Прескочи до съдържание

София - Дубай през Ноември за 5 души?


Препоръчани мнения

За Дубай 21-28 ноември се получава 199Е двупосочния. Каква ще ме посъветвате, да купувам или да изчакам, какво ще ме посъветвате. Цената ми е много важна, че ще купувам 5 билета, все пак...

Връзка към коментар

За Дубай 21-28 ноември се получава 199Е двупосочния. Каква ще ме посъветвате, да купувам или да изчакам, какво ще ме посъветвате. Цената ми е много важна, че ще купувам 5 билета, все пак...

Намерих го за 167 евро.

Връзка към коментар

Вземи сега едната посока, ако те удовлетворява. Не е задължително да е двупосочен. Няма и отстъпки. Като те удовлетвори цената на другата посока, тогава купувай.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

nikolaypetrov, дай повече инфо, моля!  Нищо не ми говори...

Ами през сайт-а jetcost.fr задаваш търсене и след това ти излиза резултат,който е с намаление около 30 евро по-малко от оригиналната цена на Уиз,но за закупуване от сайт-a rumbo.fr с карта Дайнърс.

Връзка към коментар

Аз само да попитам, нали правиш търсенето за 1 човек първоначално? Че може търсене за пет човека да вдигне цената, ако има само 3 останали евтини места сайта автоматично ще покаже висока цена за всичките 5. 

 

Тъй като предполагам говориш за Уиз (провери ли flydubai също за всеки случай?), то е възможно с едно групово членство да излезне по-подходящо от румбо-та и дайнърси/майнърси. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз само да попитам, нали правиш търсенето за 1 човек първоначално? Че може търсене за пет човека да вдигне цената, ако има само 3 останали евтини места сайта автоматично ще покаже висока цена за всичките 5. 

 

Тъй като предполагам говориш за Уиз (провери ли flydubai също за всеки случай?), то е възможно с едно групово членство да излезне по-подходящо от румбо-та и дайнърси/майнърси. 

Да. Цената е при търсене за един човек.За flydubai не съм търсил.

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

И аз търся за 1 билет в Wizz и без да съм член на Discount Club. Мисля да платя Групово членство, като тръгна да буквам билетите. При всички случаи за 100 лв. ще ми смъкнат цената за 5 билета доста повече.

Проверявам и flydubai 320Е, за края на ноември определено Wizz имат по-добра цена.

през jetcost.fr и rumbo.fr ми правят цена за flydubai, първия 334Е, а втория 361Е.

Редактирано от si111
Връзка към коментар

И аз търся за 1 билет в Wizz и без да съм член на Discount Club. Мисля да платя Групово членство, като тръгна да буквам билетите. При всички случаи за 100 лв. ще ми смъкнат цената за 5 билета доста повече.

Проверявам и flydubai 320Е, за края на ноември определено Wizz имат по-добра цена.

през jetcost.fr и rumbo.fr ми правят цена за flydubai, първия 334Е, а втория 361Е.

Купи ли билет ?

Връзка към коментар

За Дубай 21-28 ноември се получава 199Е двупосочния. Каква ще ме посъветвате, да купувам или да изчакам, ...

 

От значение е също дали и колко от петимата пътници имат дискаунт клуб членство и какъв вид.

Защото когато се купуват повече на брой билети, цената често не е една и съща за 1 и за 5 билета, така че с подходяща схема за това на какви групи  и с какво членство да се закупят билетите може да се спести някой лев.

 

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

А като цяло и може да поизчакаш...ние летяхме в същия период миналата година за около 115€ двупосочен, без багаж, с членство. Виж дали не се пада финала на формула 1 точно тогава, че си е събитие, което е възможно да качи цените. 

Връзка към коментар

Ами да ти кажа значи, че ние бяхме покрай формулата, общо взето ги купихме билетите с излизане на разписанието и кажи речи цената им не падна до събитието. Така, че предполагам, ако държите точно на тези дати ще трябва да се купува сега...

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.