Прескочи до съдържание

Коледен базар в Мюнхен за 115 евро.


Препоръчани мнения

На вън са адските жеги, правите планове или наскоро сте приключили с морето, като цяло се чудите къде да се сврете за малко хладина. Днешната оферта има точно такава цел, защото е доста разхлаждаща - коледния базар в Мюнхен, с директни полети на Луфтханза, за 115 евро. Ако търсите пък най-известният коледен базар, той е в Нюрнберг - само на час от Мюнхен.

 

 

 

Дати: 07.12 - 11.12. На практика целия ноември и декември е възможен на приблизителна цена, включително нова година!

Цена: 230 лв

Цената включва куфар за всичките ви коледни покупки, място в самолета, малка закусчица и германска прецизност.

За Резервация: Lufthansa.comПубликувано изображение

 

Ако ви трябва хотел, проверете в booking.com.

Ако пък предпочитате хостели, най-добрият сайт е hostelbookers.com

 

Дори и да не ви вълнуват коледните играчки, gluhwein, музея на БМВ, техническия музей и футболен мач на текущия европейски клубен шампион на стадион чудо, то в Мюнхен бирата винаги е студена, вурстовете са вкусни, а претцелите пресни. Сериозно ли търсите друга причина да посетите Мюнхен?

 

Кликнете тук, за да видите тази статия

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

За музея гарантирам, че един ден сигурно му е малко. Особено ако човек го планира с разните му демонстрации, които са във фиксирани часове на деня :)

Връзка към коментар

С какъв ти самолет се изпълняват полетите до Мюнхен?

Различно на различните дати и според кой оперира - A319, А320,  Embraer 195,  Fokker 70, Fokker 100 ...

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

Различно на различните дати и според кой оперира - A319, А320,  Embraer 195,  Fokker 70, Fokker 100 ...

С Фокери едва ли. По-вероятно 320 или даже 321 пускат около Коледа.

Връзка към коментар

А на какво ли се дължи тази внезапна щедрост на Луфхтанза ?

 

С тези ваучери предполагам може да се смъкнат още 15 евро:

 

https://promotion.lufthansa.com/affiliate/

 

П.С. Oпсс важало само до края на ноемВри.

Връзка към коментар

Пробвах го ваучера, но не работи за тези класове билети, дори и преди декември. Първоначалния план беше да пиша за 125 евро в края на ноември+ваучера да стане 110, ама не мина :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да, определено причината ще е друга, полет с цепелин, но и техническия музей звучи примамливо :)

 

Ох, моля ти се, не говори за цепелини, че ми потичат лигите и ми се разхлопва сърцето...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз много уважавам коледните базари. Миналата година бях във Виена, а за тази вече се възползвах от щедростта на изиджет и си купих билети за Берлин. Иначе Нюрнберг по Коледа си е класа.

Връзка към коментар

Аз много уважавам коледните базари. Миналата година бях във Виена, а за тази вече се възползвах от щедростта на изиджет и си купих билети за Берлин. Иначе Нюрнберг по Коледа си е класа.

 

Добре дошъл :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.