Прескочи до съдържание

Bangkok Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Авиокомпания: Bangkok Airways


Маршрут:: Bangkok - Chiang Mai u0438u043bu0438 Chiang Mai - Bangkok


Цена:: 35


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 01.04.2015


Примерна дата на връщане:: 05.04.2015


Сайт за резервиране:: bangkokair.com


Период на резервация:: 19.03.2015


Период на пътуване:: 2.03.2015 - 31.102015

Според мен много добра авиокомпания.

Летят от Bangkok - BKK (Suvarnabhumi)

Подобни промоции са им стандартни за по-няколко месеца.

Имат такса 200 THB - passenger service извън посочената цена.

В билета е включен лоунджа преди полет на всяко летище където имат такъв.

Летят до много вътрешни в Тайланд дестинации както и международни - за района на ЮИ Азия.

bkair.jpg

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Мак хареса моята находка. За мен е чест.

Поощрен се зарових в лоялити програмата на Bangkok Airways да видя какво мога да измъдря със стотина точки. Нищо.

Открих, че са в алианс с Japan Airlines, AirBerlin и Etihad:

http://www.bangkokair.com/eng/flyerbonus/view/earn-points-airline

Та ако в техните програми имате нещо - може да се ползва за билети с Bangkok Airways.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Летял съм с тях два пъти до Самуи. Мноого прилична компания. За лоялната, прочети хубаво... на всеки 3-4 RT полета и събираш достатъчно точни за един безплатен. Примерно до Самуи. Това хич не е малко.

 

Малко офтопик, но те са партньор на Etihad и двупосочен билет струва 10к EY мили (BKK-Samui (USM), Chaing Mai (CNX), Phuket (HKT), Trat (TDX), Sukhothai (THS), Krabi (KBV). Това е направо без пари.

 

Направо ме е срам да кажа колко ми е струвал билета през август, 2014... $600+ за двама .........

Редактирано от xisba
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Компанията е много добра, частна, бутикова, летят от основното летище в Банкок, ако има промоции като тази - перфектно! Когато са монополисти за някоя отсечка, обаче, режат глави. Още не искам да си спомням колко платих за двупосочен билет Банкок-Сием Рип преди няколко години, като летяха само те натам. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз под стотина евро за техен полет в една посока, независимо от дестинацията, рядко съм срещал. Находката наистина е уникална!

Какво нещо е конкуренцията! Хубаво е да я има ;)

Редактирано от Petkan
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Току що гледах Пукет - Самуи - Пукет. 
Цената е  6400 THB, което в български лева излиза около 340 - 350 лв.
Чудя се, дали ще може да се намери по -  евтино, или ще трябва да се прежаля.... :(
 

Връзка към мнение

Току що гледах Пукет - Самуи - Пукет. 

Цената е  6400 THB, което в български лева излиза около 340 - 350 лв.

Чудя се, дали ще може да се намери по -  евтино, или ще трябва да се прежаля.... :(

 

 

С оглед на това, че е единствената авиокомпания летяща директно по линията едва ли имаш голям избор. Зависи и от датите де, не си споменала твоите, но разцъкай как вървят цените в други дни/седмици/месеци от избраните и така ще разбереш горе-долу колко искат Bangkok Airways за маршрута, да прецениш и дали биха падали или се качвали цените.

 

Предполагам може да намериш и комбинация с прекачване в Банкок или друго летище, ама толкова време ще утрепеш, че едва ли ще си заслужава. 

Връзка към мнение

Прав си, и аз това си мислих.
Ние пристигаме на Пукет на 15ти октомви, летим обратно на 27ми.
Не ми харесват плажовете на Пукет. Това разбира се  ми беше ясно още преди това.
 

Ко Самуи е по - приятен / поне от това, което гледам и чета/, ако някой има впечатления може да сподели.
Да не разводняваме темата. ;)

Връзка към мнение

Току що гледах Пукет - Самуи - Пукет. 

Цената е  6400 THB, което в български лева излиза около 340 - 350 лв.

Чудя се, дали ще може да се намери по -  евтино, или ще трябва да се прежаля.... :(

 

Ами може и за около 5 пъти по-евтино, но за сметка на времето:

post-883-0-37653900-1424478532_thumb.png

 

За резервация: http://www.lomprayah.com/

 

Предимството пък е, че пресичаш провлака в компанията на много зеленина :)

Редактирано от Petkan
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 8 месеца по-късно ...

Ако са ви останали милички за Bangkok Airways от 05 до 15ти имат

"FlyerBonus 70% OFF Award Sale 2015"

Сиреч, наградните билети са с голяма отстъпка:

http://bangkokair.com/eng/newannouncement/view/214

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 години по-късно ...

Добро промо до няколко дестинации. С пълен кеф ще си купя Банкок - Пукет 1330 бата (~77 лева). Вероятно най-добрата авиокомпания за вътрешни полети в Тайланд. Всичко включено, от Суварнабуми. Сбогом Air Asia! 🙂

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 5 часа, T.E.Lawrence каза:

Всичко включено

Преди няколко години имаше лоундж на гейта (за всички). Това дали са го запазили?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 57 минути , cck каза:

Преди няколко години имаше лоундж на гейта (за всички). Това дали са го запазили?

Май има някаква промяна, щото ми предложи доплащане за лаундж. Може да е само за промо тарифата. Миналия път с нормален билет можеше да се ползва.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Някой ползвал ли е лоунджа на Банкок еъруейз на Суварнабхуми наскоро.Билетите ми са на Катарците през Банкок но последния полет до Пукет е опериран от Банкокците.Та може ли да се ползва лоунджа само с бордна карта без доплащане.

Връзка към мнение

Беше преди 2 години, но не вярвам да има промяна в политиката им. Достатъчно е да им покажеш бордната си карта, за да те допуснат до ложата, която е безплатна за пътниците им, без значение от класата на пътуване. В ложата има безжичен интернет, безалкохолни напитки и леки закуски.

Връзка към мнение
преди 4 часа, кокобоко каза:

Та може ли да се ползва лоунджа само с бордна карта без доплащане.

Сега се разтърсих из сайта им

https://www.bangkokair.com/eng/travel-information/passenger-lounge?intcid=lounge|home|highlights|others

 

Boutique Lounge
Lounge access eligibility : Eligible for All Bangkok Airways Passengers.

 

---

На 13.12.2019 г. в 21:13, T.E.Lawrence каза:

Май има някаква промяна, щото ми предложи доплащане за лаундж.

Другият им - Blue Ribbon Lounge e с доплащане/статус
Lounge access eligibility : Eligible for Bangkok Airways Passengers on Blue Ribbon Club class and FlyerBonus Premier Member.

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Благодаря ви.Точно Бутик лоундж имах предвид и сега разбирам че е достъпен.Живот и здраве ще пием по кафе и там ако остане време. Не съм летял през Банкок досега и незнам 3 часа престой  как са с всичките проверки.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.