Прескочи до съдържание

Le Trianon Luxury Hotel & Spa ****, Казабланка, Мароко - 5€


Препоръчани мнения

Датите са от април до юни догодина. Цената е валидна за най-луксозните им стаи, с включена закуска. Но е само за един човек, може да резервирате 2 стаи за двама и да питате дали ще ви ги обединят, едва ли ще е проблем :)

 

http://www.booking.com/hotel/ma/le-trianon-luxury-amp-spa.en-gb.html?aid=368032

 

Примерна дата - 13-14 май, 2015

 

2014-09-12_11-26-58.png

 

100% грешка, едва ли ще издържи резервацията, но не пречи да се пробва. Мароко не е сложно да се стигне от България с лоу костовете. 

 

Благодарение на chokdee от Flyertalk. Как ги изравя тоя човек не знам.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

А дали няма да канселират в последствие? Или да те настанят да спиш на терасата?

Аз зададох други майски дати и за 3 нощи същата стая е 29 лв. :) , пише остава само 1 :P

Връзка към коментар

Но поне има повече стаи останали тогава. Юни ще е някакъв мор сигурно, не трябва да се излиза от спа-центъра. Мъка, мъка! :lol:

Иначе за полет до там- най-вероятно през Испания?

Връзка към коментар

Например? :rolleyes:

Аз нещо не виждам някакви прилични варианти?

 

Изи летят до там, има и други опции. А и останалата част от Мароко е още по-лесно. Допускам, че хората едва ли ще отидат само и конкретно за Казабланка до там :) Но да, между другото очаквах да са повечко полетите на лоу костовете, но явно фокуса им е предимно на Маракеш.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Тази грешка ме развесели в петък следобед :lol:  :lol:  :lol:  , И аз резервирах две стаи за 4 нощувки за 78 лева , 03-07.04.2015 . Все пак гледам песимистично мисля, че ще ги анулират 

Връзка към коментар

Някои не можахме да се уредим, ама като блеем... Тюх! Здраве да е :)

За кога се интересуваш? :rolleyes:

Защото още си има свободни дати, например първата половина на юни. :)

И аз запазих 4 нощувки в началото на юни ;) ,пък да видим ше яде ли Хасан баница (в Казабланка) :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ха усетиха се. И ние сме правили такива грешки :)

Единствения вариант е да ви върнат кредитната карта като невалидна (т.е. не са могли да изтеглят пари по една или друга причина). От вас зависи колко ви се упорства. По принцип (поне у нас) букинг са на ваша страна.

Ще им пуснете друга карта или същата. Ще пишете на букинг, че картата си е наред и те не са направили опит да изтеглят сумата и т.н.

Ако се направят на интересни кажете, има варианти. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За кога се интересуваш? :rolleyes:

Защото още си има свободни дати, например първата половина на юни. :)

И аз запазих 4 нощувки в началото на юни ;) ,пък да видим ше яде ли Хасан баница (в Казабланка) :biggrin:

 

Хаха, благодаря ти за доброто намерение, но някои няма  да ядем баница - свърши явно  :wacko: хаха... Аз писах от телефона и тъкмо се качвах на самолет, та нямаше как да продължа - но ти благодаря! Карай, за нещо добро ще е, а ти пък може да дадеш крайчето от стаята си  :rolleyes:

Връзка към коментар

Ха усетиха се. И ние сме правили такива грешки :)

Единствения вариант е да ви върнат кредитната карта като невалидна (т.е. не са могли да изтеглят пари по една или друга причина). От вас зависи колко ви се упорства. По принцип (поне у нас) букинг са на ваша страна.

Ще им пуснете друга карта или същата. Ще пишете на букинг, че картата си е наред и те не са направили опит да изтеглят сумата и т.н.

Ако се направят на интересни кажете, има варианти.

 

Според мен има много случаи на отказани резервации при подобни грешки през букинг включително и една моя за един хотел в Банкок.

Тази може и да мине , но всичко е Божа работа :)

Връзка към коментар

Във Flyertalk, откъдето е взета офертата редовно псуват booking, че през тях рядко грешките минават. То на практика хотела си казва, те не могат да покрият разликата, ако хотела не поиска. 

 

Аз лично съм имал два опита с грешки в букинг, и двата минаха. Но хората там имат доста по-голям опит и може чисто и просто да съм извадил късмет. 

Връзка към коментар

Само лека забележка. Не бързайте със самолетните билети! Да не стане да купите, пък хотела да отмени резервацията. Вярно, е че до април догодина има време, но знам ли, някой може да скокне :)

 

При липса на официална комуникация аз бих изчакал до януари и тогава вече може да подпитам хотела в имейл дали всичко е наред. И дано като са минали няколко месеца букинг са по-сговорчиви да посредничат на ваша страна. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Е в краен случай ще резервират друг хотел.

Едва ли някой ще пътува единствено заради хотела ако никога не е искал да пътува по тези места.

Офертата е просто катализатор :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

М да , проблемите започнаха . Получих е-мейл от букинг , 

 

"С нас се свърза Le Trianon Luxury Hotel & Spa. Имало е проблем с обработването на предоставената от вас кредитна карта, поради което резервацията ви не е била гарантирана."

 

 

Предлагат ми да променя данните си по кредитната карта ( досега не съм имал проблеми с тази карта ) или да се свържа с хотела. 

 

Важно: Моля предприемете действие до следващите 24 часа, за да сте сигурни, че резервацията ви не е анулирана от мястото за настаняване. Вие все още имате резервация в това място за настаняване, освен ако сте получили имейл, че резервацията е анулирана. Възможно е също мястото за настаняване да изисква такса в случай на неявяване, късно анулиране или предварително заплащане. След като получим данните по кредитната ви карта, ще ви изпратим нов имейл с потвърждение на вашата резервация. Можете да се свържете и с Le Trianon Luxury Hotel & Spa за допълнително съдействие.
Телефон: +212522421185
Връзка към коментар

При поне не лъжат, че има проблем с картата ;)

 

 

Dear .............,

Thank you for choosing Booking.com.

We tried to contact you by telephone to discuss an error in the rates for your booking with Le Trianon Luxury Hotel & Spa, but were unable to reach you.

We apologise on behalf of Booking.com and Le Trianon Luxury Hotel & Spa for this error. The actual rate for Le Trianon Luxury Hotel & Spa is £ 110 per night , and not £ 5 as mentioned on your reservation.

We ask for your understanding in reaching a middle ground. The accommodation has confirmed that they would like to offer you a rate of £ 75 per night taking into consideration the fact that the average rate in the area for this standard is more than 80 euro per night.

Please consider this offer, and contact us at your earliest convenience to confirm if you can accept it. Otherwise you can cancel the reservation free of charge.

We thank you for your understanding and we are available 24 hours a day to help reach an agreeable solution.

Thank you again for choosing Booking.com.

Kind regards,

--
Alessia Montemaggiori
Booking.com Customer Service Team

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

И аз получих подобно, след като ми призвънкаха по телефона:

 

Опитахме се да се свържем с вас по телефона по повод грешка в цената във вашата резервация в Le Trianon Luxury Hotel & Spa, но за съжаление опитът ни не успя.

 

Моля, приемете нашите извинения от името на Booking.com, както и на Le Trianon Luxury Hotel & Spa.

 

Всъщност цената за Le Trianon Luxury Hotel & Spa е 110 евро на вечер, а не 5 евро, както е описано във вашата резервация.

 

Благодарим ви за разбирането. От мястото за настаняване потвърдиха, че предлагат за вас цена от 75 евро на вечер.

 

Моля, свържете се с нас да потвърдите или откажете тази оферта. Още веднъж благодарим за разбирането. Ние сме на ваше разположение 24 часа в денонощието.

 

 

Писах и сега чакам отговор

Връзка към коментар

Понаглеждам Flyertalk и мже би 90 % от тия оферти се канселират , но все се намират ентусиасти да опитват чудеса.

Жоро е имал невероятен късмет с неговите две от две резервации успешни резервации , но почти всяка подобна тема там завършва с подобен резултат , закани за съд и т.н.

Виж там разните приятелски програми , това с Шангри Ла , разни точки и прочие са много по-изчистени и работещи неща.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Жоро е имал невероятен късмет с неговите две от две резервации успешни резервации 

 

Да кажа само, че и моите две резервации с невероятен късмет са минали през същите стъпки. И при мен хотела първо си прави оглушки, предлага контра оферта и т.н. Чак в последствие се съгласяват. Дръжте си на вашето, пишете, че сте сключили договор, който очаквате да се спазва и т.н. Пък ако не се огънат здраве да е, сами може да си прецените колко усилия ви отнема това :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Вече 3-ти ден водя разговори с букинг... 2 оферти ми направиха.. като последната е за 75Е/нощ за апартамент. Продължавам да настоявам... както казваш няма какво да се губи.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.