Прескочи до съдържание

Португалия - Азорски о-ви, от 11.5€ двупосочен (Maestro)


Препоръчани мнения

Някой ако се мота по Португалия   края на октомври - началото на ноември :biggrin: и реши да отскочи до Азорите - намират се билети LIS-PDL-LIS за по 20-тина, че и за 11.48 за някои дати ;)  (през jetcost.fr -> bravofly с карта Maestro)

 

post-139-0-70668600-1444225454_thumb.jpg

Вероятно може нещо прилично и от София да се сглоби, но сега не ми се рови

 

P.S. Не че и сезонът е най-прекрасния за посещение на островите, но ей така, за информация и ориентация ;)

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Аз пътувам събота за Лисабон. Дали си засякъл някакви дати, понеже аз не виждам толкова евтини.
Периодът ми на посещение там е 10-17 Октомври.

 

Лошото е, че съм си букнал вече нощувките в Лисабон, но ако има сутрешен и вечерен полет може да се пусна за един ден :)

Връзка към коментар

Аз пътувам събота за Лисабон. Дали си засякъл някакви дати, понеже аз не виждам толкова евтини.

Периодът ми на посещение там е 10-17 Октомври.

Не, за този период са доста по-високи цените вече.

 

 

Връзка към коментар

Да не е лоша офертата но това е до единия остров  Сао мигел и там вече времето е наистина доста на кантар

( аз бях там до 4-11 Окт. )

а и след това ако искаш да отидеш до другите острови полетите са от 50 евро в посока на човек

Връзка към коментар

Да не е лоша офертата но това е до единия остров  Сао мигел и там вече времето е наистина доста на кантар

( аз бях там до 4-11 Окт. )

а и след това ако искаш да отидеш до другите острови полетите са от 50 евро в посока на човек

Има и още нещо обаче - всеки, който каца на Азорите с полет от  континентална Португалия и от Мадейра, има право на два безплатни свързващи вътрешни полета до някой от другите острови от архипелага с местната авиокомпания SATA . :)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Но тъй като това е оферта на SATA се предполага, че и полетът от континента до Азорите трябва да е изпълнен от тях, нали?

Не, не е точно "оферта" на SATA, а са някакви вътрешни транспортни правила, някакъв регламент.

 

Аз лично, за съжаление, още не съм посещавал Азорските острови, та не мога да говоря от личен опит, но от всичко което прочетох, не виждам изискване полетът от Португалия да е изпълнен от SATA като условие за безплатните свързващи полети на архипелага.

 

Ето тук условията - едно, че никъде няма такова изискване и второ - според мен ето този текст, който съм подчертал, показва, че не е задължително да си летял със SATA от Азорските острови (достатъчно е да е изпълнено условието да си излетял от Португалия).  :) 

 

 

 

1. Eligibility

....

1.2. SATA is free to prove the validity of the transportation document presented by the passenger, as defined in the preceding paragraph, by the available means at the time of booking and issuing for the routing transportation ticket. Under this validation process, SATA may request additional information to the passenger on the purchase made in the airline used for transportation to/from Azores.

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да..аз през лятото на 2014 дадох по 550евро на човек, сега се лети за без пари..От както пуснаха евтините полети с easy и ryan, се появиха и безплатни билети от САТА. Какви неща стават, когато има конкуренция! Предполагам, че следващата стъпка ще е да се субсидира част от билетите, както е при Канарските и Балеарските острови за местните.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Чакайте сега първо за местните имат специални тарифи ! и може би под тази регулация попадат точно те.

Но не знам ако някой вземе та го пробва да каже но  и други са ходили и не са го споменавали.

Връзка към коментар

Ще ми ги покажеш ли тези специални тарифи?

 

Ако имаш предвид между островите, да субсидирани са, но от Португалия не са.

Редактирано от Alexander
Връзка към коментар

Значи дори на повечето такива места като букваш такива има опиця да избереш дали си местен

на САТА има

по спомен и за канарските острови го имаше подобно нещо ...

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.