Прескочи до съдържание

Италианци и италианки


maialearrosto

Препоръчани мнения

Девойки, девойчици... булки и матрони, щастливо влюбени и нещастно разлюбени... Как ви дава сърцето да ходите в Италия с мъжете си? Това е наказание за вас! :lol:

 

Мъж ли е, той има едно предназначение. Но различно упътване. Италианското е много добро. Това, по скромното ми мнение, се дължи на факта, че в 60-милионна Италия има 100-200 красиви италианки, половината в телевизията, другата половина в "Алиталия", та затова жабарите се състезават за всяка по-засукана тамошна и именно това ражда изкуството на ухажването.

 

А в България разглезеното Прасе Ефенди гледа като изоглавен в студентския автобус 280... бе то хубост, свежест, седни и рисувай... Как да се състезаваш, всичко ти е на тепсия, греби, плюскай, освинвай се.

 

В Рим, в любимия ми автобус 64, к`во по-точно да гледам...

 

 

Взехте ли си билети за "Рики е Повери" на 21 декември в НДК? Аз съм там.

 

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Аз пък видях числом и словом един красив италианец, докато хубавите девойки бяха повече. Може би на север е истината....

Връзка към мнение

Италия е силно регионална страна, така че има всякакви типове. Умишлено съм заставал край университетите във Венеция, Торино и Рим. Р.България бие Р.Италия по хубост на жените. Разбира се, още по-интересна е женската гледна точка към двата пола.

Та по този повод поздравявам магеланската компания с известната на Ботуша Фиорела Маноя, която пее "Това, което жените не казват".

 

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да бе, кой ти гледа хубост...

Умеят го онова омайване, невероятни са!

maialearrosto, моля, моля! Никакво пътуване с мъже...всъщност да-мъже, ама приятели, никакви лични мъжове!

Редактирано от Тони
Връзка към мнение

Когато пътувам, най-голямо впечатление ми правят хората. Вчера се заприказвахме за хубостта на жабари и жабарки. По темата оставям два клипа. 

 

Тъй като в силите на реда има критерий при подбора (нЕма мене а ме вземат, я), първо да видим кадри от празника на полицията в Агридженто. Мамка му и гледка, ама че полиция, а за говорителя... способен младеж:

 

 

После да хвърлим едно око и на столичаните от полицията, грижеща се за съдебната охрана и затворите:

 

 

 

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...

Едно чудесно интервю на Петър Волгин с Бепе Севернини, автора на "В главата на италианците", качествена книга, за която скоро говорихме в италианските форуми на "магеланци.ком".

 

Когато имате 19 минути и сте на кеф, чуйте този стойностен разговор за Италия, Берлускони и още...

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Едно чудесно интервю на Петър Волгин с Бепе Севернини, автора на "В главата на италианците", качествена книга, за която скоро говорихме в италианските форуми на "магеланци.ком".

 

Когато имате 19 минути и сте на кеф, чуйте този стойностен разговор за Италия, Берлускони и още...

 

 

Не виждам как нещо, в което е замесен Петър Волгин, ще съдържа стойност.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Това, че не харесваш някого, Вип-е, въобще не значи, че този някой не може да създаде стойност. :rolleyes:

 

Как добре го е казал Ат.Далчев в своите фрагменти: "Много от възгледите и твърденията ни не биха били тъй категорични и крайни, ако нямаше хора, които да мислят по-инак от нас."

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
Пантелей пътник

За красота и аз не знам чак толкова, ама че "го" умеят италианците, умеят го..........

 

за справка, вижте в темата "Кое е моето "Това е Италия" малкия ни "разговор" с Дюк и ще стане ясно къде е разликата и дали го могат, дали са красиви и т.н.....

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.