Прескочи до съдържание

Уругвай


Препоръчани мнения

Първо много зависи от каква гледна точка се интересуваш дали както Зори за емиграция или туризъм или пък бизнес.

От гледна точка на туризъм е супер , безкрайни плажове, не много горещо, лятото по принцип по крайбрежието не надвишава 32-33 градуса. Но пък трябва да си приготвиш добра сума парички. Но за десетина дни е допустимо. От гледна точка на емиграция .. Хммм много е скъпо за живот тук, но пък цигарите са по-евтини от хляба😉. Храната с изключение на яйца и риба е три пъти по-скъпа от Германия, алкохол, газирани напитки , шоколад всичко е над 3 евро 😮. Не сте очаквали нали?! И ние така. В двата големи града Монтевидео и Пунта Дел Есте има висок стандарт на живот, който може да си позволи едва около 20-30% от населението.

Та така, тръгвайки насам не мислихме, че може да е толкова невероятно скъпо , макар че преди това сме били тук на почивка и имахме купен вече имот, но както казва съпругът ми " не бъркайте туризма с емиграцията"🤣. Хубавото тук е , че винаги можеш да продадеш имот на добра цена. За новодошлите цените се вдигат с всеки изминал ден и има огромно предлагане.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
  • 1 година по-късно ...

На мен Уругвай много ми хареса,като турист.По-точно Монтевидео.Казах си,ето място,на което бих се върнала.

Вечер хората се разхождат покрай океана,носят си термоси и пият специален чай,гледат залеза.

Хареса ми,видя ми се спокойно,а не както в Буенос Айрес.

Наистина бих отишла там,но ...с пари,да си купя една къщичка ,край океана и да си гледам спокойствието.

Четох,че много богати аржентинци и бразилци си купуват къщи в Пунта Дел Есте.

Но.....да отидеш там да търсиш работа ми се струва пълен абсурд.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.