Прескочи до съдържание

Visa Entropay - за и против


Препоръчани мнения

По-важният въпрос - имаш ли кешбек от кредитната си карта, като зареждаш Ентропей ? :)

 

Зависи от картоиздателя - ПИБ напоследък го въведоха това, преди го нямаше.

 

Услугата "Захранване на микросметка" (наименованието е примерно) от револвираща кредитна карта на портали като www.ePay.bg, www.eBg.bg и www.moneybookers.com (изброяването не е изчерпателно), при които се извършват трансакции на прехвърляне на средства (включително прехвърляне на средства на банкомат), както и всички сайтове за залагания, и трансакции, с които се прехвърлят средства, без трансакциите да се обработват като покупка на стока или услуга при търговец, не натрупват бонус точкив програма CashBack. При спор между страните Fibank има правото да изисква, като доказателство за спазване условията на програмата представянето от Оправомощения ползвател на картата, на фактура или документ за извършена покупка на стока или услуга.

 

 

Много често обаче транзакциите си влизат за кешбек

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ако някой види къде действа при полети на Wizz към момента да свирка ;)

Балония и Бергамо преди минути през.DE

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

По-важният въпрос - имаш ли кешбек от кредитната си карта, като зареждаш Ентропей ? :)

 

 

Ти ме разби :). Даже не ми е и хрумвало да си задам този въпрос. Респект.

Ще дам отчет на 21ви като ми излезе извлечението.

 

Давам отчет: Да има кешбек :) :)

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Имам следния проблем когато от ентропей ми поискат да verify мойта дебитна карта виза електрон ми изписва че не могат да ми изтеглят 1 евро за да потвърдят че това е мойта карта и не мога да е заредя,на някой да му се е случвало

Връзка към коментар

Имам следния проблем когато от ентропей ми поискат да verify мойта дебитна карта виза електрон ми изписва че не могат да ми изтеглят 1 евро за да потвърдят че това е мойта карта и не мога да е заредя,на някой да му се е случвало

Не можеш да зареждаш повече от 50 евро без да си потвърдил картата.Трябва да направиш плащането от 1 евро(които ще ти бъдат върнати) и след 2-3 дни трябва да си провериш извлечението на картата или да отидеш до банката за 6 цифрения код ,с който ще потвърдиш картата.

 

В извлечението излиза по този начин:

post-2434-0-34158300-1440138081.png

 

Използваш само цифрите.

Връзка към коментар

Не можеш да зареждаш повече от 50 евро без да си потвърдил картата.Трябва да направиш плащането от 1 евро(които ще ти бъдат върнати) и след 2-3 дни трябва да си провериш извлечението на картата или да отидеш до банката за 6 цифрения код ,с който ще потвърдиш картата.

 

В извлечението излиза по този начин:

attachicon.gifCapture.PNG

 

Използваш само цифрите.

Да аз давам да направя плащането с 1 евро,но ми изписва че е unable да ми го вземе това евро,а и сумата с която пробвах да заредя е 40 евро

Връзка към коментар

Да аз давам да направя плащането с 1 евро,но ми изписва че е unable да ми го вземе това евро,а и сумата с която пробвах да заредя е 40 евро

Или им пиши(отговарят бързо) ,или се свържи с твоята банка за да изясните откъде идва проблема.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Имам следния проблем когато от ентропей ми поискат да verify мойта дебитна карта виза електрон ми изписва че не могат да ми изтеглят 1 евро за да потвърдят че това е мойта карта и не мога да е заредя,на някой да му се е случвало

И при мен се получи ,защото бях объркал началния месец на валидност.Направих си друга регистрация през друг компютър и платих с друга карта и стана.

Връзка към коментар

А къде ви иска потвърждаване на карта? Аз си зареждам без никакви потвърждения и теглене на 1 евро?

Това е ако сте съмнителен за сайта.И при мен на втората регистрация ,не ми искаше верифициране на картата.

Връзка към коментар

Аз втората регистрация я направих през таблет със мобилен интернет и друг имейл,а първата ми беше с лаптоп и кабелен интернет.

Ето това ми отговориха,като ги питах ,защо не изтеглят 1 евро:

Thank you for your email.

We are sorry that our Safelink verification method does not appear to be working for you.

We have restored your account so that you may make a deposit of a maximum of USD25 .

Once you have made a successful deposit we will require the authorisation/approval code of the successful transaction to EntroPay. You can get the authorisation/approval code from your card holding Bank as it does not usually appear on online or paper statements.

Please note that without the authorisation code we will not be able to validate the card and reactivate your card for further funding.

If you are still experience problems with loading up the limit please check the below;

  • Your credit/debit card may have been declined because the card number, expiry date or CVV number is incorrect.
  • Please check all of the card details carefully to ensure they are correct and also confirm that the card holds sufficient funds.
  • If you believe that your details are correct it may be that your bank has declined your card as part of a random security check. In such a case we would suggest that you contact your bank to confirm this.

We apologize for any inconvenience this causes but we trust that you appreciate the importance of maintaining appropriate security standards for our customer’s accounts.

Редактирано от slavi169
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Писах им че не мога да ми потвърдят картата и те ми отговориха това:

 

I am very sorry however, our security system will not allow you to load funds from your personal bank card. Our system is fully automated and we are unable to override this.

We do have a bank transfer function and you will be able to load funds using this. You may find the steps to load from your bank account by following the steps found here http://support.entropay.com/customer/portal/articles/1793275-loading-funds-via-a-bank-transfer

My apologies for any inconvenience caused.

 

Много тъпо,а билетите сега са на супер цена и тука затегнаха нещата,лошото че е не мога да си направя друга регистрация също,някакви идеи дали нещо друго може да се направи да се сдобия накрая с тая ентропей

 

П.с. И с банката говорих казаха че нямат проблеми при тях

Редактирано от don
Връзка към коментар

Човек и добре да живее накрая си прави Entropay...

 

Трябваше ми един Wizz билет, който се показа най-евтино през jetcost.de->opodo.de (€40 на страницата на Wizz спрямо €23.50 при плащане с Entropay с включени 4.95% за прехвърляне на пари по виртуалната карта).

 

Та и аз се пречупих :) Въпреки дразнещите такси при закриване или неизползване на картата за период от 6 месеца.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Доколкото виждам на сайта им - вече няма такса за закриване на картата  :rolleyes:

 

Това къде го видя, че не го намирам? Чета на https://secure2.entropay.com/static/pages/terms.charges.html че има такса €4.50 за закриване на Entropay акаунта.

 

Не можеш да зареждаш повече от 50 евро без да си потвърдил картата.Трябва да направиш плащането от 1 евро(които ще ти бъдат върнати)

 

Едното евро къде се връща - в Entropay акаунта или обратно по кредитната карта, ползвана за плащането?

Редактирано от Георги Матеев
Връзка към коментар

Това къде го видя, че не го намирам? Чета на https://secure2.entropay.com/static/pages/terms.charges.html че има такса €4.5...

Хмммм..., май ето тук го прочетох:

https://www.entropay.com/entropay-fees-straightforward-charges-no-surprises

Връзка към коментар

Явно си имал предвид това: Destroy an EntroPay Virtual Visa - Free

 

Тук обаче става въпрос за закриване само на виртуалната карта, а не на самия акаунт.

 

Закриването на акаунта струва €4.50, а ако го зарежеш на всеки 6 месеца неактивност ще те таксуват по €3.75. Ако картата се ползва поне 2-3 пъти годишно това не би било проблем, но като се има предвид как отстъпките са от ден до пладне е напълно възможно скоро Entropay да стане неизползваем.

 

Нека се има предвид от бъдещите желаещи да си отворят Entropay акаунт.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.