Прескочи до съдържание

Щипка Тонга, зрънце Фиджи, Самоа на вкус


Препоръчани мнения

ЧРД и от мен. Да си жив и здрав и все така обикалящ по света, че и зад него. 

 

Абе ако това е тайната мисия за такова пътешествие, смятайте после какъв меден месец ще има, включващ поне едно околосветско  B)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Ко....ъъъъъъъ....лело?

 

08302560_1_220.png

 

Биг Мак като ни види какви ги мислим...  :biggrin:

Тоооочно такОвО ;) ;) ;)

Ама с две колела ;)

Хихи, направо си клюкаме, ама БиГ МаГ сега баш няма време да ни наглежда. ;)

ЧРД и от мен. Да си жив и здрав и все така обикалящ по света, че и зад него. 

 

Абе ако това е тайната мисия за такова пътешествие, смятайте после какъв меден месец ще има, включващ поне едно околосветско  B)

Позна, познааааааа! ;)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Тоооочно такОвО ;) ;) ;) ;)

Той капитана си има вкус, няма лош дизайн да му предложи...

 

След толкова писания, предположения и какво ли още не, небих се изнендала ако темата остане недовършена като кубинската...:) :) :)

Редактирано от Polina
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Той капитана си има вкус, няма лош дизайн да му предложи...

След толкова писания, предположения и какво ли още не, небих се изнендала ако темата остане недовършена като кубинската...:) :) :)

Че той Биг МаГ така си прави - дава ни тон, после ние си дръъъънкаме, пък той се киска отстрани.

Да ни е жив и здрав, създава ни чудесно - положителна емоция!:)))

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Мисията изпълнена!

Върнах се един ден назад във времето, в Американска Самоа, и си празнувах рождения ден два пъти :)

 

tmp_24604-20160920_1424421035211349.jpg

 

Милион благодарности за поздравите, да ви се връщат тъпкано, с все другите пожелания!

  • Харесвам 39
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

:lol: :lol: :lol: :lol: :rofl: :rofl: :rofl:

Ако не е този форум едно кафе с кеф няма да мога да изпия. Направо се задавих.  :biggrin:

 

И признавам нямам нищо против романтично предложение на далечен остров с лазурно синя вода, мек пясък, палми, хамаци и прочие. :rolleyes: :rolleyes:

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Мисията изпълнена!

Върнах се един ден назад във времето, в Американска Самоа, и си празнувах рождения ден два пъти :)

 

attachicon.giftmp_24604-20160920_1424421035211349.jpg

 

Милион благодарности за поздравите, да ви се връщат тъпкано, с все другите пожелания!

 

Е, та само това ли ще напишеш.

 

А мисията......изпълни ли я.......какъв е отговора.......то това последното е риторичен въпрос ;), що ли питам въобще :)

Дай повече инфо, че ще продължим да си вихрим фантазиите на твой гръб :P

 

 

П.П. Ох, аз пак неразбрала :blush: Ама, то това е защото ние вече други мисии не признаваме, освен оная с търкалото и романтиката.

Редактирано от mililia
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

:lol: :lol: :lol: :lol: :rofl: :rofl: :rofl:

Ако не е този форум едно кафе с кеф няма да мога да изпия. Направо се задавих.  :biggrin:

 

И признавам нямам нищо против романтично предложение на далечен остров с лазурно синя вода, мек пясък, палми, хамаци и прочие. :rolleyes: :rolleyes:

 

Башшшшшшш...  :lol:

Връзка към коментар

Късметът започна да изневерява.. След много дълго и унизително интервю на вторичен имиграционен контрол в Оукланд, на 4тия път в който влизам и си тръгвам от студения им остров, се озовах в хотела, където кредитната ми карта не работеше.. Някой индиец си беше напазарувал бижута с нея и я бяха блокирали.

Добре, че мъкна кеш.. иначе щеше да стане приключение..

Поне гледката е хубава:

tmp_29772-20160923_221703-2002644047.jpg

 

Да видим Банкок с какво ще ни изненада..

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Мисията изпълнена!

Върнах се един ден назад във времето, в Американска Самоа, и си празнувах рождения ден два пъти :)

 

tmp_24604-20160920_1424421035211349.jpg

 

Милион благодарности за поздравите, да ви се връщат тъпкано, с все другите пожелания!

Тази мисия ме зариби, (отпада обиколката на Европа, дето планувах за догодина) ще почвам да търся полети за април месец.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

където кредитната ми карта не работеше.. Някой индиец си беше напазарувал бижута с нея и я бяха блокирали.

 

 

Мак, провидението има пръст тука...

толкоз намеци, ма ти не кълвеш :lol:

Е, сега някакъв индиец си купи с твоята кредитна карта халки :P

Явно и е било писано... на картата :lol:

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Едно време във FT бях чел, че в Нова Зеландия са най-бруталните имиграционни и често ги спирали за продължителни интервюта. То и при тях е по-специално като пропътуваш САЩ - НЗ само с 5 часа престой там за да събереш мили, как да не го интервюираш такъв :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Поздрави от Банкок, до който се добрахме също не без премеждия..

Не остана време да го видим, но определено си струва връщане:

tmp_17311-20160925_081853-2072928723.jpg

  • Харесвам 15
Връзка към коментар

... до който се добрахме също не без премеждия ...

Следвайки те по петите (виж по-горе), в момента съм в състояние на премеждие. Клатейки си краката в басейна на приличен хотел край морето, платен от Fiji Airways, защото забравили да пратят самолет да ме вземе от о-в Ефате. Премеждието е сериозно, защото ваучерите им изрично не покриват разходите за бира

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.