Прескочи до съдържание

София - Рио, 590 евро по време на карнавала


Препоръчани мнения

Ер Франс до Бразилия... Помислете... :lol: 

/Това в кръга на шегата, разбира се/

 

Услугата на БА за LHR-GIG не е лоша... 590 евро и според мен е повече от прилична цена. Огледайте и опциите с автобус в Бразилия - автобусите са повече от комфортни, но пък пътищата им не винаги са бързи... :)

Връзка към коментар

Ер Франс до Бразилия... Помислете... :lol:

/Това в кръга на шегата, разбира се/

 

Ох, знам че никак не е смешно, ама в първата секунда след като го прочетох и незнайно защо ме изби на хилеж...

Връзка към коментар

Имам 10 -ина хил. мили на Qatar и ще се опитам да ги оползотворя някак.

Чакам да видя какви промени ще настъпят :

Случайно Qatar и сега са партньори с бразилските GOL, само че не знам за какво ще ти стигнат милите. 

Връзка към коментар

То май за кратките дестинации няма и голям смисъл , като се платят допълнителните такси.

Мисля важат за пет години , та дано се натрупат повечко -:) Натрупаните след октомври 2014 ще имат вече валидност само две години.

Връзка към коментар

Услугата на БА за LHR-GIG не е лоша... 590 евро и според мен е повече от прилична цена. Огледайте и опциите с автобус в Бразилия - автобусите са повече от комфортни, но пък пътищата им не винаги са бързи... :)

 

Да, цената никак не е лоша, но има 2 нощувки в Лондон и в двете посоки и прекачвания от по 20 часа. Ако не ти е мерак да гледаш Лондон AFизлиза по-рентаблно :)

Връзка към коментар

То май за кратките дестинации няма и голям смисъл , като се платят допълнителните такси.

Мисля важат за пет години , та дано се натрупат повечко -:) Натрупаните след октомври 2014 ще имат вече валидност само две години.

Е, аз само казвам. Между другото, в Бразилия няма горивни такси (освен ако катарците не правят някакви врътки) и се плаща само летищната такса, която е 21 реала макс за най-големите летища.

 

А бразилските автобуси наистина са удобни (има с легла като самолет в първа класа - търсете leito), но цените са горе-долу като най-евтините полети, и трябва да се види времето за пътуване, пътищата рядко са хубави.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.