Прескочи до съдържание

Без чекиран багаж в евтините билети на AlItalia


Препоръчани мнения

Внимавайте при купуването на билети от Алиталия, защото новата тарифа "ECONOMY LIGHT" не включва чекираш багаж.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Внимавайте при купуването на билети от Алиталия, защото новата тарифа "ECONOMY LIGHT" не включва чекираш багаж.

 

Къде са го обявили като информация, че в сайта им не можах да видя?

Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Ето  http://www.fly4free.pl/nowa-taryfa-alitalia-platny-bagaz-rejestrowany/

 

 

 

Бърза справка в бгспотърса  :)

оттам е инфото 

 

http://forum.bgspott...art=300#p107986

 

Я, този форум още съществувал на старото phpbb. :lol:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ето  http://www.fly4free.pl/nowa-taryfa-alitalia-platny-bagaz-rejestrowany/

 

 

 

Я, този форум още съществувал на старото phpbb. :lol:

 

Съмнявам се, че инфото ти е първо от онзи полски сайт, инфото се е появило първо в бгспотърса, а ти го лепна тук - едва сега... айде хитринки   :lol:  Що не го сподели с нас по-рано на 18, от когато е инфото в полския сайт?  :rolleyes: 

Редактирано от delial
Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Съмнявам се, че инфото ти е първо от онзи полски сайт, инфото се е появило първо в бгспотърса, а ти го лепна тук - едва сега... айде хитринки :lol: Що не го сподели с нас по-рано на 18, от когато е инфото в полския сайт? :rolleyes:

Инфото е от Файсбук,там е най-актуално и без цензура :)

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Внимавайте при купуването на билети от Алиталия, защото новата тарифа "ECONOMY LIGHT" не включва чекираш багаж.

Трябва да се внимава не само с Ал Италия :) Ние, като пътувахме за Ланзароте през Мадрид с Иберия, този, койкто беше купил билетите не беше догледал и както рекох да се чекирам он-лайн, гледам - няма багаж :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: И се оказа, че и там има нова тарифа като тази, дето е без багаж. :rolleyes: Та платих допълниктелно он-лайн, че на летище щяха да ни ощавят/дето вика Дюк/ тройно. :unsure: :unsure: :unsure:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Потвърждавам, че и KLM вече имат по-евтина тарифа, която не включва чекиран багаж. Когато летях до Осло преди 2 седмици билета ми включваше само ръчен. Разликата в цената не беше никак малка, нещо от рода на 80 евро ако правилно помня.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Потвърждавам, че и KLM вече имат по-евтина тарифа, която не включва чекиран багаж. Когато летях до Осло преди 2 седмици билета ми включваше само ръчен. Разликата в цената не беше никак малка, нещо от рода на 80 евро ако правилно помня.

 

British Airways също...

Постепенно ще изчезне разликата между НТА и традиционните авиокомпании...

 

Направо е изчезнала. Скоро мърморих против любимата ми BA - с допълнителното заплащане на места и не само - започвам силно да си връщам думите назад за 'огромните' разлики... 

Връзка към мнение

Постепенно ще изчезне разликата между НТА и традиционните авиокомпании...

 

Може би НТА ще въведат тарифа, която няма да включва и малък ръчен багаж, а цената ще е по-ниска. :)

Връзка към мнение

Ако погледнем какво правят американските а/к, ще видим какво ще правят европейските след 5 години :)

Плащане за багаж, плащане за храна, wi-fi и BYOD   IFE :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...

Здравейте!От месец някъде следя за билети до Малта през октомври,за сега ми излизат най-евтини с AlItalia(като изключа Wizz-a,които едно че дните никак не ми пасват ,а и като сложа багажа излиза повече).Сега обаче като открих темата,прочетох,че и с AlItalia,няма чекиран багаж  :blush: и съвсем съм в шах и мат  :wacko:  :blink: 

И въпроса ми е... според вас дали да очаквам някаква промоция и да изчакам(все пак е след 9месеца) или да резервирам?(това което ми излиза е двупосочен - 200евро с престои в Рим от 1-2 часа)

 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.