Прескочи до съдържание

-30€ от edreams.es, възможни безплатни билети с wizz, ryan и т.н.


Препоръчани мнения

Моя график с полети е пълен, но може на някой да му свърши работа :)

 

http://edreams.es е от тия онлайн агенции, които продават билети за нискотарифни авиокомпании с надценка. Като цяло ми е много против религията резервацията в подобни, но не и когато имат ваучери за отстъпка, които правят въпросните билети абсолютно безплатни :)

 

Сайта е на испански, надявам се ще се справите да си го преведете, ще пусна подробни скрийншотове. Давам пример с билет Айндховен - София в края на август, с цел да изкарам почти нулевата цена, може да ползвате същите схеми за всички евтини полети. 

 

Започваме с попълване на данните за търсенето:

 

2014-06-16_22-17-35.png

 

Изкарва цена от -2 евро. По начало не трябва да я гледате, защото това е с тяхната кредитна карта, която дава 30 евро отстъпка, така че в нормална ситуация посочената цена е + 30 евро. Но в случая ние имаме ваучер за 30 евро, така че всичко е ОК. 

 

2014-06-16_22-18-11.png

 

На следващия екран си попълвате данните. Надявам се ще се справите кое поле за какво е с помощта на някой преводач, ако не говорите испански. 

 

2014-06-16_22-21-12.png

 

Тук идва важният момент, в полето за промо код, което се намира под личните данни въведете код VUELO (с главни букви). След успешното му въвеждане би трябвало да даде, че ползвате ваучер за 30 евро:

 

2014-06-16_22-22-20.png

 

Пак продължавате и откажете всякакви застраховки. Цъкате първо на Rechazo contratar cualquier seguro., а после на Basico (0.00€).

 

Стигаме до плащането. Таксите за повечето нормални дебитни/кредитни карти варират между 50 цента и 1 евро. Ако платите с карта целият полет ще ви струва общо 25 цента. Плащането с Paypal е малко по-евтино, така че ако имате Paypal ще платите точно 0.00 евро.

 

2014-06-16_22-26-24.png

 

На печелившите честито! Ще се опитам да изровя някои евтини комбинации с Уиз сега, но може и вие да споделите, ако намерите нещо интересно.

 

Предупреждение: За edreams като цяло има лоши ревюта, особено при издаването на нискотарифни билети. Не ги издават навреме, искат допълнителни пари, когато цената се промени и т.н. Това е и причината винаги да препоръчваме да резервирате само от официалните сайтове на нискотарифните компании. Но в случая говорим за символични до нулеви суми, така че смятам че риска си заслужава. 

 

Успех :)

 

Намерено тук: https://www.facebook.com/guialowcost

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Малко лишено от липса на фантазия, но може да се ходи София - Бургас за 20 евро двупосочен. Много уикенди цяло лято :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Mмм така мисля хванах принципа .

Всеки полет койтo в сайта на Wizz намираме за 49.99 лева с тая хватка на edreams пада на 0 евро :lol:

Полетите които в сайта на Wizz  намираме за 59.99 лева с тая хватка на edreams падат на 5.03 евро и т.н.

Връзка към мнение

Още малко посоки, в които да ви насоча мисълта: навързани полети из цяла Европа, на практика могат да ви излезнат безплатни. София - Бергамо - Рим - Мадрид - Лондон - Париж - Венеция - Вилнюс - Будапеща - Болоня - София...нещо ей такова може да ви излезе абсолютно безплатно стига да имате времето, да уцелите както трябва датите и да си съдерете задниците от летене :)

 

Аз ще лягам, ще го мисля повече утре, ако още работи.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

И едно наум, ей такова получих току що, плащах с paypal:

 

Estimado Cliente,

 

 

Ante todo gracias por reservar en eDreams.

 

Lamentamos informarle que no hemos podido realizar el cobro de su reserva. Por motivos de seguridad el pago deberá ser realizado únicamente por transferencia bancaria.

 

 

Por favor, realice una transferencia bancaria al siguiente número de cuenta:

 

 

Banco: Banco Santander Central Hispano

 

Número de cuenta: ES6400491716202910010125

 

SWIFT/BIC: BSCHESMMXXX

 

Преведено:

 

 

First of all thank you for staying at eDreams.

 
We regret that we were unable to make the payment of your booking. For security reasons payment should be made only by bank transfer.
 
 
 
Please make a bank transfer to the following account:
 
 
 
Bank: Banco Santander Central Hispano
 
Account Number: ES6400491716202910010125
 
SWIFT / BIC: BSCHESMMXXX
 
Не знам дали проблема е в Paypal метода. 
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Общия принцип за мен е , че всяка цена се намалява с 50 лева , та всеки полет до тия граници излза безплатен

Ако е примерно 100 лева през edreams се резервира само за 50 лева , ако е 70 лева през edreams цената става 20 лева и т.н.

На практика може да ползваме 50 лева намаление за всеки полет.

Нека ако някой резервира с кредитна карта да каже минава ли плащането :)

Връзка към мнение

Не ми прие кода - пише, че е невалиден.. :unsure:  София - Лондон.

Пробвай пак , аз проверих десетина полета и кода минава безпроблемно навсякъде.

Връзка към мнение

Не знам как е направено тук, ама ако се опитва да чарджва пейпал или кредитна карта с 0.00, ще дава грешка. Ако плащането не минава, изберете малко по-скъпи полети, или някакви допълнителни услуги, за да има някакви стотинки поне.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Не ми прие кода - пише, че е невалиден.. :unsure:  София - Лондон.

 

С главни букви ли го написа?

 

Не знам как е направено тук, ама ако се опитва да чарджва пейпал или кредитна карта с 0.00, ще дава грешка. Ако плащането не минава, изберете малко по-скъпи полети, или някакви допълнителни услуги, за да има някакви стотинки поне.

 

Повече от 0 беше сумата. Както и да е, не плащайте с пейпал на първо време :)

Връзка към мнение

Аз доколкото разбирам... намалението е само за Mastercard eDreams.

 

edit: предполагам, че т'ва е било "врътката" и вече са го оправили : )

Късно го видях, иначе да си бях запазил :)))

 

упс, ама кой да чете...

 

Ya se ha alcanzado el máximo permitido para esta promoción. Si lo deseas, continúa con el proceso de reserva.

 

Лимитът е изчерпан, сигурно заради това дава само с eDreams картата : )

Редактирано от SeeKnDestroY
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

При мен мина с дебитна карта. Обаче се опасявам, че понеже единият ми полет е за 0.00 лв, може да бъде отказан, каквито прецеденти има. Другият е за 2 евро и ми се вижда легитимен. Иначе уиз ми издадоха резервация, на която пише цялата цена.

Редактирано от maybe
Връзка към мнение
Георги Матеев

При мен кода не бачка, дава че вече е достигнат лимита на промоцията.

 

Така или иначе edreams ми е един от най-съмнителните и дразнещи сайтове в резервационното пространство, та не съжалявам особено.

Връзка към мнение

Пробвах снощи еднопосочно до Бургас, но като се зададе плащане  с Paypal, сумата ставаше 30 евро, което си е нормалната цена. Не виждам какво е намалено. И тази цена от 30 евро я дава, но  с Edreams карта. По- лъжлив сайт не бях чувал/виждал. :biggrin:  Уж + 0.70 евро за плащане с Visa Debit , а реално те цака с 30 евро  отгоре за плащането. :biggrin:

Връзка към мнение

Пробвах снощи еднопосочно до Бургас, но като се зададе плащане  с Paypal, сумата ставаше 30 евро, което си е нормалната цена. Не виждам какво е намалено. И тази цена от 30 евро я дава, но  с Edreams карта. По- лъжлив сайт не бях чувал/виждал. :biggrin:  Уж + 0.70 евро за плащане с Visa Debit , а реално те цака с 30 евро  отгоре за плащането. :biggrin:

 

Изпуснал си сигурно кода или вече не е бил валиден. Ментарски е сайта, в смисъл че ти изкарва цени, които важат само с тяхната кредитна карта, която дава към 30 евро отстъпка на полет. И визата е +0.70, а тяхната карта е -28 :)

 

Но с ваучера това се неутрализираше и еднопосочен до Бургас имаше за 8-10 евро. Както и да е, кой играл играл, кой спечелил спечелил. Похвалете се, ако имате издадени билети (с валидни e-ticket номера) или потвърдени и платени резервации от уиз. При мен все още положението е висящо и май ще пускам диспут в пейпал. 

Връзка към мнение

Изпуснал си сигурно кода или вече не е бил валиден. Ментарски е сайта, в смисъл че ти изкарва цени, които важат само с тяхната кредитна карта, която дава към 30 евро отстъпка на полет. И визата е +0.70, а тяхната карта е -28 :)

 

Но с ваучера това се неутрализираше и еднопосочен до Бургас имаше за 8-10 евро. Както и да е, кой играл играл, кой спечелил спечелил. Похвалете се, ако имате издадени билети (с валидни e-ticket номера) или потвърдени и платени резервации от уиз. При мен все още положението е висящо и май ще пускам диспут в пейпал. 

 

 

Кодът го приемаше, но не ми се пишеше по темата, защото бях на таблет и нали разбираш. Да, цената падаше на 0 евро, но нали трябва да избера вид плащане, с Paypal ставаше 30 евро, едиствено сработи с Edream, но който има. Като гледам никой не е взел от "промоцията". :lol:

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Кодът го приемаше, но не ми се пишеше по темата, защото бях на таблет и нали разбираш. Да, цената падаше на 0 евро, но нали трябва да избера вид плащане, с Paypal ставаше 30 евро, едиствено сработи с Edream, но който има. Като гледам никой не е взел от "промоцията". :lol:

 

Това е било при теб, не те знам какво си объркал, но не по тоя начин работеше и никога няма да пусна тук оферта, която се плаща само с някаква супер апокрифна кредитна карта. 

Връзка към мнение

Както казах намалението при мен след прилагане на кода си излизаше около 50 лева за поне десетина цени които сравних със сайтовете на авиокомпаниите.

Връзка към мнение

Както казах намалението при мен след прилагане на кода си излизаше около 50 лева за поне десетина цени които сравних със сайтовете на авиокомпаниите.

 

 Да беше пробвал плащане, за да видиш "намалението". :)

Връзка към мнение

 Да беше пробвал плащане, за да видиш "намалението". :)

 

Добре де, колко човека трябва да го напишем да видиш, че проблема е бил при теб...ето ти го плащането за еднопосочен билет София - Бургас, няма как да струва 8 евро според теб, нали:

 

2014-06-17_10-08-49.png

 

Това, че билета ми не е издаден е съвсем отделен проблем, но евтини/безплатни билети се поръчваха без проблеми. maybe по-горе написа, че е поръчала също (един безплатен, един за ниска сума), kali също...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Знам добре какво говоря , попълвах всички стъпки вкл. избор на плащане с кредитна / дебитна карта.

 

Полет който в сайта на Wizz e 99.98 лева на първа страница на edreams излиза на 27.70 евро ,което е трик и с добавяне на такса за плащане цената си става досущ като оригиналната или около 57 евро ...т.е. файда йок :)

 

В случая обаче с прилагането на този код цената от 27.70 евро ставаше отрицателна или - 2.30 евро.След попълване на всички данни и плащане с кредитна виза ти начисляваше такса и крайната цена беше около 30 евро , което е доста по малко спрямо оригиналната Wizz цена ...

Връзка към мнение

Споделям как беше "промоцията" при мен. Всичко вървеше добре, но избера ли плащане цената си ставаше реалната.  Проблемът може да е в Адройд версията. :biggrin:  Реално има ли взети билети или няма?!

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Споделям как беше "промоцията" при мен. Всичко вървеше добре, но избера ли плащане цената си ставаше реалната.  Проблемът може да е в Адройд версията. :biggrin:  Реално има ли взети билети или няма?!

 

Реално работеше по следния начин:

-Нормална цена на билет: 50 евро

-edreams я показва като 20 евро, което е възможно само с тяхната кредитна карта

-като добавиш кода става -10 евро

-тъй като нямаш кредитната им карта накрая като избереш плащане цената "скача" обратно на 20 евро

 

За билетите аз съм в процес изчакване, другите да си кажат. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.