Прескочи до съдържание

Карибски круиз за 623€


Препоръчани мнения

В тази връзка ето какво излезе от френските пирати, не знам дали си заслужава да се извади в нова тема.: 
 
еднопосочен Париж - Мартиника и от там круиз през Карибите и Атлантика обратно до Марсилия, пълен пансион, 19 дни за 623€. 

Редактирано от Kaloyan89
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Невероятен круиз.  Нямам и аз късмет. По това време съм в Индия. Иначе 19 дни за 300 евро, като се спира на 6 карибски острова + Тенерифе, Мадейра, Гибралтар.... и 19 дни плюскане на корем....

Мисля, че трябва да се премести в темата за круизите.

Как ги намирате само... Факири сте !

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ама няма пиенееее . За 19 дни ще е цифра освен ако не се омазваме по пристанищата преди бординга !  :lol:


Майтапа на страна , но наистина звучи страхотно.

Връзка към коментар

Обаче малко послъгват - явно има невключени такси, защото цената на круиза излиза 1042eur на каюта, или 521еur на човек, а не 305eur.
Но и така не е зле.

post-139-0-40114700-1423916738_thumb.jpg

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

При Costa алкохолният пакет при седем дневен круиз е около 150 евро.От практика на второто сядане си вече на плюс,така че по-добре да си го платиш и да си караш почивката.Важна особеност е,че не може от една каюта само единият да си плати.

Единствената круизна компания,с която сме пътували,където и алкохолът е включен в цената е Pulmantur.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Въпрос към Калоян. Тази цена е пакетна, нали ?  Става въпрос за круиза + самолетния билет до там.

Не в текста пише следното горе долу. "Намерили сме ви супер промоция до Мартиника, самолетен билет с XL за 300 и няколко евро. А защо да не го съчетаете с ето този круиз през A, B, C, D за 300 и...€ и ето ви уникалната почивка,19 дни в морето за 623€ на човек. "

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Офертата изглежда супер, но нещо информацията им за круиза се разминава с официалната информация. Според френският сайт круиза тръгва на 10-ти април, а според сайта на круизната компания на 11-ти. Според френският сайт пътуването до Марсилия е 18 нощи, а според този на круизната компания до Савона е 18 нощи.

http://www.costacruise.com/eu/cruise_details/201504-EUR_MG_18_PTP_U_B0H0_PTP_SXM_DOM_SLU_BGI_TCI_FNC_GIB_PAL_MRS_SVN-MG18150411.html

 

Интересното е и, че според други сайтове и чуждоезичните версии на същата агенция няма валидни оферти за този кораб.


Не само, че не е включен алкохола, а е и доста скъп. Бутилка вино започва от 23 евра без таксите.
Да вкараш алкохол на борда също е изключено. Има рентгени на входа, все едно си на летище.

 

Аз без да знам, че е забранен алкохола съм вкарвал алкохол, но от опитни съм чувал, че може да го вкараш без проблем в бутилка минерална вода ;)

Връзка към коментар

Темата за алкохола стана дълга и твърде обща и я отделих тук: http://magelanci.com/topic/3896-%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%BE%D1%85%D0%BE%D0%BB-%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D1%80%D1%83%D0%B8%D0%B7/

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.