Прескочи до съдържание

Общи промоции и разпродажби


macf1an
Съобщението е добавено от macf1an

 

 

А ти, Магеланецо, погледна ли списъка с авиокомпании, преди да публикуваш офертата тук ?

 

 

 

 

Препоръчани мнения

Прегледах цените, но това което ме интересува не е евтино. Февруари: София-Лондон, януари, февруари: София-Милано или Болоня. И Букурещ-Катания за месец май, но още няма разписание. Цените по тези дестинации са завишени и след това - отстъпка.Мисля, че след месец ще има по-добри цени без 20% намаление. Погледнах до Тел Авив - добра е цената, но не ми е в програмата за следващата година.

Връзка към мнение

Всъщност, ако някой не го мързи може да сравни с цените, които пуснах вчера, да разберем колко е реално намалението :)

 

Иначе за Януари-Февруари е рано, тепърва ще има такива намаления през Ноември/Декември за тогава.

Връзка към мнение

За моите си е точно 20%. Следя ги от две седмици и бях решила да взимам до седмица, но като стана така...

Връзка към мнение

намалението си го има, и по двете дестинации които следя е реално; макар, че на фона на ниските тарифи които гледам, става дума за 10-15 лева на човек

Редактирано от logist13
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Прави сте. Аз за тази година приключих с покупките, а за следващата са високи още цените.

Връзка към мнение

Не издържах :). Взех до Болоня за края на ноември. Знам, че ще е студено, но е уикенд-пътуване с приятели.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравейте и от мен и ад като Леси не издържах купих един уйкенд в Рим с половинката, тази дестинация ни се повтаря но нали трябва да си разнообразяваме живота отвреме на време.Реших че цената е прекрасна  от 23-26,11-101,98лв на човек,смятам че с това намаление от 20% е по добре от преди когато си с клубна карта.Не за всички оферти е валидно обаче, /аз разглеждах Болония, и Брюксел за тези дни пак офертите са ниски но през членството е по добре/ wizz air вдига офертите за почивните дни.Ако ползваш компанията си заслужяава  членството :) но аз смятам че когато намалението важи за всички в деня в който са го обявили членството ти не важи а само текущата промоция..... не знам дали съм права :wub:

Връзка към мнение

Това намаление не е реално за всички дестинации. Вдигат  цените леко от снощи  и обявяват хайде на намаление. :lol:

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Взе да става странно . Явно им трябва спешно кеш за разрастване или пък има някъде недостиг.

Помним случката със Скай ....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Взе да става странно . Явно им трябва спешно кеш за разрастване или пък има някъде недостиг.

Помним случката със Скай ....

 

Нищо общо няма, просто сме в сезона на промоциите...след сезона на дините :)

Връзка към мнение

Нищо общо няма, просто сме в сезона на промоциите...след сезона на дините :)

Абе и други години е имало месеци септември и октомври, ама е нямало по три промоции за 30 дена, ми се струва ;)

(03.09.13, 25.09.13 и 03.10.13)

Редактирано от wilks
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

еми затоварването им е по-ниско от очакваното, вместо да смъкват цените и никой да не разбере, явно им е по-рентабилно да трупнат намаление на банер на заглавната страница, та всички да видят. Има много други симптоми, по които се разпознава закъсала авиокомпания и уиз не демонстрира никой от тях, напротив. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Нищо общо няма, просто сме в сезона на промоциите...след сезона на дините :)

Всяка година идва този сезон , но за пръв път имат вече трета промоция -20 % в рамките на месец  :P

Както казах може да им трябва спешно кеш заради експанзията която са предприели.

 

П.С. A ,  wilks е констатирал същото преди мен.

Редактирано от stenk
Връзка към мнение

Абе то за ескпанзия няма нужда от кеш, там всичко е на банкови споразумения за светлото бъдеще. Ей сега мога да пусна авиокомпания, която ще има 400 самолета след 5 години, стига да има банка да ми се върже на акъла :) Кеша е, когато имаш нужда да покриваш текущи плащания, които или вече не можеш да разсрочиш или не можеш да плащаш заплати и т.н. Веднага се чува, ако в някоя компания забавят заплатите, което обикновено е първи по-сериозен признак.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Цената от 200-250 лева си заслужава първа страница ако на някой му се занимава , само без хард дискаунти с два дни престой :)

 

165 долара ми показва за визата.

Редактирано от stenk
Връзка към мнение

2600 евро за двама до Банкок не ми изглежда като неустоима оферта освен ако не сме в командировка  , или пък  да мога произволно да си избера втория с всички екстри поне за седмица-две  :P

 

Ако е първа класа иди дойди , но такава от София няма.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Е, за бизнес пътниците си е на практика почти 50% намаление, което си е дюшеш. Почти 50%, щото таксите не се включват, а кой знае колко голям процент от цената са :)

 

Между другото февруари месец обикновено търкиш имат подобни разпродажби до Азия за Св. Валентин, 1+1 безплатен. Смътно ми се върти из главата Истанбул - Сингапур за 600 на човек в бизнес, което си е удар отвсякъде. 

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.