Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Някакви актуални отстъпки за Wizz? Имам всякакви карти.

 

преди два дни имаше jetcost.fr->bravofly.fr с маестро, но не съм сигурен дали беше най-доброто възможно. 10-ина евро сваляше. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Като сме на тази тема - някой постигал ли е с тези сайтове цена по-ниска от тези на Уиз с клубно членство?

Миналия юли си купих двупосочен от Скопие до Барселона за 27 евро през Jetcost fr > Rumbo s Маестро.Не помня колко беше в сайта,но аз имах клубна карта,значи е бил по-скъп билета.

Връзка към коментар

Като сме на тази тема - някой постигал ли е с тези сайтове цена по-ниска от тези на Уиз с клубно членство?

Да, до Болоня - 7 евро срещу 25 без членство или 15 с членство. Есента с Entropay.

Връзка към коментар

Преди около 40-тина минути за първи път взех билети през румбо за полети с уиз.  Парите ми от картата са изтеглени, получих автоматичният Booking received,но нищо повече - нито PNR номер, нито нищо. Имам ли поводи за притеснения?

Връзка към коментар

В момента liligo.fr със сложена отметка на Bravofly (след стартиране на търсенето Bravofly се отваря в нов прозорец и там гледате) дава огромни отстъпки за полети на Turkish Airlines при плащане с Maestro.

 

Търсех полет до Манила, който на сайта на турците излиза 650 евро. Чрез тази схема цената пада до 543 евро за същия полет, което прави отстъпка от 107 евро. Май по-голяма до момента не съм виждал.

Тъкмо ударих 3 билета през тази схема.

Ще се лети с Aireuropa, намалението спрямо техния сайт излезе 55 евро на човек или 165 евро общо, доволен съм.

Потвърждението пристигна моментално, с цели три вида номера за всеки билет, PNR, PNR-CRS и дълъг номер на електронния билет.

Билетите си излизат в сайта на компанията и в check my trip.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

има ли някъде из тези сайтове отстъпка с Mastercard , че нещо съвсем ги обърках? Няма ли начин Master card да мине за Маестро? Съжалявам ако звучи тъпо, просто досега не съм работила с друго, освен с Виза и затова не зная...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

По въпроса на dealni от днес, 16:57 "...има ли някъде из тези сайтове отстъпка с Mastercard...?":

 

Днес видях скромна Réduction 7,74 € при плащане с дебитна карта Mastercard Debit през liligo.fr -> lastminute

Билетът беше двупосочен София-Лондон-София с easyJet за 16-23.02.2016.

 

п.п. За същия билет rumbo.es сваля цената с 21 EURO с Maestro.

 

easyJet.com             154.87 EURO

liligo.fr -> lastminute 147      EURO (Mastercard Debit)

rumbo.es                  134      EURO (Maestro)

Редактирано от VladimirK
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Edreams.es дават 15€ отстъпка при купуване на билет за двама. Код: AMOR15

Не говоря испански, дано съм разбрала правилно.

Къде го видя?

Аз намирам, че е изтекъл на 04 февруари още.

Връзка към коментар

Билет София - Манила за 388 евро от промоцията на Катарците като цената се получва при маркиране на 2 билета.

Опитвам да го купя на тази цена през liligo.fr/it/es респективно с bravofly/volagratis/rumbo с карта Маестро, но дава грешка (неточност или непълни данни).

Странно е, че ако ги отворя през Internet Explorer въобще не ми дава като опция съответните търсачки. Сега ползвам Chrome.

Идеи - да чакам и да пробвам пак по-късно или...?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

През tripsta има по 8 евро еднопосочни по вътрешните с Aegean. Няма значение с каква карта  се плаща, :) приема и  Дайнерс.

 

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Привет на всички, 

 

изчетох почти цялата тема и имам два въпроса, с молба за помош от ваша страна

 

- с маестро на Централна коперативна ще мога ли да плащам през Rumbo.es, bravofly  и т.н.

- Има ли смисъл да имам дайнерс ? виждам, че мога да правя плащания в rumbo.com и мисля, във френският или италианският вариант, но цените там са различни. :(

 

Блгодаря ви предварително :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мастера е минал като Маестро или са пуснали специално за Мастеркард?

Преди 3 дни с Маестро през liligo.fr -> bravofly излизаше цена 388 евро (в отделния прозорец на bravofly), а с Мастър дебит през liligo.fr ->bravofly на началната страница цената беше 408 евро т.е двете отстъпките за 2-те карти са си различни, не би трябвало едната да е сменена с другата.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

за кой месеци е тази цена 117 евро

"Гладна кокоша просо сънува" :)

Да не се обидиш, признавам, че и аз така го разбрах в първия момент!

А реално като се прочете внимателно, се разбира, че 117евро е отстъпката, а не билета или билетите.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

ами сънувам дааааааа ....:) :) ;)  .мерси сега го видях ,наистина ми се иска ....нали изпуснахме миналата година "златната  кокошка" дето ги снесе "златните " билети ...та викам си може пак да се изпусне.. нещо такова...

..:) 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.