Прескочи до съдържание

Visa Entropay - за и против


Препоръчани мнения

Който иска да да купува билети от volagratis.it(отстъпката в момента е 31eur) ,може да си направи виртуална карта за две минути:

 

https://www.entropay.com/prepaid-virtual-visa

 

Сметката може да се зарежда от всякакви карти(дебитни и кредитни) с изключение на Diners и AMEX.

 

Това са таксите:

 

post-2434-0-93240000-1432541931_thumb.png

Редактирано от Dian
  • Харесвам 11
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Тази Виза Ентропей от тук ли се вади?

Не намирам друг сайт, това важи за всички държави ли? Да не е само за Америка..

 

Оправих се и аз имам вече такава карта.

Редактирано от Alexander
Връзка към коментар

Мога ли да отбележа колко много ме дразни този Entropay?

предполагам не повече, отколкото мен ме дразни Diners-а :biggrin:

 

(а, с mac почти едновременно сме писали :lol: )

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

Колкото Дайнърса доскоро, ли ? :lol:

Ако Дайнърса имаше такса за зареждане на пари никога нямаше да си го извадя :)

 

Условията на Entropay са просто супер неизгодни.

предполагам не повече, отколкото мен ме дразни Diners-а :biggrin::lol: )

Ами извади си де, става супер бързо :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ако Дайнърса имаше такса за зареждане на пари никога нямаше да си го извадя :)

 

Условията на Entropay са просто супер неизгодни.

 

Ами извади си де, става супер бързо :)

Да,но няма месечни и годишни такси.

Връзка към коментар

Да,но няма месечни и годишни такси.

 

 

Условията на Entropay са просто супер неизгодни.

Както беше във вица - и ти си прав, и той е прав. Ако харчиш по-малко от 480 евро на година през Entropay си на далавера, за повече - Diners. Toва е бакалската сметка. Иначе са малко несравними, едната е реална кредитна карта, другото - виртуална дебитна (виртуална предплатена кредитна, но практически е по-близко до дебитна).

 

 

 

Нещо не ме кефи 4лв. месечна такса и тоя Запис на заповед  :wacko:

А какво точно те тормози в записа на заповед?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Моят скромен опит с картата е, че се усетих за таксите "затваряне" далеееч след изтичането на гратисния период.

Хубавото е, че не я бях зареждал, та с един кратък мейл (след като написах всевъзможни глупости в данните на акаунта си), гласящ: "създадена е с тестови цели, моля да бъде закрита", отношенията ни приключиха в зародиш.

 

Регистрирани са в Малта и са малко шапка на тояга, имайте го предвид.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой да ги "преведе" тези такси, че аз нищо не разбрах, примерно Funding by third parties, как да го разбирам, ако мъжът ми ми зареди картата, колко ще е таксата 1,95 или 1,95+4,95%?

Връзка към коментар

Някой да ги "преведе" тези такси, че аз нищо не разбрах, примерно Funding by third parties, как да го разбирам, ако мъжът ми ми зареди картата, колко ще е таксата 1,95 или 1,95+4,95%?

 

Това е ако парите не идват от твоята сметка или кредитна карта. Сравняват имената на изпращача на превода и на регистрирания в Entropay. Донякъде е оправдана допълнителната такса, защото доста пране на пари и измами стават по подобен начин. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

или май просто е завоалирана  под формата на неснижаем остатък, който няма как да бъде изтеглен,  
или аз не го разбирам правилно и това е само ако искаш да си върнеш някаква сума обратно към реалната карта/сметка?
:rolleyes:

FAQs Are there any monthly or annual fees with an EntroPay Virtual Card?

There are no monthly or annual fees with an EntroPay Virtual Card. Our only fee is the 4.95% charge on each amount loaded onto an EntroPay Virtual Card. There are no hidden fees.

Return funds from EntroPay Account to personal credit/debit card: we charge a GBP3/USD6 fee as outlined in our Terms and Conditions.

There is no minimum withdrawal amount. Your balance must however be sufficient to cover the GBP3/USD6 withdrawal fee.

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Така изглежда - само ако искаш да си върнеш някакви пари. То и без това нищо не пречи да я оставиш на самотек ако няма пари вътре....

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

По-важният въпрос - имаш ли кешбек от кредитната си карта, като зареждаш Ентропей ? :)

 

Ти ме разби :). Даже не ми е и хрумвало да си задам този въпрос. Респект.

Ще дам отчет на 21ви като ми излезе извлечението.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.