Прескочи до съдържание

Богаташки любовници и съпруги


goldeneyeful

Препоръчани мнения

Мдаааммммм, скромна работа. :rolleyes:  Интересно ми е, какво е да си съпруга/приятелка/любовница на човек от такъв сой и с такива притежания? Дали й липсва нещо, какви са й заниманията, дали има някакви интереси, амбиции или просто живее монотонен скучен живот? :rolleyes:

Връзка към мнение

Мдаааммммм, скромна работа. :rolleyes:  Интересно ми е, какво е да си съпруга/приятелка/любовница на човек от такъв сой и с такива притежания? Дали й липсва нещо, какви са й заниманията, дали има някакви интереси, амбиции или просто живее монотонен скучен живот? :rolleyes:

 

 

Кой да знае , те си се крият по яхтите и частните клубове  рядко ще ги срещнеш по улицата. Парис Хилтън се прави на ди джей и всяко лято прекарва по месец-два там . Абе общуват си в тесен кръг   :D

Иначе безброй руски красавици повели под ръка дядо си на всяка крачка ... всъщност от царско време това руснаците си умират за това място. Тогава императорът заедно с целия двор от около 300 човека са прекарвали тежката руска зима от около 3-4 месеца именно в Ница . Има две руски църкви и много стари руски фамилии.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Кой да знае , те си се крият по яхтите и частните клубове  рядко ще ги срещнеш по улицата. Парис Хилтън се прави на ди джей и всяко лято прекарва по месец-два там . Абе общуват си в тесен кръг   :D

Иначе безброй руски красавици повели под ръка дядо си на всяка крачка ... всъщност от царско време това руснаците си умират за това място. Тогава императорът заедно с целия двор от около 300 човека са прекарвали тежката руска зима от около 3-4 месеца именно в Ница . Има две руски църкви и много стари руски фамилии.

Значи скука. :rolleyes: Не знам защо, но това "клубовете" ми напомня " Black velvet".

Що касае рускините ...  :D, ще замълча. :D

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към мнение

Рускините най се набиват на очи , но тия типажи ги има във всякакви националности  . За мен няма справедливост , но 

C'est la vie ...
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 

Рускините най се набиват на очи , но тия типажи ги има във всякакви националности  . За мен няма справедливост , но 

C'est la vie ...

 

Друго имах предвид. ;) Няма никакво значение в случая. Иначе, да, рускините са пословични. :D

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Е , какво толкова - правиш там някаква фондация , ставаш културен меценат , намират се занимания.

Мисля сегашната на Абрамович откри някаква галерия за съвременно изкуство  за милиони долари в Москва . Всъщност тя и преди не беше бедна - баща и е руски мултимилионер от тия дето се изнесоха навремето в Лондон.

 

Eто списък на най-забележителните яхти и техните собственици. Обичам да ги държа под око  :D

Тази от моята снимка е Samar и  собственост на някой си с благозвучното име 

Kutayba Youssef Ahmad Alghanim

 

 

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_motor_yachts_by_length

Редактирано от stenk
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Eто списък на най-забележителните яхти и техните собственици. Обичам да ги държа под око  :D

Тази от моята снимка е Samar и  собственост на някой си с благозвучното име Kutayba Youssef Ahmad Alghanim

 

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_motor_yachts_by_length

Казвам аз, за българката само арабски шейх с петролни кладенци.  :D  Иначе, няма оправия. След рускините. :D

 

ПС: oooo, by lenght ...  :D Да, бе, толкова много яхти скъпи има на Сани. :rolleyes:

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към мнение

Мдаааммммм, скромна работа. :rolleyes:  Интересно ми е, какво е да си съпруга/приятелка/любовница на човек от такъв сой и с такива притежания? Дали й липсва нещо, какви са й заниманията, дали има някакви интереси, амбиции или просто живее монотонен скучен живот? :rolleyes:

Ами специално за жените на Абрамович, до колкото знам са принудени да раждат... През година някъде.... Мине се не мине и снесат по едно... Общо взето май така им уплътнява времето... :mellow:

 

Като се поизхабят ги сменя и почва да прави деца на следващата. :huh:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ами специално за жените на Абрамович, до колкото знам са принудени да раждат... През година някъде.... Мине се не мине и снесат по едно... Общо взето май така им уплътнява времето... :mellow:

 

Като се поизхабят ги сменя и почва да прави деца на следващата. :huh:

Оооо, казваш на конвейр?!През година?! Ужас! Значи малцинствата пасти да ядат. 

Връзка към мнение

Ами специално за жените на Абрамович, до колкото знам са принудени да раждат... През година някъде.... Мине се не мине и снесат по едно... Общо взето май така им уплътнява времето... :mellow:

 

Като се поизхабят ги сменя и почва да прави деца на следващата. :huh:

Като се поизхабят, та те направо душа берат. През година ... Какво ги прави после тези деца, всичките? Не разбирам що за подход е това. Безцелен ... 

Връзка към мнение

Оооо, казваш на конвейр?!През година?! Ужас! Значи малцинствата пасти да ядат.

Да, ама всъщност той и Абрама си е вид малцинство (руски еврейн).

 

По темата, която обсъдихте със stenk - за рускините и техните "дядовци". Един от бившите ми преподаватели в университета, живял дълги години в Русия, ми е разказвал как стоят нещата. В Русия тези дядовци се наричат "папик" (в Америка са sugar daddy). В Москва и останалите руски градове се предлагат инвестиционни курсове на тема "Как да си хванем папик". Общо взето ако си дългокрака и неглнуслива, на тези курсове могат да те научат как да си инвестираш парите, за да заловиш "папик", от който после си избиваш инвестицията (май нещо като концесия се получава). Например съветват те да си купиш билет Москва - Кайро или Москва - Женева в първа класа, какво да направиш като се озовеш близо до папика в самолета, как да го гледаш, как да го галиш, как да му приспиш вниманието, къде да направиш засадата, как да го "вържеш" за по-продължително време, за да не бяга...

Естествено винаги има риск да не уловиш папика (нещо може да го подплаши, може да не уцелиш от първия път и тн), но пък така е положението с всяка инвестиция.... :D

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да, ама всъщност той и Абрама си е вид малцинство (руски еврейн).

 

По темата, която обсъдихте със stenk - за рускините и техните "дядовци". Един от бившите ми преподаватели в университета, живял дълги години в Русия, ми е разказвал как стоят нещата. В Русия тези дядовци се наричат "папик" (в Америка са sugar daddy). В Москва и останалите руски градове се предлагат инвестиционни курсове на тема "Как да си хванем папик". Общо взето ако си дългокрака и неглнуслива, на тези курсове могат да те научат как да си инвестираш парите, за да заловиш "папик", от който после си избиваш инвестицията (май нещо като концесия се получава). Например съветват те да си купиш билет Москва - Кайро или Москва - Женева в първа класа, какво да направиш като се озовеш близо до папика в самолета, как да го гледаш, как да го галиш, как да му приспиш вниманието, къде да направиш засадата, как да го "вържеш" за по-продължително време, за да не бяга...

Естествено винаги има риск да не уловиш папика (нещо може да го подплаши, може да не уцелиш от първия път и тн), но пък така е положението с всяка инвестиция.... :D

Е,това си е цяла номенклатура за печеливш бизнес. :unsure:

Връзка към мнение

Да, ама всъщност той и Абрама си е вид малцинство (руски еврейн).

 

По темата, която обсъдихте със stenk - за рускините и техните "дядовци". Един от бившите ми преподаватели в университета, живял дълги години в Русия, ми е разказвал как стоят нещата. В Русия тези дядовци се наричат "папик" (в Америка са sugar daddy). В Москва и останалите руски градове се предлагат инвестиционни курсове на тема "Как да си хванем папик". Общо взето ако си дългокрака и неглнуслива, на тези курсове могат да те научат как да си инвестираш парите, за да заловиш "папик", от който после си избиваш инвестицията (май нещо като концесия се получава). Например съветват те да си купиш билет Москва - Кайро или Москва - Женева в първа класа, какво да направиш като се озовеш близо до папика в самолета, как да го гледаш, как да го галиш, как да му приспиш вниманието, къде да направиш засадата, как да го "вържеш" за по-продължително време, за да не бяга...

Естествено винаги има риск да не уловиш папика (нещо може да го подплаши, може да не уцелиш от първия път и тн), но пък така е положението с всяка инвестиция.... :D

Полезно инфо ... времето безпощадно ме притиска поне да знам как да се пазя -:) .

Струва ми се обаче , че тези папик нямат против да бъдат "хванати" . Предполагам макар да не се изрича на глас в общия вариант и двете страни осъзнават сделката. Има и наистина много хубави двойки между запазен солиден мъж и красива жена.

Среща се и обратният вариант , какви баби се разхождат вечер на хладно по променадата ... ееех пак се размечтах -:)

 

 

П.С. Стадиона на Ница е пълна смешка за толкова богата община.

Редактирано от stenk
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Случвало ми се е от работата да давам упойки на такива "випаджийки" - определението ми е едно - простакеси без покритие, на които тъпкачите им плащат мурафетите...гнусна и грозна работа. поне за Бг е така. :wacko:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Ники, ти какво очакваш?! Простакеси е меко казано. Това са сноби, грандомани и изключително ограничени същества - аналфабети с ниско потекло, които търсят да запълнят празнотите. 

 

ПС: тема беше с друг наклон, ама нейсе ...  :rolleyes:

Редактирано от goldeneyeful
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ники, ти какво очакваш?! Простакеси е меко казано, това са сноби, грандомани и изключително ограничени същества - аналфабети, с ниско потекло, които търсят да запълнят празнотите. 

 

ПС: тема беше с друг наклон, ама нейсе ...  :rolleyes:

Ха-ха, ти си вторият човек, който чувам да използва думата аналфабет :D Първият е майка ми, досега не бях чувал друг да я използва, кефиш ме :P

Връзка към мнение

Ха-ха, ти си вторият човек, който чувам да използва думата аналфабет :D Първият е майка ми, досега не бях чувал друг да я използва, кефиш ме :P

Ми така де ...  :D И аз имам в родата човек, който я използва. :P

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Мдаааммммм, скромна работа. :rolleyes:  Интересно ми е, какво е да си съпруга/приятелка/любовница на човек от такъв сой и с такива притежания? Дали й липсва нещо, какви са й заниманията, дали има някакви интереси, амбиции или просто живее монотонен скучен живот? :rolleyes:

Според мен идеята на тази тема е да чуем нещо от първо лице, ама май тук няма такива птици :P

Иначе от лични наблюдения на една позната денят й протича по следния начин: късно сутрин кафе с приятелки-кокошки като нея в някое модерно мутренско кафене, след това козметик, фризьор, масаж или нещо от сорта, после обяд /задължително само салата, щото сме на диета/, след обед не знам какво прави, сигурно спи, евентуално късния следобед малко шопинг, и се започват приготовленията за вечерта, която е най-важната част от деня /кръчма, бар, дискотека и т.н./. От време на време мутрата решава да я заведе някъде да я покаже, иначе скука :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Мдаааммммм, скромна работа. :rolleyes:  Интересно ми е, какво е да си съпруга/приятелка/любовница на човек от такъв сой и с такива притежания? Дали й липсва нещо, какви са й заниманията, дали има някакви интереси, амбиции или просто живее монотонен скучен живот? :rolleyes:

 

По стечение на обстоятелствата се запознах с една такава особа преди време. От контактите ми установих, че това, което липсва на тези хора, но за чието съществуване те не подозират, са нормална човешка среда и отношения вкъщи. Не става дума дали мутрата/богаташът или просто "бизнесменът" я кютечи или не, дали я редува с още неизвестен брой кандидатки, ами че дори и при добра среда липсва комуникацията между хората, просто защото такова семейство не е създадено чрез комуникация, ами чрез клишето "по сметка". 

 

Та тези хора бяха пътували, ама пътували по цял свят, за сметка на това само по стерилни места, щото не може да си от снобарската класа и да не плащаш поне четирицифрена сума на вечер, иначе може да ти излезе лошо име. 

 

Най-интересното за мен беше, когато научих за конкретни факти от богатството на тези хора. Всички знаем, че те са много богати, скъпи коли, яхти-мяхти, 823461982643-звездни хотели и други простотии от тоя род. Знаем, че имат много, но не знаем колко. Това, което разбрах ... надмина силно и най-смелите ми предположения. 

 

След това, първото нещо, което ми дойде на ум, беше една приказка за това какво е богатството - събираш всичко, което имаш и после се освобождаваш от това, което се купува с пари. Това което ти остане - то е истинското богатство. 

 

Това затвърди убеждението ми, че тези хорица са си бедняци...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Всички сме имали досег с такива хора, но специално за жени, които си търсят богат съпруг/любовник мисля, че не е правилно да се наричат глупави. Напротив - това са умни, пресметливи, амбициозни и хитри момичета, които много добре осъзнават как им се потъпква достойнството, просто приоритетите са им други. :) Виждала съм как се държи "мъж" с такава жена и ми е идвало да му разбия главата в стената за да престане да я унижава и тъпче, но когато се обърна и я погледна в очите и чета такова пренебрежение...просто не си заслужава да се намесвам. Дори не мисля, че осъзнават колко са празни отвътре тези хора или какви бедняци са както каза Zaro, но пък са щастливи :) по техен си начин.

Мисълта ми беше, че повечето жени било любовници или съпруги развиват свой собствен бизнес след като се уредят с такъв мъж и така си уплътняват времето, в никакъв случай не скучаят ;)

Връзка към мнение

Освен всичко друго, там се гледа на ближния в чинията, да не изостанем с нещо. 
Имам и аз една такава "позната" - идва и на нашето Черноморие да летува. Цулогодишно се ходи по екзотични, топли места. Да има задължително такъв, който да й вее с онези големите ветрила. Пазарува по света превозвана  със собствен самолет. Разбира се, че машината е собственост на мъжа й, разбира се и, че говоря за рускиня. :rolleyes: В останалото време, тя и децата й биват обгрижвани от шофьор. Возилата се сменят като носни кърпи. Другото интересно е, освен че нямат нормална среда за живот и комуникация, всичко е крясъци и псувни, разговори на висок тон. За рускоговорящите, ако сте чували "блин", нататък няма какво да обяснявам повече. :unsure:

Е, предпочитам да съм бедна и незабележима, щастлива и доволна! :D

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.