Прескочи до съдържание

Проблем с надплащане при Wizz Air


Препоръчани мнения

Здравейте , имам нужда от мнения какво да направя имах закупен билет но се наложи да го сменим на сайта излизаше сума от 86'02€ но при плащането скачаше на 160 € е писах им оплакване и ето отговора :

”Уважаеми господин Ангелов,

Благодарим Ви за отговора.

 

Искрено съжаляваме за неудовството Ви, но моля имайте предвид, че не можем да приемем за достатъчно доказателство снимките на екрана, които ни предоставихте поради липсата на точни дати и ясно видим код на резервацията на въответните снимки.

Моля, имайте предвид,  че след щателно проучване на Вашия случай можем да потвърдим, че няма постъпили сведения за нередности в системата, свързани с използването на нашия сайт през времевата рамка, в която е направена промяната на резервация ХХХХХХ.

Междувременно, бихме желали да Ви препоръчаме, ако изпитвате затруднения при използването на нашия уебсайт, да опитате с различен браузър, да изчистите историята на текущия или да използвате различно устройсто.

Пожелаваме Ви приятен ден!

С уважение,” да съм бил рефрешнал страницата та аз проверих на компютъра на лаптопа таблет телефон и все същото .!!!!! 

някакви съвети 

 

Screenshot_2017-08-01-13-11-37.png

Screenshot_2017-08-01-13-13-18.png

Връзка към коментар
преди 1 час, Julian999 каза:

Здравейте , имам нужда от мнения какво да направя имах закупен билет но се наложи да го сменим на сайта излизаше сума от 86'02€ но при плащането скачаше на 160 €

Здравей и добре дошъл във форума. Не беше лошо първо да минеш през темата https://magelanci.com/forums/forum/20-добре-дошли-представете-се/ и да кажеш няколко думи за себе се.

А иначе за казуса ти. Какво означава "Имах закупен билет" ? Да разбираме, че си имал закупен, на стойност 86 евро, билет, и след това си се опитал да смениш какво: дата, име? Опиши по-подробно моля. От Уиз са ти отговорили правилно, че от скрийн шота няма яснота какво се случва.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Дай повече информация, че така е много разпокъсано. Какво се е случило, имал си билет, който се е наложило да промениш датата и по-високата цена е станала при промяната ли? Колко беше оригиналната, колко трябваше да е крайната? Колкото повече информация дадеш толкова по-добре, за да не се лутаме. Иначе до сега не съм чувал случай на някой да са му взели повече пари от изписаното. 

Връзка към коментар

Здравейте,

Извинявам се че така съм го нахвърлял . Случаят е такъв че имах резервация и трябваше да бъде сменена  датата при смяната разликата  в тарифата беше 8'01€ на човек +35€ такса за смяна тъй като сме 2ма общо тотала беше 86'02€ и при плащане след въвеждане на банковата карта сумата се променяше на 160 €  !!!

Връзка към коментар
преди 8 минути , Julian999 каза:

Здравейте,

Извинявам се че така съм го нахвърлял . Случаят е такъв че имах резервация и трябваше да бъде сменена  датата при смяната разликата  в тарифата беше 8'01€ на човек +35€ такса за смяна тъй като сме 2ма общо тотала беше 86'02€ и при плащане след въвеждане на банковата карта сумата се променяше на 160 €  !!!

Таксата, която е обявена в сайта е 40 евро(81,00 лева) такса за промяна + разликата в цената на билета.

В една посока ли пътувате?

Каква е била новата цена на билетите за двама?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На мен ми се струва, че няма проблеми!

 

Първата снимка на Уиз е за 86,02 евро, а втората на ббва е за 160 без да пише какво.

Ако се разделят двете цифри се получава дървения курс от 1,86, точно колкото Уиз пазарят еврото.

 

Връзка към коментар
преди 2 минути , Mary каза:

Таксата, която е обявена в сайта е 40 евро(81,00 лева) такса за промяна + разликата в цената на билета.

В една посока ли пътувате?

Каква е била новата цена на билетите за двама?

+8€ на човек разлика в тарифата само в една посока и 2 х35 €заради дискаунт клуб 

преди 4 минути , Alexander каза:

На мен ми се струва, че няма проблеми!

 

Първата снимка на Уиз е за 86,02 евро, а втората на ббва е за 160 без да пише какво.

Ако се разделят двете цифри се получава дървения курс от 1,86, точно колкото Уиз пазарят еврото.

 

160 в евро 

Връзка към коментар
преди 1 минута , Julian999 каза:

+8€ на човек разлика в тарифата само в една посока и 2 х35 €заради дискаунт клуб 

Това 8 евро на човек как го разбра - пробва за един и видя 8 евро разлика или сложи двама?

Не съм чувала досега за намаление на такса промяна за притежателите на дискаунт...

Връзка към коментар
преди 1 минута , Julian999 каза:

+8€ на човек разлика в тарифата само в една посока и 2 х35 €заради дискаунт клуб 

160 в евро 

На снимката не виждам да пише евро.

Курса на уиза е 1,86, точно колкото излиза сега. Ако излизаше 180 или 200 или дори 100, щях да имам и аз съмнения.

Избери левове от менюто на Уиз и пробвай пак.

Връзка към коментар
преди 5 минути , Mary каза:

Това 8 евро на човек как го разбра - пробва за един и видя 8 евро разлика или сложи двама?

Не съм чувала досега за намаление на такса промяна за притежателите на дискаунт...

Не може да бъде променена само за 1 променя я и за двамата но от лявата страна си пишеше 2х 8 € + тарифа смяна 2х35 € и отдолу както нормално излиза когато си купуваш билет или добавяш чанта например :тотал 86 € когато продължиш обаче след въвеждането на карта на саита за сигурност където иска кода от смс а сумата ставаше на 160€ за това и им изпратих запитване на тях

преди 17 минути , Alexander каза:

На мен ми се струва, че няма проблеми!

 

Първата снимка на Уиз е за 86,02 евро, а втората на ббва е за 160 без да пише какво.

Ако се разделят двете цифри се получава дървения курс от 1,86, точно колкото Уиз пазарят еврото.

 

Здравейте , това 160 е в евро 

Връзка към коментар

Според мен, са взели за всеки пътник по две такси за смяна за двете посоки + разликата в цените на билетите.

 

Редактирано от Dani Magelan
Връзка към коментар
преди 10 минути , Dani Magelan каза:

Според мен си взели на всеки пътник по две такси за смяна за двете посоки + разликата в цените на билетите

 

Да но тогава нямаше да е кръгла сума за това им писах и на тях ! Какво да правя вече го платих . Даже са си ги отдържали  . Според тях всичко е ок но на мен не ми се струва какво да правя?

преди 35 минути , Георги каза:

Наистина е странно, но не знам как може да помогнем. Особено ми е странно колко е кръгла сумата, при Wizz все са някакви стотинки и центове. 

Да винаги е ХХ,99

Връзка към коментар
преди 2 минути , antea каза:

те винаги  пращат и фактура, интересно каква сума ще има вътре

 

в мобилното приложение на booking summary какво излиза? 

Фактурата ми я изпратиха 160€

преди 2 минути , Julian999 каза:

Фактурата ми я изпратиха 160€

 

IMG_20170807_172248.png

Връзка към коментар

Честно казано не виждам как ние можем да ти помогнем, само от Уиз може да ти пратят разбивка на сумата. Интересно защо не пращат по принци кое какво е, а само една обща сума. Само като им пишеш бъди по-подробен, защото от първия пост аз нищо не разбрах, и ако си им писал нещо такова общия отговор е напълно оправдан

Връзка към коментар

във фактурите наистина е една обща сума, а дали си получил след плащането имейл с вече ъпдейтнат "Your travel itinerary: ХХХХХХХ" ? в него има пълна разбивка на плащането - по тарифа, такса, ID на плащането?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.