Прескочи до съдържание

-9 евро от trip.bg + промоция на Aegean (Корфу от 67 евро еднопосочен)


Препоръчани мнения

Добър пазар стана с trip.bg! :biggrin:

Все още има еднопосочни места до Корфу (през Атина)  за 67евро. Изгодна е цената и само до Атина еднопосочно за 37 евро.  За връщане не съм гледал. :lol:

Има яки намаления на Аеgean.

 

 

 

tripBG_logo.png

 

 

Main_photo_BG_2_.jpg

http://trip.us1.list-manage.com/track/click?u=05fd4f103af5ef2cd66ef3deb&id=98f767692f&e=23a9a85944

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Тоя линк с 9 евро намаление при мен не се отваря.  Иначе и аз тамън напазарих с Егейските за Корфу, ама малко по-скъпо от 67е еднопосочният :lol: При мен от Егейските директно беше по-добра цената отколкото през Трип БГ. С тия 9 евро на билет щеше да се върже може би малко по-евтино, ако можеше да се отвори ;)

Връзка към мнение

Аз лично купувах за началото на септември. Имаше и за други дати даже по-евтини, но мен ме интересуваше този период. Не става чак супер евтино, но като се има предвид че се спестява доста време, фери, евентуално междинно спане и т.н. е добре. По принцип Егейските авиолинии имат в момента  промоция за вътрешни полети по различни маршрути от 24 евро. Офертата е за резервации до 24.02 и пътуване между 15.03 и 25.10.2014. Може да им хвърлиш един поглед.

Редактирано от Бръмбар
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За кои периоди пазарувате за Корфу ? 

 

 на 20,23, 24.03 и 03.04. Не съм гледал за лятото.

 

Тоя линк с 9 евро намаление при мен не се отваря.  Иначе и аз тамън напазарих с Егейските за Корфу, ама малко по-скъпо от 67е еднопосочният :lol: При мен от Егейските директно беше по-добра цената отколкото през Трип БГ. С тия 9 евро на билет щеше да се върже може би малко по-евтино, ако можеше да се отвори ;)

 

 

67 евро е най-ниската цена, която може да се купиш от Trip.bg. 

 

Цената през Aegean става следната :

 

Pay by Payment Card   € 82.64

Pay by Aegean Visa € 76.64   

 

Дано да имаш Aegean Visa, иначе се набутваш с 15 евро.

Връзка към мнение

Нямам Aegean Visa  и наистина много ме яд на таксите кото слагат - по 6е на билет + аз взех и един багаж, въпреки това излизаше малко по-евтино директно от сайта. Разиграх ги и  двата варианта до момента, в който трябваше да напиша номера на картата и през трип ми излизаше по-скъпо.

Връзка към мнение

За Aegean Visa предполагам трябва да си грък. Често се среща това, няма допълнителни такси замо за брандираната карта, която ние не можем да си извадим. За сметка на това пък можем да си извадим карта на България Еър  :O !

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Дебре де, защо трябваше да се цепи темата?! Тамън нещо се коментира и хоп вече сме на нов клон. :mellow:   Заключете тогава темата "Общи промоции и разпродажби",       Ще пращаме на някого  определен да качи новооткритата промоция в темата, за да няма запитвания, коментари и клони.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Дебре де, защо трябваше да се цепи темата?! Тамън нещо се коментира и хоп вече сме на нов клон. :mellow:   Заключете тогава темата "Общи промоции и разпродажби",       Ще пращаме на някого  определен да качи новооткритата промоция в темата, за да няма запитвания и клони.

 

Ами темата залитна повече в билети конкретно за Корфу, което не е много "Обща" промоция и разпродажба, а съвсем конкретна. Освен това според мен отстъпката е добра и заслужава по-голяма видимост в нова тема.

Връзка към мнение

trip.bg  си е византийско :biggrin:  нормално е на родното да наблегнат. Moжеш да погледнеш и на офертата Солун - Атина на цена от 15 евро еднопосочен през трип.бг. Регулярната цена е 27 евро през сайта на Егейците.  Раян се мъчат да продават същата отсечка за 15 евро, а може и на 9 евро да намериш.  

 

Само да не ни преместят с Атина и Солун на друг коловоз/клон. :lol:

 

Може би е по-правилно в заглавието да е "-9 евро от trip.bg + промоция на Егейските авиолинии), защото Корфу е само частен случай.

Връзка към мнение

15е Солун-Атина е добре. Има и за под 50е София - Атина. Ама аз каквото напазарих - напазарих :) . Даже Корфу не беше може би най-изгодното предложение, ама имах желание да отида до там още от както четох "Моето семейство и други животни" на Даръл, но нещо все не стигам до него и за тая година се бях заинатила, че едното море ще е на Корфу.  Според мен има изгодни предложения до други острови - Крит, Санторини, Родос, др. докъдето принципно се пътува дълго и ферито също не е особено евтино + че пак се пътува дълго, но не съм ги гледала много подробно, защото не ме интересуват в момента.

Редактирано от Бръмбар
Връзка към мнение

Според мен има изгодни предложения до други острови - Крит, Санторини, Родос, др. докъдето принципно се пътува дълго и ферито също не е особено евтино + че пак се пътува дълго, но не съм ги гледала много подробно, защото не ме интересуват в момента.

Понеже аз разцъквах за мои си нужди - ето малко резултати, може да се полезни за някого.

Това, което търсих са полети от Солун, около септември месец:

 

 

post-139-0-51107700-1393157243_thumb.jpgpost-139-0-85198900-1393157243_thumb.jpgpost-139-0-22458700-1393157244_thumb.jpgpost-139-0-56247000-1393157244_thumb.jpgpost-139-0-94287500-1393157244_thumb.jpgpost-139-0-26840800-1393157245_thumb.jpg

 

И една малка подробност - за да ползвате пълноценно отстъпката от 9евро е необходимо да се пазаруват билетите отделно за отиване и връщане иначе при двупосочен билет trip.bg сумира цената на двата полета и чак тогава сваля 9евро от общата цена. ;)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
Георги Матеев

Чудесна информация, благодаря много, напазарувах Миконос и Санторини за септември. 2 двупосочни билета София-Миконос-Санторини-София излезнаха 310 евро, направо цена мечта!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодарско на всички! Винаги съм си мечтал за Санторини! Сега ще помагате за хотели :-) 

2 ма души до Санторини от Солун и на връщане през Родос за 160 лева - ето това е яко! Почти като Берлин за 30 лева!

Редактирано от so'90
Връзка към мнение

И този сайт се изчанчи - започна да слага такса обслужване,която варира.

 

Винаги я е имало и зависи от авиокомпанията, която издава билета. Но е включена в първоначално показната цена. 

Връзка към мнение

За варна и бургас излиза по-скъпо през Трип. През сайта на fb излиза по-евтино, без да избягвам последната такса. дори табличната цена се различава много от крайната - позната грешка,както при LH.

 

 

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

За варна и бургас излиза по-скъпо през Трип. През сайта на fb излиза по-евтино, без да избягвам последната такса.

 

така е, тяхната е фиксирана 4 евро, докато на официалния сайт варира между 3 за вътрешни полети и 5 за международни

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

на други превозвачи не се начислява. Къде може да се види таблица за тези такси?

 

Ами няма. На ум каквото съм срещал: Алиталия - нямат такси, Остриан - 1 евро, България Ер - 4 евро, Ер Берлин - 6 евро, Търкиш - 6 евро.

Връзка към мнение

Ами няма. На ум каквото съм срещал: Алиталия - нямат такси, Остриан - 1 евро, България Ер - 4 евро, Ер Берлин - 6 евро, Търкиш - 6 евро.

 

 

Сега гледам едни билети до Милано сс FB  и няма такса Такса за обслужване 0,00 €,  а снощи имаше. :biggrin:  Май я карат на ту я има , ту я нема. :lol:

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.