Прескочи до съдържание

Чекиран багаж и избор на места при Иберия


Препоръчани мнения

То хубаво, че стана дума, иначе май щях яко да се прецакам, явявяйки се на чек ин с багаж за чекиране, на който нямам право без доплащане. Сега ще стягам багаж много икономично./къде ще напъхам обувките за танго идея си нямам/.

Не успях обаче да разбера, ако искам да си избера място колко и въобще може ли да доплатя? Записано е само за полети в Испания, Канарите и Европа, но не и за трансконтиненталните. Да имате представа как стои въпроса?

Връзка към мнение

То хубаво, че стана дума, иначе май щях яко да се прецакам, явявяйки се на чек ин с багаж за чекиране, на който нямам право без доплащане. Сега ще стягам багаж много икономично./къде ще напъхам обувките за танго идея си нямам/.

Защо реши, че нямаш право???

Връзка към мнение

Защо реши, че нямаш право???

Ами прочетох /в линка на Мак-чо/, че при базисния клас имам право само на ръчен багаж /размерите са като на раян и изи/ + дамска чанта. Ако искам да пътувам с чекиран багаж трябва да доплатя 15 евро минимум. Не знам дали и вашите билети са същия клас Р, но принципно ми беше направило впечатление, че на билета при багажа пишеше 0.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Според мен това важи за полетите в Европа, за междуконтиненталните трябва да има включен 1 брой багаж. Това трябва да се провери на сайта на английски, че с тоя испански... А места не дават да си избираш безплатно, дори на гишето за чекин. Колко струват не знам.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ами прочетох /в линка на Мак-чо/, че при базисния клас имам право само на ръчен багаж /размерите са като на раян и изи/ + дамска чанта. Ако искам да пътувам с чекиран багаж трябва да доплатя 15 евро минимум. Не знам дали и вашите билети са същия клас Р, но принципно ми беше направило впечатление, че на билета при багажа пишеше 0.

Ама ти вероятно четеш за полети в Испания и Европа, за полети до Америка си имаш право на чекиран багаж, виж си потвърждението и електронния билет, ето как е при мен:

 

post-139-0-97811600-1422526014_thumb.jpgpost-139-0-59616000-1422526014_thumb.jpg

 

P.S. моля модераторите ако преценят да преместят тези няколко мнения за багажа с Iberia в отделна тема, да не разводняваме тази

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Eй, Фичо, жив и здрав да си :) . При мен разрешеният чекиран багаж е до 23 кг, но поне го има.

 

Взимам си бележка от думите на Уилкс /в неговата си тема/ и спирам да чета всичко, което ми попадне, че главата ми бръмна наистина и съвсем се обърках. :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Хмм поглеждам си вътрешния испански полет Барселона - Мадрид на Iberia  и с изумление гледам : 

  • Meal:FOOD AND BEVERAGES FOR PURCHASE

 

Откога го подкараха като лоу кост и как тия 35 мин. ще издържа без сандвич и сокче  :lol:  ?


Ужас - същото го гледам и за полета ми Мадрид- Брюксел ,  дето щях да сгъна поне една бира   :mad:

  • Meal:FOOD AND BEVERAGES FOR PURCHASE
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Иберия от няколко години не дава нищо за вътрешните и европейските си полети!

За Иберия експрес същата работа, там и багажа се плаща обаче.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Откак са на загуба са така, скоро се похвалиха, че са запушили дупките и вече са на печалба и откриват нови/ забравени стари маршрути (Хавана е най-интересния)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Много силно съм разачарован от Иберия .По смешни и некомфортни седалки не съм виждал и при лоу кост. Все едно парче шпертплат - тънки и супер твърди. Сървиса е съвсем базисен. Единствено разстоянието мебду седалките дава някакъв относителен комфорт. Едно одеалце и опърпана възглавничка и това е ..., а за да не съм съвсем критичен мониторите бяха високо качествени.

Може би щото компаниите от залива ни разглезиха , но Иберия ми изглеждат направо смешни.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.