Прескочи до съдържание

Приложение за статистика на пътуванията


Препоръчани мнения

Кое мобилно приложение за записване и отчитане на пътуванията използвате? Имам предвид всякакви пътувания, не просто полети. Доста години ползвам PassportStamp, но, първо има само десктоп версия и второ, не се развиват - интерфейсът е ужасен.

Връзка към коментар

Преди голямото пътуване в Азия пробвах tripIt, но нещо не се спогодихме, подръжката там отнемаше повече време, отколкото самото планиране :)

 

Така и не ми е попадало нещо интересно в областта, та освен човек сам да си слгоби нещо с google maps, май друго не му остава. Ще чакам с интерес, ако има нещо, което ми е паднало под радара. 

Връзка към коментар

Миналата година ползвах MobilyTrip като обикаляхме Италия. Записва пътя, можеш да си отбелязваш интересни места за спане, ядене и т.н., както и да прикачваш снимки. Доволна съм горе-долу.

Само дето нямах зарядно за телефона за кола, и редовно вечер бях без батерия и малко ми се накъсва тук-там маршрута :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.