Прескочи до съдържание

Виза за Армения


Препоръчани мнения

За Армения е грешно инфото, има визи. Може да ги получите онлайн или във влака от Грузия. Със самолет ако ходите, не знам как е (дали може на летището).

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Армения - има визов режим.

Информация на адрес http://bulgaria.mfa.am/bg/

 

Лични впечатления: Визите се издават бързо и безпроблемно.

 

Ливан - български граждани без виза до 1 месец престой. Важно е този срок да не се просрочва, а да се удължава за да няма глоби.

 

Таджикистан - има визов режим.

Визата се издава в консулския отдел на летището срещу  1 бр. снимка и такса която е колкото прецени консула :) . Срокът на визата е индивидуален.
Документите са пак според зависи, но е добре да има минимум резервация за хотел.

Редактирано от veseliak
Връзка към мнение

Армения - има визов режим.

Информация на адрес http://bulgaria.mfa.am/bg/

 

И аз бях се включил с такова инфо, обаче сега гледам на "Пътувам за", че визите са отпаднали от тая година :) 

Връзка към мнение

И аз бях се включил с такова инфо, обаче сега гледам на "Пътувам за", че визите са отпаднали от тая година :)

 

Всъщност аз проверих точно там, и в IATA и навсякъде пишеше, че визи няма. Но пък вие от личен опит докладвахте различно и реших да ви се доверя. В арменския сайт също пише, че имаме нужда от виза и го смятам за по-актуален от този на МВнР. Ако някой може да се включи с прясно инфо ще е супер, до тогава считаме че визи има до доказване на противното. 

Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Защо Армения е в списъка на страните с визови изисквания? Няма нужда от виза.

 

Защото имаше противоречива информация,може и по-рано да прочетеш в темата. И то не че има виза, ми примерно се плаща визата на границата, което пак си е технически виза...та не съм сигурен как е точно, но различни хора твърдяха различно.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.