Прескочи до съдържание

Секс на забранените места


goldeneyeful

Препоръчани мнения

То не бях гърди, то не бяха размери и форми. Кажете сега като пътувате, секс на забранените места, на избрано от Вас място по широкия свят или в самолета/влака/рейса, правили ли сте?

Ха сега! :biggrin:

 

ПС: отдавна я приготвям тази бомба.

 

Първа признавам! :biggrin:

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към мнение

Бомбите отдавна са пуснати - "Срещи с Буров", ама че бомбардировка:

 

"Българинът по начало е стеснителен любовник.

А работата е съвсем проста, господин Памукчиев. Искаш — питай. Ако ти бутне — добре. Като не бутне — сбогом, мило дете. Нямате изядено, нямате изпито. Кажи й: „Мило дете, пак ще те подиря“ — да хвърлиш мост. Натрупай пари, забогатей, стани нещо. Тя сама ще потърси този мост. Но тогава ти ще й покажеш подофицерския и ще й кажеш, че той е за по-млади.

Да знае жената, че има наказание и възмездие на този свят. Жената също трябва да плати данъка си на бога и на мамона."

 

или

 

"В България, като във всяка малка и бедна страна, хората сякаш не се опитват да стъпят нейде на световно ниво.

— Защо?

— Не знам. Но не се опитват. В България нито една българка не е направила това, което правят богатите румънки — тя се е.е в Букурещ, яде в Букурещ, пуща корема в Букурещ, а отива да ражда в Париж. Да пише на кръщелното му свидетелство „родено в Париж“.

Леле майко, Париж. Майката съчинява вече легенди за себе си, за годеника си, за любовника си, за детето си.

Детето й става от дете маниак… Профан. То не става нищо — но става нещо в очите на обществото. Не е важно какво мислиш за себе си, важно е какво мисли обществото за тебе."

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

ПС: отдавна я приготвям тази бомба.

 

Първа признавам! :biggrin:

Никаква бомба не е това. Да признае всеки може. Бомбата ще я хвърлиш с хвърлянето на няколко автентични снимки за доказателство. Поне до момента даде ясно да се разбере, че имаш особено отношение към снимането. ;)

 

В кабинката на Симеоновския лифт брои ли се? И ако да колко фута са това?  Поне 100 ft. има ли  :lol:

Редактирано от wilks
Връзка към мнение

Я да видим дали има членoве на клуба "30 000 feet"  :)

 

 

Не беше ли "Mile High Club" ;):P

 

logo-s.gif

 

http://www.milehighclub.com/about/

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Не беше ли "Mile High Club" ;):P

 

logo-s.gif

 

http://www.milehighclub.com/about/

Фичо, не зная за клуб, но глобата в самолет е 200 евро. Яко е сигурно клуба, не е зле като идея.;) Приветствам те!:D Редактирано от goldeneyeful
Връзка към мнение

Само във влак, в самолет не ни стигна смелостта. :blum:

Oshko, нали знаеш, винаги иmа време или иначе казано, използвай подходящият момент. :)

Връзка към мнение

Никаква бомба не е това. Да признае всеки може. Бомбата ще я хвърлиш с хвърлянето на няколко автентични снимки за доказателство. Поне до момента даде ясно да се разбере, че имаш особено отношение към снимането. ;)

 

В кабинката на Симеоновския лифт брои ли се? И ако да колко фута са това? :lol:

 

wilks, вярвай, няма място и време за снимки.

Брои се все! И на плажа, и в самолета, и в колата, и на поляната ... everywhere. Колкото до футовете - Фичо и akair. ;)

Връзка към мнение

Това е дискриминацията - пилотите и кабинният състав могат да членуват в клуба невъзпрепятствано, а за останалите има опасност от санкции... :)

Връзка към мнение

Oshko, нали знаеш, винаги иmа време или иначе казано, използвай подходящият момент. :)

Лошото е, че вече децата ще ни заподозрат ако зачезнем и двамата едновременно xD

Така че май сме изпуснали вече влака, пардон самолета :biggrin:

Връзка към мнение

Честно казано, никога не съм знаел, че е забранено, по-скоро би ми било неудобно от толкова хора наоколо.

А колата и поляната не са нещо извънредно, няма смисъл да ги включваме тук, все съм си мислил, че са стандартни места, като масата в кухнята например  :)

Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Това е дискриминацията - пилотите и кабинният състав могат да членуват в клуба невъзпрепятствано, а за останалите има опасност от санкции... :)

Akair, направо санкции, опасността е отминала отдавна.

Ошко, все пак по-добре късно, отколкото никога. Някога, когато сте без деца. ; )

Нюромансър, какво има неудобно?! Много знае някой и отмята, кой кога ползва 00. : ) От двата края на пътеката, като непознати. ; )

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към мнение

То не бях гърди, то не бяха размери и форми. Кажете сега като пътувате, секс на забранените места, на избрано от Вас място по широкия свят или в самолета/влака/рейса, правили ли сте?

Ха сега! :biggrin:

 

ПС: отдавна я приготвям тази бомба.

 

Първа признавам! :biggrin:

 

Аз само като я видях отдясно като нова тема (щото нали показва последния коментирал по нея) и веднага предположих кой може да е авторът :)))

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Това е дискриминацията - пилотите и кабинният състав могат да членуват в клуба невъзпрепятствано, а за останалите има опасност от санкции... :)

 

В един самолет пилотите разговарят помежду си, но забравили да изключат микрофона към пътническия салон:

- Като раздадат питиетата на пътниците, първо ще хапнем, а после ще треснем стюардесата.

Стюардесата като чула, хукнала да изключи микрофона, но се препънала и паднала до една възрастна дама.

-Не бързай толкова, моето момиче, не чу ли, че първо ще хапнат.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Исках снощи да акцентирам върху темата, а именно, че става въпрос за дръзки, смели и осъзнати постъпки между половинки. Понеже изплуваха коментари за стюардеси и пилоти, че даже и Буров. Там маята е друга бира. Не става въпрос за безразборни свалки кой където свари, с когото свари. Говорим за приятели, гаджета, съпрузи и т.н. Аз да уточня! :biggrin:​ 

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към мнение

Аз само като я видях отдясно като нова тема (щото нали показва последния коментирал по нея) и веднага предположих кой може да е авторът :)))

Ама казах си аз още в зародиш на използването на този форум от мая страна, че си падам по простотиите. :biggrin:

Връзка към мнение

Ами аз да кажа, че само веднъж във влака София-Горна Оряховица, с жена ми, която тогава още не ми беше такава :P Други такива изпълнения нямам, ама жената е виновна :lol:

Връзка към мнение

Ами аз да кажа, че само веднъж във влака София-Горна Оряховица, с жена ми, която тогава още не ми беше такава :P Други такива изпълнения нямам, ама жената е виновна :lol:

Е, то винаги единия е по-напорист от другия. :lol:

Връзка към мнение

Ама казах си аз още в зародиш на използването на този форум от мая страна, че си падам по простотиите. :biggrin:

 

Като виден простак, ще ти кажа, че тази тема е по-подходяща за сайтове като Тийнпроблем или Изповед.ком, но не и за общ раздел на какъвто и да е друг форум. 

 

Като се почне едно описание-надпревара ... на английски му викат dick-measuring contest. 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.