Прескочи до съдържание

София - Ню Йорк за 450 евро


Препоръчани мнения

Почивката си е почивка, но е време отново да се захващаме на работа. Каква е работата ще попитате? Работата е търсенето на добри предложения за почивка! Днешното е полет до страната на неограничените възможности на ограничената цена от 450 евро двупосочен.

 

Полета на отиване е София - Лондон - Ню Йорк, а на връщане Ню Йорк - Лондон - Манчестър. Добавяме една отсечка Манчестър - София с easyJet и всичко заспива.

 

Датите са много, но често казано търсенето е времеемко и е най-добре да проверите за вашите изисквания, като цяло работи от края на тази година до към края на Март.

 

Примерни дати: 10.01-23.01

Крайна цена: ~450 евроЦената включва по един куфар за всички полети, включително последната отсечка с easyJet.

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

За резервация цъкнете на следната връзка: http://www.ebookers....ch=Flüge suchen

 

Тя ще изкара датите отбелязани в скрийншота, след това променете търсенето според личните изисквания. Извинявам се, че сайта е на немски, но англоезичните версии или изкарваха по-висока цена с 10-20 евро или не я намираха въобще. След като си харесате дати просто вижте колко струва следващият полет с easyJet от Манчестър за София.

 

За нощувки винаги може да проверите booking.com . Ако пък търсите апартамент под наем вижте http://airbnb.com Лично мога да препоръчам един от хостовете там, при който стоях при моето посещение март месец.

 

Приятно резервиране!

 

Кликнете тук, за да видите тази статия

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

До ден днешен 0 (нула) коментари.

А то единствения коментар за дадената оферта опира най - вече до въпроса "А дили от американското консулство ще дадат виза?"

 

Извън нашата Европа - разни страни, разни визови режими. САЩ, Иран, ОАЕ - изгодни оферти се появяват, но кой ще рискува веднага да се възползва от офертата, без да знае дали ще бъде допуснат там?

Връзка към коментар

Ами специално за САЩ /или за някъде през САЩ често има добри цени  , та ако човек планира нещо нека се запаси със една виза и после ще му мисли.За пример - Mitko

Все пак визата е за 10 години.  :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Чудех се де да го вметна , но вчера United Airlines голяма промоция имали  ... в комбинация с тази оферта щеше да е много красива  обиколка на САЩ  надлъж и нашир за няколко долара повече  :P

Редактирано от stenk
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Чудех се де да го вметна , но вчера United Airlines голяма промоция имали  ... в комбинация с тази оферта щеше да е много красива  обиколка на САЩ  надлъж и нашир за няколко долара повече  :P

 

Не бих дал 450 евро и да разчитам, че тая оферта ще я признаят :) Май още умуват де, не знам дали се наумуваха последно :)

Връзка към коментар

Оказа се, че са признали билетите, ми на печелившите честито, много малък период е било активно, кой бил там, бил :)

кое е било активно малък период?

Връзка към коментар

Абе трябва си една американска виза за всеки случай, никога не се знае какво ще изпадне. Само дето на мен не ми се занимава, трябва да пътувам до консулството за интервюто, пък и трябва за 4 човека... Ще чакам да паднат визите за бразилци.

Връзка към коментар

Нямам, ама все разни слухове се чуват, че се готвело...Де да знам.

То цялата бразилска средна класа се извървя натам на пазар и до Дисни, предполагам, че дават визите лесно. Твърди се че отказите са под необходимия процент за да се обсъжда отпадането на визите.

Ако до 2-3 години не се чуе нещо сериозно, може и да се прежаля за виза  :)

Връзка към коментар

Ихааааааааааа :O

 

Най-големия хит мисля, че е Ню Йорк - Хонолулу, 10 долара. Има хора накупили 15 такива билета. Ще съберат яко мили да пътуват в първа/бизнес за доста време напред...

Връзка към коментар

Не трябва ли да изпълнят полетите за да получат милите , щото не вярвам някой да лети 15 пъти до Хонолулу  ?

 

трябва да ги изпълнят, а не вярваш защото не си запознат с типичния flyertalk психопат :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не трябва ли да изпълнят полетите за да получат милите , щото не вярвам някой да лети 15 пъти до Хонолулу  ?

Ако са ги буквали отиването и връщането да са последователни, що не. Аз бих ги направил и за месец-два тези 15 полета. 

Или 15 последователни уикенда за 3-4 месеца

 

Ако не друго, поне ще се налетя доволно :)

Редактирано от wilks
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Щото дето се вика хората без работа едва ли са толкова много ,  ама за идеята що пък не  :P

 

Точно тези полети за по 0-10$ са били идеална възможност и за безработни на помощи да полетят насам-натам. Стига да са били бързи с информацията и купуването от сайта. Отиване и веднага връщане, защото разхода по престой би увеличил общата цена на цялото приключение неколкократно.

 

Много любопитно е колко билета общо (приблизително) са били купени за времето, през което грешката е била активна? Някаква информация появи ли се някъде по този въпрос?

Връзка към коментар

Съмнява ме , че точно тия хора киснат във flyertalk форумите дебнейки мили за да пътуват първа класа. По вероятно да са някъде из трейлър парковете и в Уолмарт -:)

 

Абе който хванал хванал и аз бих рискувал 100 - ина долара пък после виза каквото сабя покаже.

Редактирано от stenk
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.