Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Теб те бях мернал из старите теми с доста интересни включвания :) Добре дошла отново!

 

 

Т.като си сред малкото посетили Палау, а мен ми е в идните цели, бих се радвал (а и не само аз) ако намериш време и споделиш впечатления/мнения/препоръки :)

Връзка към коментар

Теб те бях мернал из старите теми с доста интересни включвания :) Добре дошла отново!

 

Т.като си сред малкото посетили Палау, а мен ми е в идните цели, бих се радвал (а и не само аз) ако намериш време и споделиш впечатления/мнения/препоръки :)

И на мен ми е в мераците Палау, обаче оня ден гледах цени на билети от Азия до там и май май ще пропусна засега.

Ако ти си намерил нещо прилично, казвай, ще е полезно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В Пиратите последната година излязоха поне 3-4 оферти за Палау или съвсем наоколо за по 5-600 еврака, което за такава дестинация мисля е съвсем прилична цифра...само трябва да се следи. 

Редактирано от Plovdivian
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В Пиратите последната година излязоха поне 3-4 оферти за Палау или съвсем наоколо за по 5-600 еврака, което за такава дестинация мисля е съвсем прилична цифра...само трябва да се следи. 

До Палау за 5-600 евро не е прилично. По-скоро е неприлично евтино. Имайки предвид че такива са цифрите в пиратите за билети и до два пъти по-близките острови като Сейшелите, Малдивите, Мавриций...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Малко ще изместиме темата:) не знам какво визираш под 5-6000 евро, но билета за Януари , София Франкфурт през Токио струва 1300 евро, от там нататък зависи какво ще правиш и къде отсядаш, но тия пари са твърди много за там. Хотелите са скъпи на база на това което предлагат- семплички:) . Там ако не се гмуркаш май няма много какво да се прави по моему. Ако нещо Ви интересува, скоро ше си актуализирам инфото:)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Малко ще изместиме темата :) не знам какво визираш под 5-6000 евро, но билета за Януари , София Франкфурт през Токио струва 1300 евро, от там нататък зависи какво ще правиш и къде отсядаш, но тия пари са твърди много за там. Хотелите са скъпи на база на това което предлагат- семплички :) . Там ако не се гмуркаш май няма много какво да се прави по моему. Ако нещо Ви интересува, скоро ше си актуализирам инфото :)

500 - 600  EUR, от Европа. И аз съм ги виждал тези цени няколко пъти.

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар

500 - 600  EUR, от Европа. И аз съм ги виждал тези цени няколко пъти.

Ох, нещо съм дрямала... И аз се учудих какви пък ще са тия оферти от пиратите, уж промоционални

Определено са били добри, ама бещо съм ги проспала. Нищо живи и здрави да стигна, пък се надявам да има за споделяне:)

Връзка към коментар

Тия оферти като ония от Дъблин ли бяха ?

С Вануату , Фиджи и останалите из региона дето ги обсъждахме преди време ?

Редактирано от stenk
Връзка към коментар

Тия оферти като ония от Дъблин ли бяха ?

С Вануату , Фиджи и останалите из региона дето ги обсъждахме преди време ?

 

Да, едната преди време беше комбо all in one из "südsee".

Редактирано от Plovdivian
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...
  • 4 месеца по-късно ...
  • 8 месеца по-късно ...

Дали е разрешено къмпингуването ?

Не знам дали е разрешено, ама се чидя кой пък би го забранил на средата на нищото...

Дали е разрешено къмпингуването ?

Не знам дали е, ама се чудя кой би го забранил на средата на нищото. Това беше първото което ми мина на акъла след като видях цените на нощувките...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Направо наемайте една цяла къща с 8-10 или повече легла така или иначе хиляди хора се засичате горе долу по едно и също време. Буквате за 3 седмици и правите хостел за прииждащи и тръгващи си българи. Ама пък после ще има претенции "много скъпо, не мога сега да дам капаро, ама нямаше ли на по-хубаво място, ама защо тук а не там, ама не може ли ние в по-голямата стая, че оставаме ден повече, ама защо само две бани за толкова хора..." от личен опит, трудни са такива организации, макар че много пари ще се спестят, но все ще има недоволни. 

Редактирано от Kaloyan89
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

PADI-то е към 800 долара, за тия които се интересуват...

Айде сега де ;)

Чи що да не го изкарат оттука, време има достатъчно, цяло лято е пред тях.

OWD на SDI/TDI ( Скуба/Техникъл дайвинг интернешинъл) у нас е 450лв със все сертификата.

Да давам координати? :);)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Айде сега де ;)

Чи що да не го изкарат оттука, време има достатъчно, цяло лято е пред тях.

OWD на SDI/TDI ( Скуба/Техникъл дайвинг интернешинъл) у нас е 450лв със все сертификата.

Да давам координати? :);)

 

Аз може да помагам за Пловдив, ако има нужда :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

PADI-то е към 800 долара, за тия които се интересуват...

 

И PADI-то и SSI са 350-370 евро за 4 дни :rolleyes:  - при добър инструктор.

 

Иначе на о-ва да кажем не е евтино...но пък `избивате` от цената на билетите :P  При всички положения една седмица ще се върже, като на цената само на билета с редовните линии, така че enjoy!

Редактирано от malDivka
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Идеята за каяка наистина е добра - не знам другите как са, но да се спи с кану на някой от островните плажове ми се струва доста екзотично и сравнително евтина алтернатива на скъпите хотели или AirBnB. След някой друг месец ще проверя как стоят нещата, защото прочетох някакъв коментар, че напоследък присъствието на гайд е задължително.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.