Прескочи до съдържание

65 евро двойна стая 5* в Дубай


Препоръчани мнения

Веднага пльоскам една оферта  :curtsey:

Ротана имат лятна промоция - двойна стая за 55 долара без такси, което е 66 долара с таксите.

Ако на някой му се ходи в Дубай, може да е в 4 или 5 звезден хотел почти без пари :beach:

Период на промоцията 7th of May to the 3rd of October 2015.

Сайт за резервация : https://www.rotana.com/

 

 

Ако се чудите къде да публикувате някоя оферта или купонче, пльосвайте го тук, пък ще го мислим :)

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Аз ги докарах до 65 евро с таксите .. но пак не е зле за 5 звезди.

Make it a summer to remember with our special summer rate. Rates are subject to 10% municipal fees & 10% service charges per night per room, Room rates are based on room only basis. Your stay is subject to AED 20.00 tourism dirham per night per bed room. A non-refundable deposit is charged at the time of booking. Reservation details cannot be changed.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз ги докарах до 65 евро с таксите .. но пак не е зле за 5 звезди.

Еее, ама вие много се разглезихте, деее ;) То, у Велинград не мож зе приличен хотел за тез пари :unsure: А вие на 5зв му се мръщите ;) ;) ;) ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

лек карък, там сме на 3 и 4 октомври, на 3 хващаме промо, на 4 не :) А не може от 5 звезден да се местим и да се цопнем в евтинджос, баш на рождения ден на приятелката, така че намирисва на 120 лева за първа вечер, 450 лв за втора вечер. Ама жената трябва да се глези....

 

PS:

 

ей сега изпуквам ваучера от Експедиа около схемите с Дискавър картите и всичко е 6 :)

Редактирано от DimitarD
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

лек карък, там сме на 3 и 4 октомври, на 3 хващаме промо, на 4 не :) А не може от 5 звезден да се местим и да се цопнем в евтинджос, баш на рождения ден на приятелката, така че намирисва на 120 лева за първа вечер, 450 лв за втора вечер. Ама жената трябва да се глези....

 

PS:

 

ей сега изпуквам ваучера от Експедиа около схемите с Дискавър картите и всичко е 6 :)

Етооооо, яви се един умен мъъъъъж ;) ;) ;)

Браво! :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Благодаря, Нели! Срещу 117 лева получих нощувка в супер хотел. Благодаря отново  :)

Много се радвам :girlsmile:  Приятно изкарване :beach:

 

Митко, браво!

Промоцията наистина си заслужава, а и Ротана имат много добра репутация.

Задължително да им пишеш, че е рожденничка :girlwink:

Редактирано от Нели
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Предстои ми направя резервация за Дубай и мисля да се възползвам от тази промоция. Даже си набелязах и хотел от веригата, който е в записан в рекордите на Гинес, като втория най - висок (333 метра). 

НО .....

Гадното е, че интерната се заплаща допълнително (около 75 дирхема за ден), а и закуската.. като цената на закуската се промяна в различните хотели и варира от 45 до 120 дирхема на човек за ден.

За разлика намерих изходни оферти на акор хотелс - Ибис с по - ниска цена и включени интернет и закуска, но на по - непривлекателни локации и без 4/5 звезден лукс :)

 

За това пък в сайта забелязах, че при ново регистриран член, подаряват комплиментари една нощувка и предоставят безплатен интернет. За жалост обаче не ми изпратиха имейл за потвърждение.

Връзка към коментар

Безплатен интернет имаш в лобито на хотела. :)

Ако не можеш да си позволиш цената на закуската, има много възможности извън хотела. Така даже не се ограничаваш с едно и също всеки ден.

 

Ибис е нискобюджетен хотел, Ротана са 4-5 звездни, каква е връзката? :huh:

 

За да получиш безплатната нощувка и интернет трябва да си им в съответната програма(Rotana Rewards Exclusive), която струва AED 1050 (US$ 288 appx). Ти плати ли ги когато се регистрира?

Връзка към коментар

Да впоследствие видях, че членството при тях се заплаща. По скоро болката ми е, че интернета не е включен в цената. Информацията, че в лобито има безплатен интернет от опит ли е, или си го прочела някъде.

Иначе, няма място за сравнение и коментар м/у Ибис и 4/5 звездните хотели на Ротана.

Връзка към коментар

Да впоследствие видях, че членството при тях се заплаща. По скоро болката ми е, че интернета не е включен в цената. Информацията, че в лобито има безплатен интернет от опит ли е, или си го прочела някъде.

Иначе, няма място за сравнение и коментар м/у Ибис и 4/5 звездните хотели на Ротана.

 

Вземи си карта за телефон от летището и карай така. Ако ти трябва много трафик, зареди я с допълнителни мегабайти. Не, че съм проучвал офертата на хотела, но на пръв поглед изглежда добра и не е за изпускане заради единия интернет :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да впоследствие видях, че членството при тях се заплаща. По скоро болката ми е, че интернета не е включен в цената. Информацията, че в лобито има безплатен интернет от опит ли е, или си го прочела някъде.

Иначе, няма място за сравнение и коментар м/у Ибис и 4/5 звездните хотели на Ротана.

Преди две седмици и ние имахме този "проблем" с интернета в Дубай

Взехме си карта на "du". Kaртата струваше 30 дирхама / около 15 лв / с включено време за разговори +400 мб  мисля беше интернет. Скоростта е бърза, на мен лично повече ми допадна и от този в България.

Срещу допълнително заплащане на ваучер си зареждаш и минути и интернет.

Имай в предвид само,че ти трябва паспорт за покупка на самата СИМ карта.

Редактирано от kamievgeni
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Няма какво да се притесняваш за нета. Освен, че има безплатен в лобито има и във всеки мол. От опит.

 

Ако все пак искаш, можеш да си вземеш карта за мобилен с 200MB, 20минути и 20смс за 35 дирхама.

Направо ти давам линк, за да не търсиш: http://www.du.ae/personal/mobile/prepaid-plans/visitor-mobile-line-en

 

Заслужават си 5 звездните, защото по принцип са 4 пъти по-скъпи  :girlwink:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Явно са свършили, преди изборът беше между 10-на хотела с такава цена, 3 от които бяха 5*. Моите резервации са в Al Murooj и Al Bustan. Иначе имаше един 4* за който се замислих, защото беше висок и сигурно има яка гледка.

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Сега за 54 долара, в Абу Даби. Може да потърсите и за други:

http://www.mightytravels.com/2015/07/hotel-deal-park-rotana-park-arjaan-rotana-abu-dhabi-54/

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.