Прескочи до съдържание

Пътуване до Африка и последващо, до 6 месеца, до Азия


elmapl

Препоръчани мнения

Здравейте, при пътуването ми из Азия в имигрантските листчета, които раздават в самолета,  имаше въпрос: " Били ли сте в Африка или Южна Америка последните 6 месеца? ".

При следващото си пътуване ще бъда точно такъв случай - скоро завърнала се от Африка / Мароко /. Какво следва като отметна с ДА на въпроса от листчето:

- Ваксини ли ще ми искат?

- Преглед?

- ?

Моля, който е бил в такава ситуация, магеланец да ми обясни!

 

Връзка към коментар

Съдейки по континентите, най-вероятно ваксина за жълта треска. Ако кажеш за коя държава, може да се потърси дали държавата иска ваксинация за жълта треска, при скоро пътували в засегнати райони. 

Но в Мароко няма жълта треска, ако не гледат на нещата проформа трябва да си ок и без.

Връзка към коментар

Според мен тогава е можело да става въпрос и за Зика/Ебола. И двете епидемии мисля, че отшумяха. 

 

А иначе в листчето пишеш каквото те питат и вече на паспортния контрол може да те попитат за подробности. Не вярвам да ти направят проблем, Азия не е затворена за хора пътували до Африка и Южна Америка в последните месеци. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.