Прескочи до съдържание

KLM промоция


Препоръчани мнения

Авиокомпания: KLM


Маршрут:: Токио , Пекин , Рио ...


Цена:: 520


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 09.10.14


Примерна дата на връщане:: 24.10.14


Сайт за резервиране:: klm.com


Период на резервация:: 07.04.14


Период на пътуване:: 31.12.14

Промоция на KLM .

Много дати от София като по-интересните са Рио за 619 евро , Токио за 520 евро , Пекин за 520 евро вкл, за есента която е прекрасен сезон за Япония и Китай.

Радвам , се че в лицето на Air France / KLM най-сетне имаме истинска конкуренция на Qatar

Редактирано от stenk
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

както и Китай през есента. точно това смятам да правя, но не тази година, че няма отпуска и пари. От друга страна като се сетя, че до Мелбърн летяхме за 500 Е, тези 520 не са чак толкова изгодни.

Редактирано от Tedy
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

както и Китай през есента. точно това смятам да правя, но не тази година, че няма отпуска и пари. От друга страна като се сетя, че до Мелбърн летяхме за 500 Е, тези 520 не са чак толкова изгодни.

Аз съм намирала с Аерофлот за 400, само, че трябва да се купува най-много до месец, два. Дори и сега има за май месец по 467 €. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Имам си аз нещо против Аерофлот ... не мога да го обясня точно просто не ми звучи комфортно .Готов да летя три часа на Запад па макар и накрая пак да летя  над Москва.

При цена 400 евро обаче бих се качил  :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Имам си аз нещо против Аерофлот ... не мога да го обясня точно просто не ми звучи комфортно .Готов да летя три часа на Запад па макар и накрая пак да летя  над Москва.

При цена 400 евро обаче бих се качил  :lol:

Аз гледам цената, компанията е преживявам, и без това все ме е страх да не падне.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

От падане най-малко ме е страх и обичам да издевателствам над спътниците си , че това ще е е най-безболезнената смърт  ... в крайна сметка някакви секунди  ;)

Връзка към коментар

Ако попаднеш на някоя неустоима оферта с руснаците посока Далечен Изток  свиркай пък ще го мисля  ;)

ок, само, че сега не търся и не ги следя, всъщност търся, но до Куала Лумпур или Сингапур, а до там не е с руснаците.

Връзка към коментар

И аз тази оферта на КЛМ гледах.

Цената за Йоханесбург е 530ЕУ и то за юни.

attachicon.gifJohanes.jpg

Само да допълня, че полета на връщане от Йоханесбург до Париж (първият от полетите на връщане) с е Airbus A380, което би било плюс за някои фенове на авиацията.

Редактирано от Alenn
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Преди месец имаха такава промоция и аз щях да купувам. Но изненада! След като минеш стъпката  - такса  + 530 евро. Сега не ми се занимава да пробвам, така или иначе аз искам да ходя в ЮАР зимата, юни е студено. Някой, ако се възползва, нека сподели!

Връзка към коментар

Преди месец имаха такава промоция и аз щях да купувам. Но изненада! След като минеш стъпката  - такса  + 530 евро. 

 

 

Не знам как е било преди , но това е крайната цена и няма повече такси . Същото беше и когато купувах от Air France . На един следващ  полет обаче наистина ми добавяше допълнителни такси. Сигурно има някакво обяснение , но не се разрових.

 

Та в случая това което дава Polina e крайната цена.

 

post-140-0-89385100-1397146371_thumb.jpg

 

 

юни месец е зима , запомних го от световното по футбол.

На тази цена се намират полети отсега докъм 20 октомври , когато е вече пролет и ще е супер за сафари  ...  ;)

 

Най-добре да питаме домосед .

Редактирано от stenk
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Хммм, много изкушаващо, знаете ли докога е тази промоция, има ли определен срок? Ако нямах билет до ЮАР за след около месец, сигурно щях да си купя веднага... Сега пак се замислям за Октомври...

 

За сафари времето по принцип е по-добро когато е по-сухо (животните се събират около водоизточници, по-малко листа и трева, които да ги закриват), по-малко опасност от малария също... т. е. през нашето лято. То зависи и къде в ЮАР се ходи на сафари. Кейп Таун пък времето е обратно на останалата част от страната - през нашето лято като цяло е по-дъждовно и ветровито. Домоседа е в ЮИ Азия в момента, не го знам кога се прибира.

Връзка към коментар

3 дневна е промоцията, така че нямаш много време за чудене :) Но си мисля, че цената все пак не е нищо особено, не е да провокира спонтанна покупка. Ако така и така дебнеш - ок, но иначе ще изскачат подобни и за в бъдеще. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Относно кога е добро за посещение погледнах само в този сайт и никога не съм се интересувал сериозно от тази дестинация.

 

http://www.africantravel.com/tours/details/best-time-to-visit-south-africa/south-africa/

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

3 дневна е промоцията, така че нямаш много време за чудене :) Но си мисля, че цената все пак не е нищо особено, не е да провокира спонтанна покупка. Ако така и така дебнеш - ок, но иначе ще изскачат подобни и за в бъдеще. 

 

Абе аз не съм гледал толкова много билети като теб, но до момента не мога да си спомня от София до Йоханесбург някога да съм виждал за 530 евро билет. За 3 дни няма да мога да се начудя... Много фактори трябва да се преценят, някои не зависят и от мен.

Връзка към коментар

Освен това все пак го има и варианта да не ти се ходи втори път  :)

 

Не искам да предизвиквам съдбата и да назовавам какво трябва да ми се случи за да не искам да ходя втори път (и то пак бих го отдал на лош късмет) :) Аз изключително малка част от ЮАР ще видя този път, а ако бих взел за Октомври, то би било за Замбия или за Намибия през Йоханесбург.

 

Другата седмица ще пуснем документи на жена ми за виза за ЮАР, че ако не и дадат не знам какво ще правим, всичко съм платил и то никак не малко... Не знам също застраховката дали покрива такъв случай.

Редактирано от FlyTraveler
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Абе аз не съм гледал толкова много билети като теб, но до момента не мога да си спомня от София до Йоханесбург някога да съм виждал за 530 евро билет. За 3 дни няма да мога да се начудя... Много фактори трябва да се преценят, някои не зависят и от мен.

 

Ами не съм ги следил хипер редовно, но мисля че съм засичал много по-евтини от Западна Европа и Истанбул. Вярно, че не е добра отправна точка, но все пак... Ето и в момента катарците имат приблизителна цена, без да са в някаква широко обявена промоция:

 

2014-04-10_21-17-25.png

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.