Прескочи до съдържание

Опашка за бира в Индия


Препоръчани мнения

Веднъж със знаменития пътешественик Веско Петров, който живее от близо 30 години в Австралия, си бяхме направили среща в един индийски град, където много трудно може да се купи бира. Упътиха ни към едно тайно магазинче, където имаше километрична опашка. Индийците като видяха музунгу на хоризонта, веднага ми направиха път да ги предредя, а един даже се раздумка с юмрук по ламаринената врата, да дадат на музунгу бира Кингфишер силно, с предимство. Аз им обясних спокойно, че не страдам от расови предрасъдъци и ще си изчакам чинно реда. Веско реши, че това може да трае много дълго и отиде да пие чай в някакво павилионче наблизо. И докато си чакам и се разправям с индийците на най-различни теми, един дребен дедак с брада взе, че ме предреди. Аз се разядосах, защото не обичам да се предреждам, но никак не обичам и да ме предреждат. Опитах с добро, но дедакът се направи, че не ме чува. Тогава реших да се възползвам от приимуществото на телесната си маса и да си възвърна полагащото ми се място на опашката. В същия момент обаче, Веско си бил изпил чая и се върнал. Направил клипче на цялата тая история с нахалния дядка. Един вид, скрита камера. :D

 

КЛИПЧЕ С НАХАЛЕН ДЯДКА

 

Редактирано от Георги
  • Харесвам 15
Връзка към коментар
10 minutes ago, jungfraujoch said:

Какво се случи после? Музунгу успя ли да си купи бира Кингфишер и да я консумира с удоволствие и мярка? :)

Успях, ама я консумирах с неудоволствие, защото Кингфишер силно сякаш е бира смесена с водка. Отвратителна е. А и Веско ми направи забележка да не съм пиел на улицата, защото накърнявам чувствата на бай индиец. За да има мир, седнахме до реката, под едно дърво. На дървото обаче имаше гълъб с разстройство, който ме изпонасра целия.

Какво става?! Георги трие като лъв! Хаха... :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 4 минути , Бале каза:

Успях, ама я консумирах с неудоволствие, защото Кингфишер силно сякаш е бира смесена с водка. Отвратителна е. А и Веско ми направи забележка да не съм пиел на улицата, защото накърнявам чувствата на бай индиец. За да има мир, седнахме до реката, под едно дърво. На дървото обаче имаше гълъб с разстройство, който ме изпонасра целия.

Какво става?! Георги трие като лъв! Хаха... :)

Нали знаеш,че това от гълъбчето е на щастие и късмет!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , milenita каза:

Тамън да отворя клипчето, но някакъв заплашителен надпис на сръбски ми секна рахатлъка :( 

То е щот си из западните Балкани... кат се появиш тук, може и да се случи това гледане с дядката :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.