Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

jetcost.fr -----> gotogate с Виза Електрон (това е бруталния билет с airfrance за 8 евро)
jetcost.de ----> opodo с Виза Кредит (от тук взех easyjet, но имаше и добри цени за Vueling и Germanwings).

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Не е новина и моят билет от катарците е през gotogate с Visa electron, когато го взех Ноември писах :)

 

Тази опция още е валидна, 362 евро в момента софия - банкок

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Тази опция още е валидна, 362 евро в момента софия - банкок

Би ли дал някакви примерни дати, както и в коя версия на gotogate? :) 

 

Благодаря!

Връзка към коментар

В превод съобщението е: "Избраният от Вас вариант вече не е достъпен, но намерихме друг вариант за същия маршрут. Прегледайте го!"

 

т.е. грешката не е свързана с картата, а с наличноста на места по съответния маршрут или с цената  :rolleyes:

Струва ми се, че под "друг вариант " се разбира да се избере опция за плащане с друга карта от списъка с възможни карти за плащане

Връзка към коментар

Когато се купува билет през  jetcost.fr->bravofly трябва ли веднага да купя и багаж, защото не ми е ясно още как ще пътувам или може да се добави по-късно?

Ако става въпрос за Ryanair - категорично не. Аз в последствие си прехвърлих билетите на моя майл и доста по-късно си купих и допълнителен багаж, при това от мобилното приложение на Ryanair.

 

Предполагам, че и за другите компании е така. Например за Vueling мога да си докупя багаж от сайта на Vueling, макар че билетите съм ги взел през Rumbo.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ако става въпрос за Ryanair - категорично не. Аз в последствие си прехвърлих билетите на моя майл и доста по-късно си купих и допълнителен багаж, при това от мобилното приложение на Ryanair.

 

Предполагам, че и за другите компании е така. Например за Vueling мога да си докупя багаж от сайта на Vueling, макар че билетите съм ги взел през Rumbo.

Благодаря, ven62! :thankyou: Точно за Ryanair беше питането ми. Вече съм горда собственичка на 2 билета Букурещ - Милано за 1,48 евро. Аз също така направих – прехвърлих ги на моя имейл, след това влязох в профила си в Ryanair, видях си билетите и разбрах, че мога по-късно, например при онлайн чекирането да добавя по желание багаж, избор на места и т.н.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Благодаря, ven62! :thankyou: Точно за Ryanair беше питането ми. Вече съм горда собственичка на 2 билета Букурещ - Милано за 1,48 евро. Аз също така направих – прехвърлих ги на моя имейл, след това влязох в профила си в Ryanair, видях си билетите и разбрах, че мога по-късно, например при онлайн чекирането да добавя по желание багаж, избор на места и т.н.

 

малък жокер за ориентировъчни дати и летище?

Връзка към коментар

Здравейте, нова съм така да се каже в сферата със закупуването на билети и моля за съдействие. Търся полет до Рим, но днес вече не ми дава отстъпки през jetcost-bravofly с карта Маестро,а с Мастър кард дебит. Гледах полети за 10-14 октомври, но изведнъж днес се промениха драстично цените. Да не би да свършила промоцията, как мислите?

Редактирано от Yoni
Връзка към коментар

Вчера се пробвах за билет до Рим през jetcost-opodo, искаха ми някаква карта, която не съм я и чувала prepaid mastercard, и накрая си взех билета директно от Raynair. Разликата беше 8-9 евро и нямаше какво да се чудя. 

Връзка към коментар

Здравейте, може ли да помоля някой да ми купи два билети с промоционални карти, превеждам веднага парите, от пет валидни карти имам - на нито една не ми дава отстъпка :-( .

Връзка към коментар

Здравейте, може ли да помоля някой да ми купи два билети с промоционални карти, превеждам веднага парите, от пет валидни карти имам - на нито една не ми дава отстъпка :-( .

 

Здравей, подобни идеи нямат място тук. Намери някой личен приятел с карта, която ти е нужда, все някой трябва да има, не е задължително да е от нас :) А и както се отбеляза много от сайтовете имат ограничения за използването на една карта за определен период от време, така че най-много човека, който ти свърши услуга сам да се прецака като не може да си ползва картата после месеци :)

Връзка към коментар

Мислех, че Копенхаген-Лондон за 0,04€ е ниска цена. Но 0,01€ Париж-Дебрецен(еднопосочен)...............

http://www.jetcost.com/results.php?sid=FFR2_571f55eaa9863

Виждал съм за едно евро,но никога за един цент.това е много добре
Връзка към коментар

Аз все си мисля че имаше на едно място, на което не ти искаеш даже да дадеш карта, но може и да бъркам. Да, брутални цени са. Ама защо няма от по-нормални дестинации като за нас.

Връзка към коментар

attachicon.gifBuc-Mil-Buc.jpg

За тези от Източна България , през  jetcost.fr->bravofly

Вече не прави намаление за Букурещ-Милано с ryan. Може да са стигнали  някаква бройка и да затварят кранчето..

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.