Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Ами лошо , че нямаш Дайнърс защото намалението е с нея. През jetcost.fr > bravofly е 30€.

Пробвай liligo.fr c чавка на bravofly в търсенето да видиш дали там не дава отстъпка с Maestro.

Maestro дебит си искал да кажеш или MasterCard кредит ?

Връзка към коментар

Или си им в черния списък ;)

 

Шантава работа ей го куп хора купуват по няколко пъти с една и съща карта , други ги реже след първата покупка , на трети пък не разрешава и една дори с чисто нова карта.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Или си им в черния списък ;)

 

Шантава работа ей го куп хора купуват по няколко пъти с една и съща карта , други ги реже след първата покупка , на трети пък не разрешава и една дори с чисто нова карта.

 

То една карта. :biggrin:  Ще пробвам приздаване. Тия дали работят в неделя? :lol: Кой телефон е с най-евтина тарифа от България.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

За по- малко от 40-50 € не бих я ползвал да се хаби за месеци напред.

Заслужава си за някой скъп далечен полет особено при няколко човека в резервацията.

Тя в момента не ми е и активна ощр. Чакам карантината :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

За по- малко от 40-50 € не бих я ползвал да се хаби за месеци напред.

Заслужава си за някой скъп далечен полет особено при няколко човека в резервацията.

Тя в момента не ми е и активна ощр. Чакам карантината :)

 

И след карантината може да не може. Треа си нова карта. На Дайнерс са им резнали кабеляците на телефоните. Имат технически причини, както и картови. :lol:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За по- малко от 40-50 € не бих я ползвал да се хаби за месеци напред.

Заслужава си за някой скъп далечен полет особено при няколко човека в резервацията.

Тя в момента не ми е и активна ощр. Чакам карантината :)

 

Става и при покупка за повече хора. За един билет няма смисъл.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Или си им в черния списък ;)

 

Шантава работа ей го куп хора купуват по няколко пъти с една и съща карта , други ги реже след първата покупка , на трети пък не разрешава и една дори с чисто нова карта.

На мен ми остана утехата, че им обясних какво мисля за тях цитирайки Ицо Стоичков :))

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Разцъквам разни неща около Дайнер и от ровене изкарах оферта от 9 евро двупосочен до Пиза с Ентропей. Някой засичал ли е скоро оферта с тази карта? Няма да мога да тествам плащане, защото регистрацията ми била дормант :lol:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

сега пробвах да купя билет с използван динерс през jetcost.com -> bravofly, но ме отряза с код 1000 (за измама :) ).  дали испанската версия на jetcost е вързана към същата база данни? и някой пазарувал ли е от eDreams?

Връзка към коментар

Разцъквам разни неща около Дайнер и от ровене изкарах оферта от 9 евро двупосочен до Пиза с Ентропей.

Я дай, моля, подробности откъде изскочи заекът, че имам някакви кинти останали за изчистване в тая тъпа карта  :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Я дай, моля, подробности откъде изскочи заекът, че имам някакви кинти останали за изчистване в тая тъпа карта  :biggrin:

 

 

Врътката става през https://www.skycheck.de  Opodo, или Еdreams и задължително трябва да симулираш чуждо ip, иначе ти слага 100евро отгоре :lol: . В този случай използвах френско. Остъпката  може да излезна при плащането  с  VIABUY, но важи и за Entropay .  :)

 

За симулация на ip - потърси добавките за различните браузери.

 

Парите от Еntropay можеш да изхарчиш и за хотели в makemytrip.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Дали със симулиране на ИП няма да излезе и нещо с маестро? 

 

Пробвай jetcost.es > alitravel. Мисля и с бг ip става.  Taм излиза отстъпка с Меастро от 6 евро за двупосочен при Раян.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.