Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Страхотна оферта, дано продължат и за в бъдеще с подобни цени :) За трима човека цената пада значително, чудя се ако е за 4 дали е така, знаете ли?

Връзка към мнение

Малко странна промоция. Гледам София - Коломбо за Февруари. Цената на човек за един човек е 980лв, за двама 933, за трима 940лв. Нещо не се връзва с това, което са обявили.

Редактирано от digitalpr
Връзка към мнение

Малко странна промоция. Гледам София - Коломбо за Февруари. Цената на човек за един човек е 980лв, за двама 933, за трима 940лв. Нещо не се връзва с това, което са обявили.

 

Цената е на човек

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да, на човек е. За трима е по скъпо на човек, отколкото за двама. Това е странното.

 

Може да се изчерпват местата по евтиния клас и третия човек да пътува на по-скъпа тарифа. Пробвай го и на други дати. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Разбира се , че имат полети до Токио.

Погледни отново.

София - Банкок е 411 евро.

По-евтино излизал ли е досега ?

Връзка към мнение

Виждам, че имат нова схема - "book more, save more". Ако пътуват трима души, SOF--BKK отива на 370 € на човек! Страхотно предложение за семейства!

 

Проверих нещо, даде интересен резултат: за едни и същи дати и часове, по един и същ маршрут, разликата в цените на билетите за [2 възрастни+2 деца] и [4 възрастни] е 20 лева.

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

За Хонконг и Шанхай цената на човек при 2-ма пътуващи е по-висока, отколкото за 1 пътуващ. Също странно.

 

Промоцията обаче е страхотна, аз лично не съм виждал такива цени. Жалко, че нямам възможност да купя в момента, но се надявам да продължат с този род промоции и в бъдеще.

Редактирано от П.Кръстев
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

С тая последната промоция ... ъ-ъ-ъ пак настъпих мотиката. В смисъл, взех билети от Истанбул до Мале, а сега от София до Мале излизат на същата цена като включа автобуса до Истанбул и щях да си спестя лангъркането и моткането още половин денонощие.  Ама защо гледам и аз :)

 

Дано това не го прочете Фичо, че ще ме скъса от майтап. :lol:

Връзка към мнение

Довечера ще се пазарува.И аз гледах,че цените за един са по-ниски от отколкото при двама.Не знам обаче дали не е рисковано да купя два отделни билета.

Току-що получих мейл,че ще има още 10% отстъпка.

post-1326-0-10188100-1472477147_thumb.png

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
Здравко Ангел

С тая последната промоция ... ъ-ъ-ъ пак настъпих мотиката. В смисъл, взех билети от Истанбул до Мале, а сега от София до Мале излизат на същата цена като включа автобуса до Истанбул и щях да си спестя лангъркането и моткането още половин денонощие.  Ама защо гледам и аз :)

 

Дано това не го прочете Фичо, че ще ме скъса от майтап. :lol:

Аз затова обикновено не проверявам, ама сега проверих и се оказа, че билетите, които взех до Делхи преди 3 дни в момента са с 200 лева по-скъпи, така че никога не знаеш с какво ще те изненада съдбата :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Довечера ще се пазарува.И аз гледах,че цените за един са по-ниски от отколкото при двама.Не знам обаче дали не е рисковано да купя два отделни билета.

Току-що получих мейл,че ще има още 10% отстъпка.

attachicon.gif20160829132308342.png

 

Този код сваля с по 10-30 лева още според дестинацията.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз затова обикновено не проверявам, ама сега проверих и се оказа, че билетите, които взех до Делхи преди 3 дни в момента са с 200 лева по-скъпи, така че никога не знаеш с какво ще те изненада съдбата :)

 

Да, да,... "човъркай в раната" ... :) Освен съдбата ... изненадвай ме и ти. :lol:

 

Единственото ми успокоение е, че в сравнение с рисортите на Малдивите, цените на билетите са пренебрежимо малки.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз затова обикновено не проверявам, ама сега проверих и се оказа, че билетите, които взех до Делхи преди 3 дни в момента са с 200 лева по-скъпи, така че никога не знаеш с какво ще те изненада съдбата :)

 

Ъхххх, а си мислех че 700лв в момента до Делхи е прилична цена. Сега ме разкандърдиса да купувам... :)

Връзка към мнение
Здравко Ангел

Ъхххх, а си мислех че 700лв в момента до Делхи е прилична цена. Сега ме разкандърдиса да купувам... :)

А действай, аз имах конкретни дати и за тях си взех за 940 лв., а в момента са 1120лв. Иначе ако нямаш конкретни дати, купувай директно :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз да напомня, който има да купува с пътуване след 01 декември, да купува днес. От утре цената скача с 17 евро на човек.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Как разбирате тази Голяма промоция, като бъдеща практика или като нещо инцидентно? Аз от рекламата разбирам като възстановяване на добра практика :)

Връзка към мнение

Поредно доказателство, че промоциите имат значение само за хора без фиксирани дати на пътуване. Макар че не ми е в стила, направих проверка "с колко съм се минал" за последните билети и установих, че цената е абсолютно същата. Вярно, че по една или друга причина Токио не фигурира в списъка, но предполагам и по тази дестинация има намалени полети, но в различни от моите дати...

Връзка към мнение

Поредно доказателство, че промоциите имат значение само за хора без фиксирани дати на пътуване.

 

Не е точно така, за датите и дестинацията, която следях цената е 160 евро по-ниска :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Спора малко е излишен, ако ти се паднат твоите дати да се покриват от промоцията, печелиш, ако не се паднат - не печелиш. Естествено, ако нямаш фиксирани дати е по-лесно.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

При стъпванетп на Qatar у нас купих полет до Делхи за 850 лева и беше невероятна цена. Аерофлот нямаха такива , а те бяха без конкуренция ценово за източните дестинации :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.