Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте, магеланци :)

 

Опитвам се да резервирам билети до Стокхолм с Райън Еър. Дава две опции за полети седмично - сряда и събота. Обаче всички полети в събота ги дава като разпродадени. И това чак до март догодина :O Тъй като до момента никога не съм пътувала с Райън, въпросът ми е, според вас, дали това с разпродадените полети 8-9 месеца напред е реалистично и дали няма в даден момент да се окаже, че реално ще пуснат места за тези полети или да търся друг вариант за връщане (примерно отиване с Райън и друга авиокомпания за връщането). Ако трябва друга компания, бихте ли ме насочили? 

 

Редактирано от Denisse
Връзка към коментар
преди 10 минути , Denisse каза:

Здравейте, магеланци :)

 

Опитвам се да резервирам билети до Стокхолм с Райън Еър. Дава две опции за полети седмично - сряда и събота. Обаче всички полети в събота ги дава като разпродадени. И това чак до март догодина :O Тъй като до момента никога не съм пътувала с Райън, въпросът ми е, според вас, дали това с разпродадените полети 8-9 месеца напред е реалистично и дали няма в даден момент да се окаже, че реално ще пуснат места за тези полети или да търся друг вариант за връщане (примерно отиване с Райън и друга авиокомпания за връщането). Ако трябва друга компания, бихте ли ме насочили? 

 

До 22ри октомври има полети в неделя, после минават на зимно разписание. Според мен ще махат втората честота и ще оставят само полетите в сряда. Друг вариант е да местят съботния полет в друг ден, който за момента не е обявен в системата.

Редактирано от 45#2
Връзка към коментар
преди 2 минути , Denisse каза:

Здравейте, магеланци :)

 

Опитвам се да резервирам билети до Стокхолм с Райън Еър. Дава две опции за полети седмично - сряда и събота. Обаче всички полети в събота ги дава като разпродадени. И това чак до март догодина :O Тъй като до момента никога не съм пътувала с Райън, въпросът ми е, според вас, дали това с разпродадените полети 8-9 месеца напред е реалистично и дали няма в даден момент да се окаже, че реално ще пуснат места за тези полети или да търся друг вариант за връщане (примерно отиване с Райън и друга авиокомпания за връщането). Ако трябва друга компания, бихте ли ме насочили? 

 

До края на октомври полетите са в сряда и неделя и до тогава има заложени цени, а после в графика им ги дават сряда и събота, но има заложени цени само за сряда, което обикновено значи, че е възможно полета да бъде само веднъж седмично.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

При достатъчно време и желание отиването може да е с Райън до Стокхолм, а връщането с Уиз от Копенхаген. По този начин ще видите две държави, но трябва да отделите повече време.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря ви за бързите отговори :) Явно ще трябва да премислим пак дали да не отидем октомври или да търся друг вариант за връщане през ноември/декември. За жалост, време за разходки то Копенхаген няма да имаме, иначе е прекрасна опция :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.