Прескочи до съдържание

Airbnb - 30€ отстъпка, мин 120€ резервация за нови акаунти


Препоръчани мнения

Код зa EUR 30 остъпка при резервация за EUR 120. Кода важи 1 година, но е само за нови акаунти. http://www.nasimproradost.cz/airbnb

Чрез чешкия мобилен оператор T-Mobile. Мисля, че всеки може да го използва. Поне няма ограничение да си клиент на T-Mobile.

Когато кликнете на линка - може да промените езика на английски и да се регистрирате.

Jak na to:

  1. Kliknete na tento speciální odkaz pro přístup na portál Airbnb

 

 

Редактирано от Stryper
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

 

Код зa EUR 30 остъпка при резервация за EUR 120. Кода важи 1 година, но е само за нови акаунти. http://www.nasimproradost.cz/airbnb

Чрез чешкия мобилен оператор T-Mobile. Мисля, че всеки може да го използва. Поне няма ограничение да си клиент на T-Mobile.

Когато кликнете на линка - може да промените езика на английски и да се регистрирате.

Jak na to:

  1. Kliknete na tento speciální odkaz pro přístup na portál Airbnb

 

За съжаление не става,изписва следното: Вашият телефонен номер трябва да бъде под формата на девет цифри без интервали. 

Връзка към мнение

Регистрирах сина си. Не съм въвеждала тел. номер. Само имейл. Да не е изтекъл?

Работи си! :) Благодарности!Тъкмо търся нещо,отстъпката ще ми дойде добре!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

Би трябвало, виж си на мейла с който си се регистрирал, изпращат кода. И пробвай да направиш примерна резервация на някой с "instant book", дали ти приспада ваучера и ще разбереш веднага. 

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

Моля за помощ във връзка с airbnb. Никога не съм ги позвала и сега, за Япония, по съвета на samuraika, започнах да търся и попаднах на доста интересни неща. Затова ще ви бъда много благодарна за съветите, тъй кото има някои неща, които не разбирам. Намерих много подходяща къща в Каназава, но не разбрах дали хостът живее с гостите или отделно? Има ли възможност на сайта да се търсят само самостоятилни апартаменти апартаменти и къщи? След резервацията по е-мейл ли се договаряте за подробностите? 

Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Тази промоция от T-mobile трябва да се види дали е активна още, че оттогава е минала почти година.

Иначе, или едното или другото, не може едновременно.

Връзка към мнение

На чешкият сайт пише, че е валидна до 31.12.2016 г.

Tоку що регистрирах профил и ми прати код за 30 евра, пък ще видим при резержация дали важи.

Редактирано от The rider
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 5 години по-късно ...

https://www.dealabs.com/codes-promo/code-sans-minimum-dachat-de-20-euro-2241086

 

20 евро отстъпка при първа резервация през Paypal без минимална стойност 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 8 месеца по-късно ...
  • 2 месеца по-късно ...

Здравейте,

има ли еквивалентни кодове за AirBNB, подобни на тези, които пращат от Букинг?

Нов съм за AirBNB, преди месец се регистрирах, имам 1 престой само осъществен. Нито при регистрация, нито след това съм получавал някакъв промо код.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.