Прескочи до съдържание

Самолетен билет до Бали


Препоръчани мнения

Да не отварям нова тема... Ще ми се втората половина на януари да отидем някъде на топличко. Индонезия или Кариби. Естествено, не сме ходили нито-нито. Предполагам сезона не е най-подходящ, но....това е. Опитах се да направя полетите до Бали. Моля ако някой вижда нещо смущаващо да казва. Единствено ме притеснява времето за прикачване в Джакарта, но има варианти да го удължа. Като цена мисля, че излиза към 1600 лв за двама.  Не съм много запозната с качването на файлове, но дано се чете. 

Бали.pdf

Редактирано от aneta72
Връзка към коментар

Не ми изглежда толкова късо времето за прекачване (гледам всички полети, не избраните). Ако избереш най-късния полет на Air Asia на отиване и най-ранния на връщане, трябва да е наред. Виж дали тарифата позволява промени, дори срещу заплащане.

По принцип аз бих вмъкнал нощувка и разходка из града, за да избегна проблеми, но за Джакарта не знам нищо.

Връзка към коментар

cgkdps.jpg

 

За 1 чиляк, без багаж.

 

Иначе, ако датите не са строго фиксирани, цената на дългия полет може да падне още малко.

 

Edit: няма да има разлика в цените, ако тръгнете към Денпасар един ден по-късно, или се върнете един ден преди обратния полет.

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар

Повече от 7-8 дни не мога да си позволя по това време. Хотелите /вилите/ ми се сториха супер евтини. Надявам се и потребителската кошница да не е много раздута, защото мразя куфарите и купувам всичко на место. Ще се похваля като направя цялата програма.

Връзка към коментар

Оф, то все така става, докато се начудя... В момента са ми две по-скорошни пътувания на главата и това го оставих на "изчакване".... Нищо, ще пуснат нещо друго. Не държа на Бали чак толкова.

Връзка към коментар

Да не отварям нова тема... Ще ми се втората половина на януари да отидем някъде на топличко. Индонезия или Кариби.

Хвърли едно око на тази тема.

Връзка към коментар

Ако все пак решиш да се пробваш за Бали, виж тук:

 

http://www.citilink.co.id/

 

 

Ще ти излезе няколко долара по-евтино и добавя още възможности за прекачване и съкращаване на престоя.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.