Прескочи до съдържание

Чили, Перу и Куба директни полети от Барселона и Мадрид, ретърн 300евро


Препоръчани мнения

Вчера преди да го пусна, проиграх някои дати за Чили и си даваше отиване и връщане общо за 300 евро. Имай предвид, че имаше ограничение за 300 билета. Най-вероятно са изчерпани.

Връзка към коментар
преди 5 минути , Kamen каза:

Вчера преди да го пусна, проиграх някои дати за Чили и си даваше отиване и връщане общо за 300 евро. Имай предвид, че имаше ограничение за 300 билета. Най-вероятно са изчерпани.

Свърши вече, fly4free са го обявили за expired. 300 билета на такава цена се разграбват МНОГО бързо :)

Редактирано от 45#2
Връзка към коментар
преди 1 час, Hadzhitodorovi каза:

300 в посока, тоест общо ~ €600/човек за отиване и връщане.

Бяха ретърн 300 евро. Свършиха минути след публикацията тук. Прегледах и "обичайните заподозрени" сайтове - някои бяха обявили, че е изтекла, други не, но никъде не намерих актуална цена. Като цяло час след обявата тук със сигурност билети не е имало. Цената беше за 300 билета - няма как да се задържи повече, като се има предвид, че преди да се публикува официално в сайтовете, информацията за нея е била задържана и голям брой билети са изкупени. Има сайт, който индикира подобни цени и може да му се плати, за да се даде достъп до такава оферта или да се следи точно тази оферта къде ще се появи първа - в пиратите, гурутата, и т.н. и т.н., за да се ползва.

От друга страна - Куба излиза редовно от Европа за 300 - 320 евро, а в последните 6 месеца е имало поне два пъти промоционални цени до Бразилия, Перу, Чили за около и под 350 евро.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

По-важното е, че има още една компания с директен полет до Чили и Перу с доста читави цени. Level като стартираха Барселона - Буенос Айрес/ Пунта Кана започнаха с цени 99 евро в посока. Направиха го два или три пъти. Тъй че, който има интерес да следи с повишено внимание и бърза реакция.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Много интересно! Аз тази година съм се концентрирал на Африка, но догодина определено ще следя отблизо всякакви подобни промоции до Перу, Бразилия или Аржентина. А, интересно подобни промоции появяват ли се за май, юни или юли? Питам защото като пътешественик даскал имам повече време лятото, а в периода октомври-ноември, за който давате примерни дати, практически не мога да пътувам освен за някой уикенд в Европа. 

Връзка към коментар
преди 1 минута , Crazy Horse каза:

Много интересно! Аз тази година съм се концентрирал на Африка, но догодина определено ще следя отблизо всякакви подобни промоции до Перу, Бразилия или Аржентина. А, интересно подобни промоции появяват ли се за май, юни или юли? Питам защото като пътешественик даскал имам повече време лятото, а в периода октомври-ноември, за който давате примерни дати, практически не мога да пътувам освен за някой уикенд в Европа. 

Имам впечатление единствено от Level за Аржентина/Барселона - Буенос Айрес/. Имаше цени/преди около 3 месеца/ за много дати от 99 евро за посока до края на февруари 2018г. За съжаление от тогава подобно нещо аз поне не съм видял. Следях ги изкъсо, защото исках на 1 март 2018 да бъда там, но.......съмнява ме вече да изскочат подобни цени. 

С тази компания е вероятно да се случи нещо подобно. Два три пъти ограничени бройки евтини билети за реклама и толкоз. Дано не съм прав де. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 38 минути , Crazy Horse каза:

Много интересно! Аз тази година съм се концентрирал на Африка, но догодина определено ще следя отблизо всякакви подобни промоции до Перу, Бразилия или Аржентина. А, интересно подобни промоции появяват ли се за май, юни или юли? Питам защото като пътешественик даскал имам повече време лятото, а в периода октомври-ноември, за който давате примерни дати, практически не мога да пътувам освен за някой уикенд в Европа. 

Промоциите обикновено са в периода октомври - април. Имам спомен за летните месеци за около 470 евро до Перу от Германия и от Амстердам до Чили, но за по-точно може да прегледаш "общи промоции и разпродажби", както и в сайтовете на пиратите. Там ако се поразровиш за различните дестинации ще излезе информация за стари промоции и кога са били. 

 

 

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Юли е малко невероятно да има промоции, тогава са ваканциите и в Европа, и в Южна Америка (зимната) и гледат да изстискат максимума. Виж, грешки винаги може да има, независимо от датата. За май и нач. на юни по-може да уцелиш промоция.

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На ‎3‎.‎8‎.‎2017 в 15:14, Kamen каза:

Имам впечатление единствено от Level за Аржентина/Барселона - Буенос Айрес/. Имаше цени/преди около 3 месеца/ за много дати от 99 евро за посока до края на февруари 2018г. За съжаление от тогава подобно нещо аз поне не съм видял. Следях ги изкъсо, защото исках на 1 март 2018 да бъда там, но.......съмнява ме вече да изскочат подобни цени. 

С тази компания е вероятно да се случи нещо подобно. Два три пъти ограничени бройки евтини билети за реклама и толкоз. Дано не съм прав де. 

Здрасти,

 

аз имам билет за Март 2018 за Буенос Айрес с LEVEL ,но го взех за 320 евра.По 100 евра имаше само за Пунта Кана.Билетът го взех края на Март 2017.Май съм се набутал яко. :(

Връзка към коментар
На 4.08.2017 г. в 17:08, pavelbs каза:

Здрасти,

 

аз имам билет за Март 2018 за Буенос Айрес с LEVEL ,но го взех за 320 евра.По 100 евра имаше само за Пунта Кана.Билетът го взех края на Март 2017.Май съм се набутал яко. :(

Най-ниското за Буенос Айрес, което аз видях е 198 ретърн, но за февруари 2018г. Беше в самото начало. Според мен си е повече от добра цената за директен полет.

Редактирано от Kamen
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 3.08.2017 г. в 15:14, Kamen каза:

Имам впечатление единствено от Level за Аржентина/Барселона - Буенос Айрес/. Имаше цени/преди около 3 месеца/ за много дати от 99 евро за посока до края на февруари 2018г. За съжаление от тогава подобно нещо аз поне не съм видял. Следях ги изкъсо, защото исках на 1 март 2018 да бъда там, но.......съмнява ме вече да изскочат подобни цени. 

С тази компания е вероятно да се случи нещо подобно. Два три пъти ограничени бройки евтини билети за реклама и толкоз. Дано не съм прав де. 

 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.