Прескочи до съдържание

Хронология на мненията


Препоръчани мнения

Възможно ли е след като се отвори една тема да може да се подреждат всички мнения от най-новите надолу към най-старите. Може да ви се стори странно, но аз съм свикнал да чета по една тема първо последните мнения, които ми се намират най-отгоре на страницата и да слизам надолу към по-старите  :D  :D  :D  :D

Връзка към коментар

Това би могло да се направи с допълнителен бутон в заглавието на темата. Във Фото- форум има подобна опция, където последните мнения пак са си последни, но натискайки бутон "край"- те изпраща направо на последните мнения, без да се налага да скролваш цялата тема. Има и друг бутон, който също ми изглежда полезен и той е- "цяла тема". Натискайки го се зарежда цялата тема, ако ще да има 600 поста по нея, и така не се налага след всеки 20 поста да зареждаш нова страница.

Връзка към коментар

Ами различните форумни системи имат различни опции, photo-forum не са на ip.board.

 

Това за линк към цялата тема ще погледна дали го има из опциите или евентуално с външен плъгин, полезно е, признавам. 

 

Иначе директно към непрочетените мнения се заминава със синята точка преди заглавието на темата, която се появява, когато има нови мнения. 

Връзка към коментар

А може ли клик от лентата с последни мнения на главната страница (Новини) да води към последната страница на съответната тема, а не към първата :)

Връзка към коментар

А може ли клик от лентата с последни мнения на главната страница (Новини) да води към последната страница на съответната тема, а не към първата :)

 

Това по е възможно, ще се ръчна в сорса довечера :)

Връзка към коментар

А може ли клик от лентата с последни мнения на главната страница (Новини) да води към последната страница на съответната тема, а не към първата :)

 

Не може да стане това, линка към темата е фиксиран и няма как директно да пренасоча към последната страница. Но то и последната страница не ти върши работа де, може да имаш непрочетени мнения на предпоследната :)

Връзка към коментар

Не може да стане това, линка към темата е фиксиран и няма как директно да пренасоча към последната страница. Но то и последната страница не ти върши работа де, може да имаш непрочетени мнения на предпоследната :)

а после нямало невъзможни неща... :D 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.