Прескочи до съдържание

Разлика между skyscanner и сайта на Уиз


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Тъй като и моето запитване е за Лондон реших да не отварям нова тема. По принцип вече съм си намерила полета, но още не съм купила билети. Ще е с Уиз Еър най-вероятно. Въпросът ми обаче е, тъй като редовно следя офертите в Skyscanner и цените за избраните полети там са значително по-ниски отколкото в сайта на Wizz, има ли някакъв начин да ги купя с тези цени или най-малкото защо съществува това разминаване? Даже да имам Discount карта пак разликата в цената е значителна :?

Показвам:

post-427-0-29898200-1393491744_thumb.png

post-427-0-03401200-1393491750_thumb.png

 

А датите които ме интересуват са: отиване - 6 Юни  връщане - 13 или 14 Юни

 

Благодаря! :)

Връзка към мнение

Аз планирам гостуване до Лондон с моя приятел, до месец и нещо може би и съм избрала промоцията на Bulgaria air, изгодна е, а и мога да взема повече багаж, за разлика от нискотарифните.

http://www.air.bg/bg/promotions/london-ednoposochni-ceni-ot-64-evro-

Връзка към мнение

Здравейте,

 

Тъй като и моето запитване е за Лондон реших да не отварям нова тема. По принцип вече съм си намерила полета, но още не съм купила билети. Ще е с Уиз Еър най-вероятно. Въпросът ми обаче е, тъй като редовно следя офертите в Skyscanner и цените за избраните полети там са значително по-ниски отколкото в сайта на Wizz, има ли някакъв начин да ги купя с тези цени или най-малкото защо съществува това разминаване? Даже да имам Discount карта пак разликата в цената е значителна :?

Показвам:

attachicon.gifskyscanner.png

attachicon.gifwizz.png

 

А датите които ме интересуват са: отиване - 6 Юни  връщане - 13 или 14 Юни

 

Благодаря! :)

 

skyscanner е за бой. Гледай си сайта на уиз и така, показва някаква кеширана цена за връщането явно .

Връзка към мнение

skyscanner е за бой. Гледай си сайта на уиз и така, показва някаква кеширана цена за връщането явно .

И аз да попитам: Skyscanner-а ли наистина е за бой или аз :blush:

Търся билети за мои приятели и съвсем неочаквано ми излезе директен полет от Генуа за Букурещ. Досега не бях попадал на такъв. Следвайки стъпките, стигам до... никъде. Има ли такъв полет, коя е авиокомпанията... :blush:

post-883-0-40944300-1393843062_thumb.png

Редактирано от Petkan
Връзка към мнение

И аз да попитам: Skyscanner-а ли наистина е за бой или аз :blush:

Търся билети за мои приятели и съвсем неочаквано ми излезе директен полет от Генуа за Букурещ. Досега не бях попадал на такъв. Следвайки стъпките, стигам до... никъде. Има ли такъв полет, коя е авиокомпанията... :blush:

attachicon.gifGenoa (GOA) to Bucharest (BUH).png

 

Това Flexflight изглежда е някакво мини обединение от малки регионални авиокомпании, за да им излизат цените в търсачките, предполагам им спестява разходи ако излизат като една компания: http://www.flexflight.dk/tb/, нямам представа коя от тия е, повечето не съм ги чувал. 

 

Втория линк от centransit работи между другото, но като стигнеш пише: 

Ticket type: Paper

 

Хартиени билети не съм виждал от много време да издава някоя авиокомпания.

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.