Прескочи до съдържание

Трансфер до летище в Дубай (DXB)


Двуцветко

Препоръчани мнения

Да си питам и тук.

Някой да сподели в Дубай как се стига до Dubai International Airport (DXB) – Терминал 2 откъдето летят flydubai?

Гледам метрото има спирки на Т1 и Т3, но не и на Т2, . Предполагам се стига до Т1 или Т3 с метрото и от там шатъл до Т2? Ако е така, от Т1 или Т3 е по-добре да се придвижи човек до Т2?

Връзка към мнение

Да си питам и тук.

Някой да сподели в Дубай как се стига до Dubai International Airport (DXB) – Терминал 2 откъдето летят flydubai?

Гледам метрото има спирки на Т1 и Т3, но не и на Т2, . Предполагам се стига до Т1 или Т3 с метрото и от там шатъл до Т2? Ако е така, от Т1 или Т3 е по-добре да се придвижи човек до Т2?

Аз потърсих такъв шатъл, но не видях.

Можете да ползвате такси, но ... предвид, че от летищата първоначалната такса е висока, не знам доколко е рентабилно.

Друг вариант е с обществен транспрот, но ... няма директен, а трябва да сменяте или метро+автобус, или автобус+автобус.

Мернах и някаква фирма, която предлага трансфери, но не видях цена.

 

Лично не съм ползвала такъв трансфер.

Дано се включи някой, който е ползвал.

Връзка към мнение

Автобус номер 43  от терминал 1 или 3 до терминал 2. 

 

Маршрут https://2gis.ae/dubai/route/13933616937566219?queryState=center%2F55.336075%2C25.250674%2Fzoom%2F14

За часове  http://wojhati.rta.ae/dub/XSLT_TRIP_REQUEST2

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

аз ползвах метро + автобус, нооо сега нямам спомен кои номера бяха. На място има карти и може да си избереш от къде - до къде искаш да отидеш, и то ще ти покаже

Връзка към мнение

Има денонощен шатъл между всички терминали на DXB (1, 2, 3)

http://www.dubaiairports.ae/before-you-fly/which-terminal/check-by-airline

 

По-удобна ти е метростанцията на T1.

 

А на T3 има влакче между отделните сгради (concourse A, B, C ...)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Доколкото четох този шатъл между терминалите е само, ако си чекиран и си вътре в летището след проверките за сигурност.

Връзка към мнение

Доколкото четох този шатъл между терминалите е само, ако си чекиран и си вътре в летището след проверките за сигурност.

 

Не съм го ползвал, но на T3 съм виждал упътващите табели за flydubai и шатъла.

Може би наистина е вътрешно бусче. Emirates чекират багажа до крайната дестинация при съвместен полет Emirates / Flydubai. Съответно кацат на T3 и излитат от T2.

Връзка към мнение
  • 10 месеца по-късно ...

В крайна сметка някой ползва ли този шатъл между терминалите?

 

Кацаме/излитаме на Т2 и т.к. имаме около 3+2 часа, ще се разходим до града. Дали да ползваме шатъл плюс метро или направо да се ориентираме с такси?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.