Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Да си кажа съвсем откровено не разбирам защо трябва задължително да съм направила еди колко си коментара и да съм събрала еди колко си гласа, за да мога да пусна съобщение, търсене и т.н......не обичам насилието в която и да е форма, ментална или физическа.....считам, че човек трябва да говори, когато наистина има да каже нещо, а не защото е принуден от обстоятелствата да го направи.....

 

Връзка към коментар
преди 33 минути , Лея каза:

Да си кажа съвсем откровено не разбирам защо трябва задължително да съм направила еди колко си коментара и да съм събрала еди колко си гласа, за да мога да пусна съобщение, търсене и т.н......не обичам насилието в която и да е форма, ментална или физическа.....считам, че човек трябва да говори, когато наистина има да каже нещо, а не защото е принуден от обстоятелствата да го направи.....

 

Лея, не се притеснявай! На времето, когато и аз се регистрирах във форума, набръжко ме сдавичкаха, та се стреснах.:rtfm: Пък после, се оказа, че тука си е хем приятно, хем уютно, хем наистина е хубаво да си има ясни правила, които  се спазват.

Добре дошла!:)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Аз също смятам, че във всяка общност е добре да има ясни правила и още по-добре - те да се спазват.

Когато аз се регистрирах, известно време бях стресирана, гледах със широко отворени очи, влизах, четях, кефих се, но не можех да се престраша да пиша - нито като въпроси, нито като коментари.

А като си спомня с каква боязън отидох на първата сбирка.... Е, оживях, не ме изядоха. Дори беше супер.

Сега пиша умерено - когато преценя, че мога да съм полезна. Или когато търся помощ. И винаги я намирам.

Та мисълта ми беше, че тук няма насилие, има взаимопомощ и право на свободен избор, в т.ч. дали да спазваш правилата и да черпиш позитивите от това или да напуснеш.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Никак не съм се стреснала, но започнах веднага да търся причината за тези така странни правила и единствената, която намерих за възможна в онзи момент беше, че трябва да се поддържа жив сайта и форумите, така, че всеки се задължава да дискутира......да, но дискусията се активира с присъствието и привличането на хора, т.е начина е друг - рекламата на сайта в подходящи търговски ниши, после прочитайки обясненията на Георги се съгласих, че това е сайт, който все пак трябва да поддържа добрия тон и основната тема....която е пътувания, а не запознанства.... и съм съгласна

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.