Прескочи до съдържание

Austrian Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

За Хелоуин Austrian Airlines дават 10% отстъпка при резервации само в събота, 31 октомври 2015 г., за полети в икономична класа в рамките на Европа между 1 ноември 2015 г. и 15 март 2016 г. 

 

post-735-0-35526800-1446131576.jpg

 

Happy Halloween!

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

И аз го получих това, точно се каня да пиша и някой ме изпреварил. Но още е рано да разберем дали си струва, въпреки че тези 10 % ми се струват символични на фона на техните цени.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...

Получих на имейла ваучер за 10€ отстъпка по случай рождения ми ден. Кой знае какъв рожден ден съм нацъкал, ма ваучери да има, може на някой да му свърши работа: AUTrCSrEBdbkM

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Има добри оферти , Рим - Виена - Рим за 98 Е, София - Виена - София  за 122 Е, линка е този: https://book.austrian.com/app/sp.fly?pos=bg&l=bg&action=search&destin=VIE&rrid=407448077&rmid=10955602&ns_campaign=NL_MA_Preis_rrid407448077_rmid10955602#topoffers

Връзка към мнение

Цената е пренадута за без багаж и нужен престой в суха Виена от 3-4 дни. С FB за същата цена  и с багаж. :)

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Купон за 20 Е от Аустриан, ако букнете до 18.02 за период на летене до края на май. Излиза изгодно ако преди това изберете от техния сайт дните с оферти от София , и след като си харесате дати и часове на кайта се върнете на линка който  поставям, за да използавате и 20 Е дискаунт послучай Св. Валентин.

Вчера се сдобих с билет за малки пари, с багаж. Успех.

 

https://www.austrian.com/Info/AustrianServices/voucher.aspx?sc_lang=en&ns_campaign=NL_MA_Con_rrid401808728_rmid_10974346_content_2018_kw07_BGR_en

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 3 минути , shnuky каза:

 

Вчера се сдобих с билет за малки пари, с багаж. Успех.

За колко малки? До Виена ли? 

Връзка към мнение

Освен ако не е навръх празник, добра цена до Виена е под 100 евро, не над.

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение

В едната посока сигурно.

Цени от 80-90 евро двупосочно, 40-50 в едната посока няма от 2010 г. Тогава еърберлин конкурираше аустриан, а и беше криза и беше безумно евтино. Днес вече знаем къде е берлинеър, и аустриан са пълни господари на дестинацията. Без конкуренция те повишиха билетите вместо да ги намалят. До преди две години имаше 120 Е в двете посоки с багаж. Днес тази цена е непостижима, само лайт- т.е. без багаж може да се доближи до нея...

Дано сега уиза , като пуснат линия София-Виена, да свалят цените, защото австрийците са пълни господари и влошават ослужването срещу повишаване на цените. Ако им забият 40 Е лайт от уиз н а посока ще се получи весело:)

Връзка към мнение
преди 6 часа, shnuky каза:

И кога за последно си купи за под сто евро?

Директно от Автстрииците - преди около 3 месеца, 99 евро беше. През сайтовете, като горния, пада още повече .

 

 

Редактирано от Георги
Връзка към мнение

общо взето цената, която е посочил @shnuky покрива разходите на 14 магеланци от братиславската инвазия да идат и се върнат до Виена, и то ако броим трансферите по 5 евро на посока, а ако ги броим по 1 Е.... :biggrin:

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Е аз очевидно не покривам критериите за баш магеланец:).  Има и такива хора тук, аз поне  разпознавам трима .четирима . 

Дори нямам представа за каква Братислава става дума...Все пак офертата  е от аустриан промоция и е за чекиран багаж в най-удобните часове. 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 11 минути , shnuky каза:

Е аз очевидно не покривам критериите за баш магеланец:).  Има и такива хора тук, аз поне  разпознавам трима .четирима . 

Дори нямам представа за каква Братислава става дума...Все пак офертата  е от аустриан промоция и е за чекиран багаж в най-удобните часове. 

 

В крайна сметка не винаги най-евтиния вариант е най-подходящ. Понякога удобството на полети и часове струва доста повече  измерено във спестено време отколкото спестени пари.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Евтиното винаги излиза скъпо. Удобството и здравия разум не е за подценяване. Не виждам смисъл от спестяването на 40 е от билета  и неудобствата от ставане рано, пътуване дълго, с висене по убити летища, приситгане късно и накрая такси за 40 е до вкъщи:)

Редактирано от shnuky
Връзка към мнение
  • 6 месеца по-късно ...

Cheap flights from Vienna to Los Angeles for only €226!

Cheap flights from Vienna to Los Angeles for only â¬226!

Travel dates:
September 2018 to June 2019

Example dates: 19-26 Oct, 7-14 Nov, 6-13 Dec, 10-20 Jan, 17-24 Jan, 11-23 Feb, 6-17 Mar, 10-21 Apr, 16-26 May, 6-20 Jun

Routing:
Vienna – Los Angeles – Vienna

map-42.png

 

За повече инфо цък.

 

 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 4 години по-късно ...

Не знам доколко е промоция, но по-рано закупих билети Париж-Занзибар за периода 23.12/20.12- 07.01 на цена 535€ за възрастен през Австрийските авиолинии. Според мен, цената е супер за периода на пътуването. 
 

https://www.austrian.com/at/en/homepage

 

AD36CE61-60D7-43B0-97A6-8498D7B24D7E.jpeg

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 5 часа, veselush каза:

Не знам доколко е промоция, но по-рано закупих билети Париж-Занзибар за периода 23.12/20.12- 07.01 на цена 535€ за възрастен през Австрийските авиолинии. Според мен, цената е супер за периода на пътуването. 
 

https://www.austrian.com/at/en/homepage

 

/cdn-cgi/mirage/68f11148443e801e21480da866510d9a2241111ffad91f451ce618d764a56138/1280/https://magelanci.com/uploads/monthly_2023_02/AD36CE61-60D7-43B0-97A6-8498D7B24D7E.jpeg.53ee126c74aea9a757ca84eec425e243.jpeg

Може би е рано за добри цени за Нова година. Ако живееш в Париж, може и да има някаква файда, ама тия 3 полета по 24ч ...

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.