Прескочи до съдържание

Общи промоции и разпродажби


macf1an
Съобщението е добавено от macf1an

 

 

А ти, Магеланецо, погледна ли списъка с авиокомпании, преди да публикуваш офертата тук ?

 

 

 

 

Препоръчани мнения

То най-лошото , че всичко е дето се вика l почти last minute .

Иначе в тоя форум има доста луди хора , дето биха направили връзката през Скандинавия  :P

Колкото повече прекачвания, толкова по-добре :) любимото ми прекачване беше Милано - Палермо през Лондон  . Важното е да се пътува . И разбира се не е за подценяване София -Мюнхен- Барселона-Лондон- Сингапур-Сидни-Окланд - Хон Конг- Лондон - Барселона-Виена- София . На връщане от Оукланд без нито една нощувка по хотели  :lol:  :lol:  :lol:  Абе идиоти сме си  :lol:  :lol:

Редактирано от Mitko
  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Като чета маршрута ти ... вярно си пълен идиот , но и аз бих го направил :)

Аз май остарявам , че взех да търся все по-краткия път , но ползвам една проста аритметика :

Ако примерно имам престой на летище 8 часа , а алтернативата е да правя прекачване като през това време съм във въздуха по- добре е да летя пък било и в обратна посока,

Гледам общите часове на полета и така правя сметките ;)

Примерно ако ще трябва да спя на летището в Милано чакайки сутрешен полет за Палермо , що да не летя до Лондон и да пристигна в Сицилия по същото време ....

Редактирано от stenk
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Колкото повече прекачвания, толкова по-добре :) любимото ми прекачване беше Милано - Палермо през Лондон  . Важното е да се пътува . И разбира се не е за подценяване София -Мюнхен- Барселона-Лондон- Сингапур-Сидни-Окланд - Хон Конг- Лондон - Барселона-Виена- София . На връщане от Оукланд без нито една нощувка по хотели  :lol:  :lol:  :lol:  Абе идиоти сме си  :lol:  :lol:

по-скоро маниаци  ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Добро утро, магеланци! Честит ви понеделник!!!

Не знам какво е това намаление на Wizz ( не искам и да гледам- така ми треперят пръстенцата), но за юни - юли има прекрасни цени на билети :) като примерно 40 лв до Милано и 100 до Малмьо :)

Редактирано от petia_a_z
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Може ли да добавите примерни дати, а за Милано - до кое летище :) Сигурен съм, че ще бъде по-лесно за всички ни :).

 

2, 4, 6, 7, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 24 и 30 юни и 11, 13, 21 юли - София - Милано (Бергамо) за 10,22 евро еднопосочен.

 

С Wizz club.

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добро утро, магеланци! Честит ви понеделник!!!

Не знам какво е това намаление на Wizz ( не искам и да гледам- така ми треперят пръстенцата), но за юни - юли има прекрасни цени на билети :) като примерно 40 лв до Милано и 100 до Малмьо :)

 

Според мен се дължи на световното първенство по футбол, което е в този период. 

Връзка към мнение

През летния сезон е естествено да бъдат ниски цените в едната посока и високи в другата.  

Много от живеещите българи в чужбина пътуват насам и после се завръщат към новото си местоживеене. :)

Най-много се вижда това в цените за м.август.

Връзка към мнение

Iberia има оферти за Франкфурт-Сантяго де Чили за различни дати през април, май и юни за 585 евро двупосочен билет.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ако е въпроса само за цената, може да се намери за доста по-малко и без промоцията на Ибериа

Примерно на връщане с ТАМ през Сао Пауло

 

post-72-0-65993100-1397473672_thumb.jpg

 

Сайтът за резервиране е fluege.de

Цял уикенд ги разцъквам тези варианти. Ако на някой му се ходи до Чили без значение месеца, това горе е добра цена. София - Франкфурт двупосочен може да се намери с повечко късмет за около 150-200 евро, което пак води до приемлива крайна цена.

 

Аз има 2-3 месеца да почакам още докато се появи нещо за към края на годината, за когато ми трябва...  :rolleyes:

Редактирано от wilks
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Може ли да добавите примерни дати, а за Милано - до кое летище :) Сигурен съм, че ще бъде по-лесно за всички ни :).

 

Сутринта бях толкова въодушевена, че като цяло никакво прилично инфо не съм написала - извинявам се за което  :blush: Иначе цените бяха за полети от София -  отиване и връщане (само с ръчен багаж) ....ама вече не са  :blush: ....вдигнали са ги сладурите  :blush:

Връзка към мнение
Георги Матеев

Ако е въпроса само за цената, може да се намери за доста по-малко и без промоцията на Ибериа

Примерно на връщане с ТАМ през Сао Пауло

 

attachicon.giffra - scl - fra.JPG

 

Сайтът за резервиране е fluege.de

Цял уикенд ги разцъквам тези варианти. Ако на някой му се ходи до Чили без значение месеца, това горе е добра цена. София - Франкфурт двупосочен може да се намери с повечко късмет за около 150-200 евро, което пак води до приемлива крайна цена.

 

Аз има 2-3 месеца да почакам още докато се появи нещо за към края на годината, за когато ми трябва...  :rolleyes:

 

Ако случайно ти изпадне подобна цена за след средата на Януари - свиркай...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Air France има 3 дни промоция, по-интересното е:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Хонгконг , Осака или Йоханесбург :)

Цените както се оказа са достижими и с Аерофлот и Катар , но аз си предпочитам европейска АК.

 

За Азия все пак ще дебна някоя грешка до 400 евро ;)

Не бих му мислил много за Япония.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Миналата  година промоцията доста закъсня и наистина беше някъде през октомври.

Аз ги чаках , чаках и се предадох на промоцията на Air France , но не съжалявам , че се отвях към съвсем други от първоначално  планираните дестинации  :P

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.