Прескочи до съдържание

Общи промоции и разпродажби


macf1an
Съобщението е добавено от macf1an

 

 

А ти, Магеланецо, погледна ли списъка с авиокомпании, преди да публикуваш офертата тук ?

 

 

 

 

Препоръчани мнения

То много хубаво, но с ограниченията, какви печати в паспорта да нямаш, за да влезеш в/излезеш от Израел безпроблемно и после пък да нямаш израелски печат, за да влезеш в трети страни...

Иначе на мен много ми се ходи пак...

 

П.П.

Сега прочетох, че вече не ти слагали печат в паспорта. Дали е вярно?

Връзка към мнение

А така, айде още една компания да полети натам и направо Тел Авив да стане новия Берлин :)

 

В началото на януари намалението беше 25 евро, а сега стана 50 евро.  Според мен реална цена е 300лв. за нациоалното изпълнение. Малко кофти са им часовете на разписанието.

Връзка към мнение

То много хубаво, но с ограниченията, какви печати в паспорта да нямаш, за да влезеш в/излезеш от Израел безпроблемно и после пък да нямаш израелски печат, за да влезеш в трети страни...

Иначе на мен много ми се ходи пак...

 

П.П.

Сега прочетох, че вече не ти слагали печат в паспорта. Дали е вярно?

И аз бих се радвал на отговор на този въпрос, че с тези намаления що да не бръмне човек до там, преди да е дошло време за Сокотра...

Връзка към мнение

При моето пътуване (края на ноември /началото на декември) нямаше печати. Дават ти едно синйо картонче на което е сканирана снимката ти . На излизане от страната го взимат и ти дават друго такова изходящо картонче.

 

Не съм настоявал за това нещо и го правеха за всички. Явно това е практиката.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

City maps 2go в момента имат промоция - free за Pro версията до 02 февруари. Приложението дава възможност да си сваляте карти и да ги ползвате офлайн . Безплатната версия позволява само до пет карти , а Pro версията няма ограничения.

 

Има я за iOS и за Android и струва само 2.99 долара , ама що пък да не е без пари :)

 

 

Product Features

Download maps & use them 100% offline

Offline search map for streets and POI

Offline reading of full Wikipedia articles

Worldwide 6,700 maps available

Редактирано от stenk
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

07.02.2014 08:19   14,99% намаление за Свети Валентин, за всички полети 

Свети Валентин наближава и още не сте открили идеалния подарък?
Даваме ви 3 причини, заради които да изберете идеалния романтичен подарък :
1 - Намаление от 14.99% за всички полети на Blue Air 
2 - Период на пътуване 7 Февруари - 25 Октомври 2014
3 - Можете да избирате между всички дестинации на Blue Air!
Резервирайте онлайн: www.blueairweb.com, чрез Центъра за Обаждания или в агенциите ни.

Редактирано от volen00
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

15% от Alitalia, но само до утре сутрин. 

 

http://www.alitalia.com/bg_en/specialpromo/night-special.html

Опитах с полет SOF-  JFK  15,05- 25.05  кода не работи , пробвах и един  SOF-FCO  и там не става 

Връзка към мнение

Опитах с полет SOF-  JFK  15,05- 25.05  кода не работи , пробвах и един  SOF-FCO  и там не става 

 

Пише, че за трансконтинентални не работи, но защо за Рим не става също не ми е понятно

Връзка към мнение

Пише, че за трансконтинентални не работи, но защо за Рим не става също не ми е понятно

ех кой не чете добре условията  :lol:  :lol:  :lol:  пише полети до North Africa пък аз мисля за North America  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Връзка към мнение

 

Пиши следващия път, че става въпрос от Скандинавските държави, че хората които го прочетат ще се стреснат че се лети от София. А и точно тази промоция е пусната в отделни теми също :0

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

То най-лошото , че всичко е дето се вика l почти last minute .

Иначе в тоя форум има доста луди хора , дето биха направили връзката през Скандинавия  :P

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.