло по средата, така че е перфектно :) 

Връзка към мнение

 

преди 3 часа, Krum4ov каза:

Някой дали разбра, за тия 29 евро нощувките за двама дали са в двойна стая или в някоя обща голяма с много легла?

преди 3 часа, Krum4ov каза:

А супер. Да, не ме интересува дали банята е обща или не за тия пари,  а само да е двойна стая, пък ако ще с едно легло по средата, така че е перфектно :) 

Аз мисля, че този ваучер е за настаняване в общо помещение с много легла и други хора.  Не разбирам немски, но ми се струва, чe "Mehrbettzimmer" e точно обща стая с повече легла.

 

преди 3 часа, ZORI каза:

Аз си взех двойна стая, еее....с обща баня , то друго какво да се очаква. Но за  легло в общите спални на хостелите съм плащала по 15-20 евро на човек, тук какво да искам, че и закуска има. 

Сигурна ли си, че си взела двойна стая с ваучера от 29€? 

Защото аз мисля, че ваучерът за самостоятелна двойна стая е друг и струва 79€ :

Zum Angebot für 2 Personen im Doppelzimmer (A&O Hotel) für 79€ geht es hier


 

 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

ами май си прав, обща стая ще да е....ама аз съм била в хосел в обща спалня, само дето незнам колко ще са "маймунките", ами каквото такова за тези пари, ще се моля да са по малко само.

Връзка към мнение

А, добра си е офертата, вкл. и тази за самостоятелна стая - 40€ за градове като Копенхаген, Мюнхен и Амстердам ми изглежда като доста добра сделка. 

Аз още предния път като се появиха, си взех и от двата вида ваучери

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Отново офертата е активна.

Цената от 7,25 евро на нощ се отнася единствено за легло в обща стая.

Резервирането е по описания в първия пост начин.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 7 месеца по-късно ...

Отново са активни двете опции :

 

79 €  със закуска за самостоятелна двойна стая за двама  / 2 нощувки :

 

 

https://shop.aohostels.com/collections/frontpage/products/osterdeal2018

 

 

Още няколко опции за една /две нощувки със / без закуска и т. н.  :

 

https://www.urlaubstracker.de/angebot/ao-gutschein-3103?utm_source=ap

 

29 € за две легла в общо помещение / 2 нощувки със закуска :

 

https://www.urlaubstracker.de/angebot/ao-hostel-gutschein-1412?utm_source=ap

 

 

Нямат добър рейтинг,  но примерно за градове като Хамбург или Амстердам според мен цената е доста атрактивна. 

 

 

Ваучерите са валидни в рамките на три години. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Благодаря на @Таньо за темата!

Разгледах сайта на A&O и открих че има програма "Early Bird benefit". За някои дати и хотели/хостели има легла в обща стая за 12EURO за нощувка.
На https://www.aohostels.com/en/12/ избирате град/хотел/хостел и виждате кога има легла с такава цена.

aohostels_com_en_12.png.94aefcc621899cfc5f2fae7b1ecba707.png

 

И сега внимание: за някои от тези дати, достатъчно отдалечени във времето, се намират и двойни стаи с "Early Bird benefit"-цена.

 

Например Амстердам, от който всички се оплакват от високите цени за настаняване:
a&o Amsterdam Zuidoost, 2 adults, Flex, free cancelation, check in 21 June 2018, check out 22 June 2018
bed - 29 EURO
Early Bird benefit: bed - 12 EURO
Twin room - 108 EURO
Early Bird benefit: Twin room - 49 EURO

aohostels_com_Amsterdam_21-22Jun2018_twinroom_49EURO.png.62b35457041008a7b1cf2f8fd3b0a128.png

 

П.П. По този начин си взех двойна стая във Виена за 40EURO.

Редактирано от VladimirK
допълнение
  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към мнение

Още по темата:

Mega-Aktion von A&O: Einzelzimmer für 10€ und Doppelzimmer für 20€ in ganz Europa

 

2-1523866765-ZPWm_70__627_2ffe4e.jpg

Teilnehmende Hotels und Auschlusszeiten:

  • Prag Strizkov
  • Prag Rhea
  • Dortmund
  • Karlsruhe
  • Weimar
  • Bremen
  • Graz
  • Frankfurt Galluswarte
  • Düsseldorf (außer samstags)
  • Hamburg Hammer Kirche (außer samstags)
  • Hamburg Reeperbahn (außer freitags/samstags)
  • Leipzig (außer samstags)
  • Berlin Friedrichshain (außer samstags & ausgewählte Tage)
  • Berlin Kolumbus (außer Freitag bis Sonntag)
  • Dresden (außer sonntags & ausgewählte Tage)
  • Salzburg (außer 20. - 22.07.)
  • Aachen (Aktion nur bis 16.07.)
  • Venedig (nur KW 46 - 47)
  • Frankfurt Ostend (nur KW 49 - 50)
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, Doctor Who каза:

Хостели в Европа от 9,5€ за нощ от A&O!

Дати в юни и юли.

Градовете от промоцията:

 

Screenshot_3-1.png

https://www.aohostels.com/en/

Как се зарадвах, като видях 12 евро Venice, а тооо 232, че и в Местре:lol:.

Как ги купих тия билети, включващи събота и неделя и то безплатната неделя. Тогава изобщо не помислих за това, в смисъл, че се отразява на цената.

Най-изпилената до този момент резервация ми е 220 евро за 3 нощувки, двойна стая.

Таньо, следя с интерес твоите оферти, може пък да изскочи нещо! Знам, че Венеция е скъпа, но все пак, някой може да се обърка и да обяви бомбастично ниска цена:lol:

Връзка към мнение
преди 4 минути , Емика каза:

Как се зарадвах, като видях 12 евро Venice, а тооо 232, че и в Местре:lol:.

Как ги купих тия билети, включващи събота и неделя и то безплатната неделя. Тогава изобщо не помислих за това, в смисъл, че се отразява на цената.

Най-изпилената до този момент резервация ми е 220 евро за 3 нощувки, двойна стая.

Таньо, следя с интерес твоите оферти, може пък да изскочи нещо! Знам, че Венеция е скъпа, но все пак, някой може да се обърка и да обяви бомбастично ниска цена:lol:

Да си напиша и датите, ако на някой му се търси:) настаняване 29 юни-напускане 2 юли.

Връзка към мнение
преди 10 минути , Емика каза:

Как се зарадвах, като видях 12 евро Venice, а тооо 232, че и в Местре:lol:.

Как ги купих тия билети, включващи събота и неделя и то безплатната неделя. Тогава изобщо не помислих за това, в смисъл, че се отразява на цената.

Най-изпилената до този момент резервация ми е 220 евро за 3 нощувки, двойна стая.

Таньо, следя с интерес твоите оферти, може пък да изскочи нещо! Знам, че Венеция е скъпа, но все пак, някой може да се обърка и да обяви бомбастично ниска цена:lol:

Всъщност ниските цени на  A & O Hostels се отнасят основно за легла в обща стая - за твоите дати цената е от 22 до 25 евро на нощ.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.