Прескочи до съдържание

Девиз на magelanci.com - предложения и дискусия


Препоръчани мнения

Само да напомня, че гласуването приключва днес на обяд, кой гласувал, гласувал :)

 

http://magelanci.com/topic/6607-%D0%B4%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B7-%D0%BD%D0%B0-magelancicom-%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%83%D1%84%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BB/

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Дойде време и за големият финал. Финалистите са следните:

 

  • magelanci.com - свят без граници!
  • Не съм бил навсякъде, но ми е в плановете. 
  • Пътувам, значи живея!

 

Резулатти от полуфинала.

 

Решихме финалистите да са три с оглед на близките резултати, както и поради факта, че третото и четвъртото място споделят сравнително общ смисъл и е възможно да е имало канибализиране на вота им. Надявам се на всеки ще допадне поне едно от предложенята и ще имаме висока избирателна активност :)

 

Краен срок: 20.04, 22:00 българско време

 

Тема за гласуване

Връзка към коментар

Аз гласувах за „Магеланец - това звучи гордо!“ :)

 

Кебапчетата ги обичам с лютеница с боб за за гарнитура (това - по повод очакваната висока избирателна активност :) )

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

От останалите финалисти аз лично ще се спра на девиза, който според мен ще подхожда най-много както на сайта и бъдещите магелански артикули, така и като девиз на магеланци, като хора, обединени от и в magelanci.com При другите два девиза нещо ми липсва...или по-точно, те са относими сякаш към всички пътешественици по света, а не само към тези, обединени от magelanci.com

Ако звуча като предизборна агитация, моля простете! :-)

Връзка към коментар

 

Мислех, че съм развил шизофрения, а явнo има технически проблем. :D От мобилни устройства не се вижда анкетата, дори като превключиш на десктоп.

Връзка към коментар

Мислех, че съм развил шизофрения, а явнo има технически проблем. :D От мобилни устройства не се вижда анкетата, дори като превключиш на десктоп.

 

Има бъг с гласуването от мобилни устройства породен от добавката, която е необходима за да крием резултатите преди края на анкетата. Имаше го и при гласуването за календарите. Просто няма друг начин, по който да скрием вота, което смятам е по-важно :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не, че ви се правя на Ники Кънчев, ама резултатите към момента (подредени по брой гласове, а не по реда, по който са пуснати в анкетата) са следните:

 

37.xx%

35.xx%

27.xx%

 

Всеки глас е от значение :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

26 часа преди крайният срок резултатите са съвсем непредвидими:

 

1 и 2 с равен брой гласове: по 35.хх %

3: 29.хх %

 

Буквално всеки глас може да реши победителя. 

 

Връзка към анкетата: http://magelanci.com/topic/6633-%D0%B4%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B7-%D0%BD%D0%B0-magelancicom-%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D1%84%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BB

Връзка към коментар

И аз това обмислям..Дали му е дошло времето или да изчакам още някой и друг час...

Ако има кебаБчета, ще взема и аз да гласувам, дето вика Капитански. ;) ;) ;)

Връзка към коментар

Мисля, че е дошло време за последни агитации за негласувалите.

 

Може би най-важният въпрос към авторите ще е "Какво смяташ, че ще ме мотивира да гласувам за теб?"

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Мисля, че е дошло време за последни агитации за негласувалите.

 

Може би най-важният въпрос към авторите ще е "Какво смяташ, че ще ме мотивира да гласувам за теб?"

 

Горното върви с предварително освобождаване на място в кутията за лични съобщения и на едно друго място в обслужващата банка... :P

 

П.П.: Направил съм и двете, ако някой се интересува... :ph34r:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Горното върви с предварително освобождаване на място в кутията за лични съобщения и на едно друго място в обслужващата банка... :P

 

П.П.: Направил съм и двете, ако някой се интересува... :ph34r:

Аз по-интелигентно предложение за получаване на рушвет не съм срещала :);) ;) ;)Дюююк, ще ме умориш, не мога си довърши писанието за Истанбул. :rolleyes:  :rolleyes:

П.П. това е предложение, на което не може да се откаже ;)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Малко повече от 5 часа до края на гласуването ситуацията е следната:

 

36.хх%

33.хх%

30.хх%

 

Борбата е безмилостно жестока :) Като остане един час ще пусна и точната бройка гласове. 

Връзка към коментар

Айде, че CNN са предвидили да прекъснат отразяването на първичните избори в Щатите, за да съобщят в пряко включване от София резултатите от гласуването за девиз на magelanci.com.  :P

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Чакаме с нетърпение, дай още един жокер - все едно и също предложение ли е на първо място или се сменят?

Редактирано от Stanimir_81
Връзка към коментар

Чакаме с нетърпение, дай още един жокер - все едно и също предложение ли е на първо място или се сменят?

 

Първите две се сменят и са супер близки, последното си е последно общо взето след първото стабилизиране на гласуването, но разликите са толкова малки, че не се знае знае ли се :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.